Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpírok... Te is ismersz ilyen embereket? fórum

Energiavámpírok... Te is ismersz ilyen embereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. 7fc2339a78 (válaszként erre: 39. - 9242a6388c)
2009. márc. 26. 15:46
Barátikörben van egy lány , na ő igazi energiavámpír, állandóan baja van, fáj a feje fáj a háta, görcsöl a hasa, stb, stb... és mindig!!!! És váltogatja mikor mi, és a kolleganői is hülyék a munkahelyén,... Először sajnáltam, meghallgattam, aztán már nem, nem olyan jó vele lenni ezt érzem! A lány fiatal életerős, 28 éves..
2009. márc. 26. 15:30
Ja, és zizisiccnek teljesen igaza van, nem " rosszaságból " csinálják.
2009. márc. 26. 15:27
Hát lehet, hogy ez gonoszul fog hangzani, de nekem az anyám ilyen.Akkor érzi jól magát, ha én nem, és ezért meg is tesz mindent. Ráadásul őszintén hiszi, hogy mindent a mi érdekünkben tesz és mond,biztos vagyok benne, nem is sejti, hogyan szívta el az energiámat kb. 45 éven keresztül. Mostmár tudom kezelni, úgy értem, magamat tudom kezelni vele szemben,és mivel az anyám, ezért soha nem fogom szembesíteni vele, milyen is ő valójában. Egyszerűen azt választottam, hogy nem adom oda az energiámat, hanem helyette szeretet próbálok áramoltatni felé, érzi-e vagy sem, nem tudom, nekem segít. Először csak azzal kezdtem, hogy bármit mondott, szurkált, gonoszkodott, nem mentem bele semmilyen vitába, és próbáltam nem felbosszantani magam, vagy nem kiborulni.Azt hiszem, ez hatott, mert én úgy vettem észre, hogyha nem érik el a kívánt hatást ezek az emberek, akkor egyre kevesebbszer próbálkoznak, nincs táplálékuk, keresnek máshol. Kollégáim között is van egy fiatal lány, aki előszeretettel lopkodja más energiáját, ebben partnerre is talált egy másik kolléganőmben, aki mindig belement a játszmákba. Aztán mikor ez a másik csajszi elment, akkor mással próbálkozott, kettőnkkel is, de mindketten jól kezeltük, leszokott rólunk, úgyhogy most megint mással próbálkozik.
39. 9242a6388c (válaszként erre: 37. - F65231edcb)
2009. márc. 26. 15:08
Hol találkozol vele!? Munkahely, párkapcsolat, barátikör?
38. Gine
2009. márc. 26. 15:08

Szia!:)


Olvastam ezt a cikket vhol.

Találkoztam,rettenetes és örjítő enberek!!

2009. márc. 26. 15:07

igen

borzalmasak

mindig leszívnak....

2009. márc. 26. 15:06
Találkoztazok már ilyen emberrel?
35. e675d0e86e (válaszként erre: 34. - Zizisicc)
2009. márc. 16. 17:28
Köszönöm a tanácsot, megfogadom! :)
34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - E675d0e86e)
2009. márc. 15. 20:04
Igen, ez sokszor nehéz. Először magadban kell végig gondolnod, tudatosítanod és eldöntened, hogy Neked mi a jó, mi az, ami zavar, és hogy mit is akarsz. És ha ezen túljutottál, ne hagyd magad elbizonytalanítani. Minden helyzet más és más, nem mindig sikerül az, hogy ne bántsuk meg senkit. Ezt el kell tudni fogadni. És azt ne feledd, hogy a Te "érdekeidet" Neked kell érvényesítened, ne hagyd, hogy belekényszerítsenek olyanba, ami Neked nem jó. Szóval igenis a sarkadra kell állni önmagadért, más úgysem teszi meg, mert ez a Te dolgod! :o))
2009. márc. 15. 17:53
Ismerek, van a környezetemben is...
32. e675d0e86e (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2009. márc. 15. 17:51
Egyszer már megmondtam neki, hogy nem érdekel, amit mond, de nagyon rosszul éreztem magam utána, amiért megbántottam. :S
31. Zizisicc (válaszként erre: 30. - E675d0e86e)
2009. márc. 15. 17:49
Mondj NEM-et! Légy határozott és eltökélt.
2009. márc. 15. 17:44

Üdv!

Én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet megszabadulni az ilyen emberektől? Nem ítélem el őket, tudom, hogy nem direkt csinálják, de egy teljesen rám akaszkodott és meglehetősen agresszív. Mit tegyek?

29. Zizisicc (válaszként erre: 28. - D785594d69)
2009. márc. 5. 20:41

Ne ítélkezz felettük, ugyanolyan emberek, mint Te vagy én. Általában nem tudatosan csinálják, nem az a céljuk, hogy a másik embernek rosszat tegyenek, ezek a folyamatok tudat alatt zajlanak. Minden kapcsolatban, beszélgetésben energiacsere zajlik, általában kölcsönös alapon. Vannak azonban olyan emberek, akiknek kevés figyelem, szeretet, törődés jut, vagy nagyon sok lelki problémája van, fokozottan igényli a törődést, a figyelmet. Ha "normál" módon nem jut hozzá, akkor mindenféle trükkökkel kikényszeríti, de ezek a folyamatok tudat alatt zajlanak, és nem a másik ember kikészítése a cél, csak ők szeretnék magukat jól érezni.

Ezzel nem azt mondom, hogy ez helyes viselkedés, csak azt, hogy ennek is megvan az oka, amit fel kell ismerni, és akkor kezelhető.

2009. márc. 5. 11:21

Sziasztok!


Kíváncsi lennék azért ők hogyan látják a környezetüket, az embereket, akik energiáját, vérét szívják. Mert szerintem az ilyen emberek önimádók, csak magukra figyelnek, önmagukat szeretik a legjobban. De vajon ezt ők felfogják, észreveszik?

2009. márc. 5. 08:41
Én tapasztaltam olyat hogy nem minden kinek tudok a szemébe nézni mikor beszélünk pedig szeretek dumcsizni és rossz lelkiismim sincs:-))de olyan fura szerintem tudat altt érzem hogy energiavámpírok!!
2009. márc. 5. 08:24
nekem az anyósom ilyen, fizikailag rosszul vagyok ha egy levegőt kell vele szívnom. nem tudtam miért de találtam a neten egy jó cikket erről és nagyon sok tulajdonság ráillik anyósomra...
2009. márc. 1. 22:47
nekem volt olyan, hogy napoztunk egy lánnyal (olyan 'párom haverjának barátnője' kategória), ott hagytak a fiúk, hazaugrotak valamiért. ott voltam egy órát a csajjal a strandon, és alaludtam a dumájától, ugy h észre sem vette! kb 10 percig aludtam, addig is folyamatosan dumált és teljesen meg voltam lepődve h fel sem tűnt neki! utána is még fél órát folytatta... vannak ilyenek.
2009. márc. 1. 22:39

Van egy pár ilyen személy az életemben,sőt a rokonságban is.

Kerülőm a társaságukat,mert utána úgy fel vagyok pörögve tőlük,hogy alig birok magammal.

Agyilag persze teljesen lemerítenek.

23. Zizisicc (válaszként erre: 22. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 1. 22:30
Egyetértek!!!!! :o)
22. 6f4d0d160f (válaszként erre: 21. - Nőci1)
2009. márc. 1. 22:17
:D gondolatban akaszd le a táblád. lehet segít viccen kívül!
21. Nőci1
2009. márc. 1. 19:52
ENGEM RÖGTÖN MEGTALÁLNAK,MINTHA EGY LÁTHATATLAN TÁBLA LENNE A NYAKAMBA AKASZTVA,EBBŐL KELL KI SZÍVNI ,MINDEN ENERGIÁT!!
20. Nőci1
2009. márc. 1. 19:51
ÉN SZINTE CSAK ILYENEKKEL VAGYOK KÖRBE VÉVE!!
2009. márc. 1. 19:11
Igen. Én is az vagyok. A párom, és a munkatársaim is mind panaszkodnak, hogy elszívom tőlük az energiát, persze nem szándékosan. :(
2009. márc. 1. 15:57

Sziasztok!


Én már éreztem, hogy elfáradok a kolléganőm mellett, sőt gyakran álmos leszek ha egy műszakban vagyunk.

17. 546185aeac (válaszként erre: 16. - Murmur)
2009. febr. 9. 19:37
:)
16. Murmur (válaszként erre: 15. - 546185aeac)
2009. febr. 9. 19:30

Neked is igazad van, ne legyél összzavarodva! :) Én értettem félre! Gondolhatod, ha a férjem olyan energiavámpír lenne, nem lennék vele 11 éve. :)))) Nálam az energia leszívás = zombivá válás, amin egy vízszintes testhelyzet segít! :)))))

Akikről ti beszéltek, azok az emberek nekem az életkedvemet veszik el, de nagyon!!!!!!

2009. febr. 9. 19:23
Na..összezavarsz.Én úgy tudom, hogy azok azok, akivel tényleg elég, ha csak egy szobában vagy, ha meg sem szólal, akkor is kész vagy tőle
14. Murmur (válaszként erre: 11. - 546185aeac)
2009. febr. 9. 19:18
Szerintem ezek az emberek nem energiavámpírok, hanem életkedv elszívók! De ti nem éreztétek még azt, hogy ha valaki mellett vagytok, nem kell beszélgetni vele, de az energiaszintetek leesik nullára? Én erre gondoltam! Nem a rosszindulatú, önző emberekre, akik csak magukkal vannak elfoglalva. (Ilyeneket én is ismerek párat) De így igaz, ezekre az emberekre is használják ezt a jelzőt! Bocsika!
2009. febr. 9. 19:17
Valójában nem is tehet róla, mert nem igazán veszi észre magát, és ha már (legrosszabb esetben) alszol, akkor sem veszi a lapot, csak mondja és mondja
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook