Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpírok... Te is ismersz ilyen embereket? fórum

Energiavámpírok... Te is ismersz ilyen embereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
102. e8de926afc (válaszként erre: 100. - A0c1361e44)
2010. nov. 13. 23:22

az a baj, hogy figyelnem kell, mert egyet elmond ugyan százszor, de van, amikor új infót is közöl, és nem tudom, mikor mit mond.

Vagyis figyelnem kell.

Neked is jó éjt!!!

101. a0c1361e44 (válaszként erre: 99. - E8de926afc)
2010. nov. 13. 23:16
Energiavámpir mentes jó éjszakát:)
100. a0c1361e44 (válaszként erre: 99. - E8de926afc)
2010. nov. 13. 23:13

Kicsit komolyabban:

Én az ilyen kollégákkal úgy csinálok mintha figyelnék.

Ha nem kettesben ültök egymással szemben és mást nem csináltok, akkor kivitelezhető.

Én a kolléganőmmel azt csinálom, hogy közben pl. veletek beszélgetek, vagy dolgozok. Néha azt mondom, hogy ühüm, jaja, tényleg? Dehogy!, Ne mond! És társai. Ő azt gondolja, hogy jól elbeszélgettünk, én meg azt sem tudom mit mondott. Ha oda figyelek akkor 5 perc alatt úgy érzem magam, mint aki nem aludt 36 órája.

99. e8de926afc (válaszként erre: 98. - A0c1361e44)
2010. nov. 13. 23:09

ja, az nem használ, kereszt van a láncomon már régóta, sőt, egy kopt-kereszt is mellette.

egyébként olyan sokat beszél, és lassan, én meg már majd' felrobbanok úgy érzem néha, és csak őrlődöm közben.

98. a0c1361e44 (válaszként erre: 97. - E8de926afc)
2010. nov. 13. 23:04

Ez jó terv, bár én észrevétlenebbre gondoltam. Egy nyaklánc kereszt medállal:)

Azért majd ird meg a reakciót:)))

97. e8de926afc (válaszként erre: 96. - A0c1361e44)
2010. nov. 13. 23:02

Akkor legközelebb egy kereszttel a kezemben tárgyalok vele...ha érzem, hogy gyengülök, felemelem a fejem fölé:)

kíváncsi leszek a reakciójára.

96. a0c1361e44 (válaszként erre: 95. - E8de926afc)
2010. nov. 13. 22:59

Akkor marad a kereszt:)))

Mert gondolom az sem lenne előnyös az üzleti dolgok miatt, ha lelocsolnád szenteltvizzel, az meg végképp meghiúsitaná az üzletet ha lelőnéd:)

95. e8de926afc (válaszként erre: 94. - A0c1361e44)
2010. nov. 13. 22:52
nekem üzleti partnerem, nem tehetem meg, hogy fokhagymázzak:)
2010. nov. 13. 22:47

Fokhagyma, ezüstgolyó, kereszt, szenteltviz:)

Ha a sima vámpir ellen jó, akkor ezek ellen is csak használ:))

2010. nov. 13. 22:33
Léteznek bizony. Sokszor észre sem vesszük , mert tökéletesen álcázzák magukat: férjnek, kollégának,ismerősnek vagy szeretőnek nevezik őket. Idegölő embertársaink ellen az a legjobb ellenszer, ha határozottan és egyértelműen nemet mondunk, nem fogadunk el tőlük semmit és ha lehet elkerüljük.
2010. nov. 13. 22:25
Ja, nekem nem hiányzik, ha nem látom.
91. run-ka (válaszként erre: 89. - 8357ba8ce8)
2010. nov. 13. 22:25

Igen léteznek.

Szerintem csak az segít, ha elkerülöd?

90. e8de926afc (válaszként erre: 89. - 8357ba8ce8)
2010. nov. 13. 22:24

én maximálisan hiszek abban, hogy vannak.

Nekem is van egy ismerősöm, akinek ha meglátom a nevét a telefonomon, már lefáradok. Egyszer mondta is, hogy én milyen jó hatással vagyok rá, mert hogy feltöltődik a közelemben, na, itt már biztos voltam a vámpírságában.

2010. nov. 13. 22:22

Az ismeretségi körömben van egy személy, aki olyan, mintha 'elszívná' a mentális, pszichikai (vagy hogy nevezzem) energiámat. Mindegy, hogy személyesen találkozunk, vagy csak pl. MSN-en, vagy telefonon beszélünk, mindig nagyon fáradtan érzem magam a vele való beszélgetést követően.


Az elmúlt napokban kerültem a vele való személyes kapcsolatot, illetve egy nap sikerült teljesen kiiktatnom (vagyis MSN-en se beszéltünk).


A tapasztalatom: amikor bármilyen formában beszéltünk, nagyon lefárasztott, fáradt voltam, viszont aznap, amikor egyáltalán nem beszéltünk semmilyen formában, egyáltalán nem voltam lefáradva, úgy éreztem, hogy sokkal több az energiám, jobb kedvű voltam.


Tényleg lehetnek emberek ilyen hatással? Pszichológiai szempontból mi ez a tapasztalat, jelenség? Mi a pszichológiai alapja ennek?


Megtehetem azt, hogy szó nélkül megszakítom az ilyen személlyel a kapcsolatot (amennyiben nem köt össze a suli, stb.), hogy "védjem" magam az energia elszívásától?


A probléma az, hogy bár két napig távoltartottam magam ettől a személytől, valami miatt én magam is igényeltem a kapcsolattartást vele. Viszont alig beszéltünk pár percet, már legszívesebben menekültem volna, ugyanis kifacsartnak éreztem magam.


Mit tegyek ilyen esetben?

2010. szept. 12. 00:46
Sajnos nekem is van ilyen ismerősöm... Rettegek a vele való találkozásoktól, mert úgy érzem, kiszipolyoz...
2010. szept. 12. 00:45
Úrjézus, én ismerek egyet, minden alkalom, mikor "beszélgetünk" kész tortúra. Utána néha meg is fájdul a fejem! De sajnálom és nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot (pedig néha szeretném) mert alapjában véve nagyon aranyos is tud lenni, és segítőkész-ami a mindenlébenkanál-mivoltából fakad. Hát röviden ennyi.
86. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - D785594d69)
2010. szept. 12. 00:04
Szerintem meg pont, hogy nem veszik észre magukat. De abban lehet igazság, hogy talán pont azért, mert úgy el vannak telve maguktól, hogy eszükbe sem jutna, hogy mást nem érdekel olyan mélyen az élete, mint ahogy ő dicsekszik vele és így tovább.
2010. szept. 11. 23:59
Szerintem a kolleganőmre ráillik. Nagyon fárasztó tud lenni.
2010. szept. 11. 23:52

Az energiavámpírokról sokkal többet kellene beszélni.

Folyamatosan körülöttünk vannak.

Ez nem babona, ez egy létező energiacsökkentő valóság.

83. 480b578442 (válaszként erre: 82. - Betyárninja)
2010. szept. 11. 23:46

Ezek azok? Hú ilyen nekem is volt csak én rosszabúl jártam mert meg is akartam felelni mivel alárendelt voltam (munkahely volt).

Bármit csináltam semmi nem volt jó mert ha A-t tettem B-t kellett volna.És akkor én hülye magamat hibáztattam.

2010. szept. 11. 23:08
Folyton megjegyzéseket tett minden apróságra amit csak csináltam és állandóan bedumált ha valami nem nyerte el a tetszését... Jesszusom örülök hogy végre már nem látom O_o
2010. szept. 11. 23:02
Ismerek ilyeneket (volt osztálytársam is ilyen volt, nagyon kiborított)
2010. ápr. 12. 13:54
Nekem is vannak a környezetemben olyan emberek,akik szeretnék kiszivni belõlem az életerõmet,régebben sikerült is nekik.Mostanàban jobban ellenàllok,de nagyon nehezen.Sajnos az embereknek a legnagyobb baja,hogy ami õket nem boldogitja,az lehet,hogy engem boldogit!Amilyük van lehet azzal nem elégedettek,és ami nekem jutott én elégedett vagyok.Magamban próbàlom a problémàkat megoldani,mert csakis én vagyok,aki megoldhatja,senki màs nem helyettem.Viszont ez arra vezet,mintha nekem nem lennének gondjaim,mivel nem panaszkodom fûnek-fànak.Fel a fejjel lànyok,az ilyenek ùgyis megkapjàk azt,amit érdemelnek!
2010. ápr. 8. 18:55
Most is van egy személy,aki elszívja az energiámat...
78. FGSlin
2010. márc. 11. 15:31

Viszont... en ismerek egy energiavampirt. Es egyben egy olyan szemelyt, aki magiaval foglalkozik... teli van a lakasa mindenfele babakkal meg rongyos cuccokkal, hideg razott ki tole, egyszer lattam. Igen, jol olvassatok. Ahol melozok, a fonok kisebbik lanya ilyen. 40 eves, nincs senkije... kutyaja van ugyan, macska megdoglott :) Normalis ember keruli ot. Bocsi.

Szoval a csaj, ha 10meter kozelben van, rosszul vagyok, hanyinger kap el, majd el ajulok. Mindenkit iranyitani szeretne, akit nem tud, elatkoz. Hat gondolom en is el vagyok atkozva, mivel mar nalam is beprobalkozott, de sikertelenul. Ha telefonon hiv, es en veszem fel, aznap biztosan tortenik velem valami rossz. Utobbi idoben ugyan nem szoktam felvenni a telefont, ha o hiv...

Viszont az en energiam is eleg eros, es ugy vettem eszre, mar o is erzi, mivel ha a kozelemben van, inkabb megy mas iranyba. Hogy a gyulolet-e, nem tudom, de en csak ellenallok az o negativ energiainak. Rettento furcsa leny. Nem is tudom az ilyenekre azt mondani, hogy ember. Ja, es allandoan feketeben jar...

77. FGSlin
2010. márc. 11. 15:22

Van egy baratnom, aki hasonlo, mint az elozoekben mar valaki szinten az egyik baratnojet jellemezte.

Szoval ez a csaj nagyon lusta. Ha beszel, szinte elgyengulsz tole... lassu, es brutalis onsajnalatban szenved. Nem tesz semmit a jobb erdekeben. Nincs meloja, mert nincs hova tenni a gyereket. De van ovoda... csak persze nincs minden reggel kedve felebredni elvinni a kislanyat oviba. Nincs soha semmihez kedve. Allandoan sajnaltatja magat... mert o nem kell a ferfiaknak... perszehogy nem kell... tartsak is el, es meg kaja sincs az asztalon, mert nincs kedve fozni. Apja fizeti a rezsijet, mert kitennek az utcara. Neki nincs kedve semmihez. Nincs eletereje... es a suket szoveg altal a tobbiekre nezve faraszto... Es igen, az ilyen nem energiavampir, csupan ahogy emlitettem feljebb, onsajnalatban szenved.

76. FGSlin (válaszként erre: 70. - Rkryszta81)
2010. márc. 11. 15:17
Teljesen megertelek. A szuleimtol gyorsan el kellett koltoznom (20 evesen)... miota eszem tudom, lelkileg zsarolt az anyam, pszichikailag terrorizalt, feltekeny volt minden egyes mozdulatomra. Apam meg a nagy papucs, persze nem szolt egy szot sem, neha jol agyonvert, ha anyam epp arra kerte... no comment. Hogy az anyam energiavampir-e, nemtudom, viszont egy olyan leny, aki teli van negativ rezgesekkel, gyulolettel minden egyes ember fele... mindenkiben csak a rosszat keresi, a hibat latja, csak sajat magaban nem. 3 eve eljottem kulfoldre dolgozni, most is en vagyok a tema, meg most is szivja az energiam ezaltal, mert mindenkivel csak errol beszel (nekem persze visszamondjak, mert tudjak az emberek milyen), hogy elmentem, otthagytam oket, mennyire hianyzok nekik... sajnaltatja magat az emberekkel "altalam", holott mielott kijottem, mar 7 eve nem laktunk egyutt. Ezeket az embereket nem tudom megerteni, akik hasonloak mint az anyam. Egyet elert, hogy en o iranta, csakis o iranta erezzek gyuloletet. folyt.
75. syria (válaszként erre: 74. - 05c197c0d0)
2009. máj. 26. 14:39
És hogyan kezeled őket?
2009. máj. 25. 12:55
IGEN! AZ EGESZ CSALADOM!!!!
73. syria (válaszként erre: 72. - Rkryszta81)
2009. máj. 25. 12:42
Szerencsére engem csak egy ilyennel hozott össze a sors, de úgy tűnik, sikerült végre megszabadulnom tőle, mert már több mint egy éve hírét sem hallottam.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook