Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Én nem szeretem a kapszulás kávét. fórum

Én nem szeretem a kapszulás kávét. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 4. 09:32
egy biztos a kapszulas kavetol senki nem kap szivrohamot,de attol is fugg,hogy kinek milyen fele capszulasmasinaja van.
nov. 6. 07:47
kapszulas kavefozovel is lehet eros kavet kesziteni.azt nem tudom mindegyikkel lehet e,de az enyemmel lehet.azert van tobbfele kavefozo,kavefajta,hogy mindenki megtalalja a kedvere valot!
nov. 4. 09:28
Én elvagyok vele, vannak nagyon finomak. A kotyogó nekem erős.
16. globus
nov. 4. 08:54

Rossznak nem mondanám, de az automata darálós a legjobb.

Néha főzök Brikkával is, ha kedvem van.

nov. 4. 08:46
azert van annyi fele kave/gep is/,hogy mindenki a kedvere valot vegye,es hasznalja/igya/.
2023. szept. 11. 22:27

Drága és környezetszennyező.

Maradok a kotyogónál,amihez mi daráljuk a finomabbnál finomabb kávékat.

Tény,hogy nagyobb macera kipucolni a zaccot és bekészíteni az új adagot naponta,plusz még darálni is időnként,de megéri.Mindig este már bekészítem a reggeli kávét,mert vokt már olyan,hogy kávé vagy víz nélkül tettem fel a reggeli rohanásban,kómában.

A munkahelyemrn kapszulás gép van,amibe önköltségen minden ember veheti magának a kávét.Annyira nem vagyok elájulva tőle.

13. Alnisa
2023. szept. 11. 08:42
Rengeteg car van közöttük, még márkán belül is. Én pl csak a DG cortado kávéját iszom meg, a többi sztem rossz ízű.
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 10. 00:25
Talán 2x ittam ilyen "kávét" mióta megjelent nálunk.
2023. szept. 9. 19:43
Én meg nem iszom kávét.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 16:16
Én meg semmilyen kávét sem szeretek 🤷‍♀️
9. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. szept. 9. 15:49
Mik nem jutnak eszedbe!🙄 :))))
2023. szept. 9. 15:32

Nem baj.


Én igen,gyors finom,habos, többféle van.

2023. szept. 9. 15:15
Nincs kapszulás gépem, de barátnőmnél gyakran iszom kapszulás kávét. Finom.
2023. szept. 9. 15:03
Én igen. Szinte csak azt iszom.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 15:02
Én sem, ha nincs más elmegy. Van Nespresso, Dolce Gusto gépünk is, annyi jó bennük hogy könnyűek, könnyű kezelni, hurcibálni. Mikor buli van vagy "meló" viszem, csapok mellé pár tucat kapszulát aztán mindenki válogasson kedve szerint. Napi szinten nem tartom egészségesnek, simán lehet hogy a műanyag/alumínium kapszulából forró vízzel és 15 barral nem csak a kávé kerül a csészébe, plusz a kávézás helyből környezetszennyező, a kapszula pedig pláne.
4. 69fcad429e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 13:13
Én sem, nagyon drága mulatság...
2023. szept. 9. 12:37
Az biztos h nem olyan mint a főzött, de azért vannak nagyon finomak is, érdemes próbálgatni őket
2023. szept. 9. 12:33
Én meg nem ismerem;-) Mi lehet a gondod vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook