Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én, mint tehén... fórum

Én, mint tehén... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én, mint tehén...

1 2 3 4
65. 4ab67f870d (válaszként erre: 64. - 1eb84e4bad)
2008. ápr. 17. 15:44

Hát ezért járok én extra bő szárú gatyókban:-)) A farmerról egyelőre lemondtam, mert mind be van szűkítve.

A netes vásárlás nem rossz ötlet, én cipőt vettem most, és tényleg szívesen mérnek az eladók, szóval nehéz mellémenni. És ha az ember tudja, mi áll jól neki, akkor nagy baj nem lehet... :-)) Bár a teszveszen vásárolt holdjáró némileg feltörte ma a lábam, de csak azért, mert annyira új, hogy még be sincs taposva.

2008. ápr. 16. 12:50
A problémám uyganez, a combom oylan vastag, hogy jujj! :-) És ha fel tudok húzni rá egy nacit, akor az derékban óriási. Nehéz, szinte lehetetlen oylan fazont találni, ami megldja a problémát...
63. Kiniand (válaszként erre: 62. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 15. 13:14
Eleinte én is csak a gyerekekre vettem itt ruhát. A 68-as az 68-as. De egy idő után felbátorodtam. És nem szeretem amúgy sem a túl extra túl divatos rucikat csak az egyszerű fazont. De meg szoktam kérdezni, hogy van e lehetőség visszaküldésre, ha még sem lenne jó a cucc. Sajna azért ilyenkor a postát ki kell fizetni.
62. a9e1c02a7b (válaszként erre: 61. - Kiniand)
2008. ápr. 15. 12:47
Én nem mernék úgy venni ruhát, hogy nem próbálom fel. Mert lehet, hogy méretre jó, csak éppen nem áll jól. Bár talán egy idő után már lehet tudni, milyen fazon áll jól.
2008. ápr. 15. 12:43

Sziasztok!

ismerem én is a problémát. Most fél évvel a szülés után még egy dekát sem fogytam. 166/84 Illetve bocsi 1,5 kg ment le rólam két hét kemény bringázás és fogyizás után, de a gyerek ettől nem volt hajlandó átaludni az éjszakát, tehát megint eszem rendesen és visszafogtam a sportot. Most megint alszik. Szóval én meg sem próbálok nacit venni normál üzletben. Már csak a sok csalódás miatt sem.42-44-es nacit egyáltalán nem is árulnak. Az interneten az adok-veszek-es oldalon vásárolok. Ott általában le van írva minden méret cm-ben. Ha mégsem, akkor az eladónak íroklevelet és kézséggel leméri. Ha nem jó nézegetem tovább a kínálatot. Nem mondom, hogy nem löttem még bakot, de pl csodaszép kösztümöt vettem, újat, címkéset negyed áron és mintha rám öntötték volna. Tegnap fekete nacit kerestem, kb 450 darabból válaszhattam. Csak türelem és kipihent szem kell hozzá. Ja és egy lépést sem kellett utaznom, mert a postás házhoz szállítja pár száz ft-ért.

60. a9e1c02a7b (válaszként erre: 59. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 15. 10:13
Na, nem rábeszélni akarlak! :)
59. a9e1c02a7b (válaszként erre: 58. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 15. 10:13
Pedig vannak már vagányabb szoknyák is, nem csak rózsaszín flitterekkel díszített.
58. 4ab67f870d (válaszként erre: 57. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 15. 10:09

Hát, így én is járok néha... Van egy két nadrágom, ami egészen jó, abban ha bemegyek valahová, rakják elém a 36-os méreteket. Aztán döbbenten pislognak, mikor a negyvenes nem jön rám...

Amúgy rájöttem, mi a baj a nadrágokkal. Csípőben adott egy bőség, ami oké, Ehhez van egy derék, ami általában bő. Viszont. Combban kispórolnak egy csomó anyagot, amitől a legkisebb alakhibával rendelkező nő is úgy néz ki, mint egy homokóra. Nekem pl. térd felett vékony a combom, a derekam szintén, de a csípőm, felső combom vastag. A beszűkített combrészű nadrágok iszonyúan kiadják ezeket a problémákat. Sajnos én a szoknyát nem nagyon szeretem, nem megy a stílusomhoz:-((

57. a9e1c02a7b (válaszként erre: 56. - Eprecske83)
2008. ápr. 15. 09:57
Néha ki lehet fogni. Amúgy én ezért szeretem a szoknyát. Abban nem látszanak a combjaim. Ha bemegyek szoknyában egy ruhásboltba, az eladók kipakolják nekem a tök szűkszárú nadrágokat, nem hiszik el, hogy szűk nekem. Aztán amikor felpróbálom őket, rájönnek, hogy tényleg...
56. Eprecske83 (válaszként erre: 55. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 15. 09:53

Pont nálam is ez van! Nekem a combom totál vastag, és ami ott fel jön, a derekamra bő. De ami jó lenen derékba a vastag combajimon nem jön fel.

Mindig turkálóban veszek farmert, mert ott az angliai méretek miatt taláálok magamra farmert!


Viszont tegnap az a csoda történt velem, hogy bementem egy NORMÁL boltba és tudtam venni magamra egy fekete csudaszep nadrágot! :)

55. a9e1c02a7b (válaszként erre: 54. - 27525d0da6)
2008. ápr. 15. 08:53

Nálam meg az a helyzet, hogy ha a derekamon jó, akkor a combomon szűk. És ha véletlenül feljön a hátsómon, akkor a derekamra nagy. Farnehéz vagyok kicsit, hogy úgy mondjam. Amikor 47 kiló voltam, akkor is ez volt a helyzet, arányaiban mindig alulról voltam vastag.


Ezt már egy régebbi hozzászóláshoz írom, nem a Mustang farmerra reagálva :) A turkás cuccok nekem is bejönnek. Mindig lehet találni valami jót. Egyedi és általában jó minőségű. Mert ami nem jó minőségű, az már kiderült az előző tulajnál és a boltba sem került, vagy látszik rajta.

2008. ápr. 15. 08:36

Sziasztok!


166 cm magas és 59 kg vagyok. Nekem a farmer vásárlással vannak mindig gondjaim. A csípő farmer pl egyáltalán nem jó: elöl bevág a hasamba, hátul meg úgy eláll,hogy azt is látni milyen bugyi van rajtam :-)

Sajnos ez a helyzet a C&A-ban a New Yorkerben, az AbOriginalban is.

Nemrég tudtam két olyan nadrágot venni, ami olyan, mintha rám szabták volna. Az egyik egy leárazott Wrangler volt a Hervisben (17 ezerről volt ledobva 10-re) a másik pedig Parndorfban (Ausztriában) egy Mustang farmer.Már bánom, hogy nem vettem belőle legalább még kettőt. Ft-ra átszámítva 13 ezer volt.

2008. ápr. 14. 11:23

én bármennyit is fgyok mindig tehénnek látom magam

hát még ha hízom

52. Alexx
2008. ápr. 11. 15:33
Hello! Tegnap mondták az MR2 Petőfin (Mo. legjobb rádiója), hogy elfogadtak az angoloknál egy szabályt, miszerint modell csak bizonyos, meghatározott testzsírszázalékkal lehet valaki. Megunták a csontgebéket. :) Van még remény, Lányok!
51. morkika (válaszként erre: 46. - Napfenyvirag)
2008. ápr. 10. 19:41
Dettó... Én is rosszul vagyok hogy bárhogy próbálkozok, nem tudok leani egy kilót sem. Egyszer már sikerült 2 hónap alatt megszabadulnom 7 kilótól, de a 9. emeleten ez lehetetlen, főleg ha egész nap dolgozik az ember :(
2008. ápr. 10. 15:23

Hát a te sulyoddal nem lehet valaki tehén. De ha már egyszer meghíztál, akkor vigyázz mert még fogsz is és alattomosan.

Amugy szerintem a nadrágok a legnagyobb gyerekszám méretei voltak, amik egyben a legkisebb női méret határát surolják.

Igy biztosan nem te vagy a tehén nyugodj meg.

49. o.andi
2008. ápr. 9. 17:32

Hát inkább BOCI:-))))))

mondjuk ugy!!

2008. ápr. 9. 16:33
Sajna,a kinai méret nem ránk szabva.Én sem vagyok eu-szabvány szerinti,ezért inkább magyar árut keresek..:)))
47. 1eb84e4bad (válaszként erre: 44. - Cheetos)
2008. ápr. 8. 12:58
Szió! jó neked, erre felénk nem kapok rucit magamnak... 1 hónapja született kisbabám, és hát a hasam nem ment vissza. Előtte sem voltam vékony, de most, még nehezebb, vagyis rosszul mondom, leheteteln nadrágot találni! 2 napja vagy 8 boltban voltam. és egy nadrág sem jött rám. Elkeserítő... :-(((
2008. ápr. 8. 12:45
Jajj lányok. Ma megint nem tudtam felvenni a régi szoknyát. Képtelen vagyok akár 1 kg-ot is leadni. Szomorú vagyok.
2008. ápr. 7. 08:03

Sziasztok! Akkor én mit szóljak? a 155 cm-emhez vagyok 68-73 kg, mikor hogy :-))) Én nagyon ajánlom mindenkinek az angol turikat, különösen a Háda turikat az egész országban. Nem fizetett hirdető vagyok :-) de komolyan azóta vannak ruháim amióta onnan öltözködöm. Kezdtem ugy 47 kg-val. Ez ment 26 éves koromig. Az azóta eltelt 10 évben alattomosan szinte minden évben rámjött egy pár kg. 2005-ben szültem, azóta katasztrófa, na mindegy. Szóval az angol turikban én még úgy is tudok vásárolni, hogy nem próbálok. Mert az angol ruhák, ha rá van írva, hogy 12-es vagy 14-es, az tuti annyi, csak előre tudnod kell mi az igazi méreted alul, felül. Az hogy a nadrág hosszát vágni kell, az nekem nem újdonság, amennyi pénzt én már ruhajavítóknál hagytam :-)


Szóval hajrá turik!!! :-)

2008. ápr. 5. 18:22

Sziasztok!

Most kissé gonosz leszek, de nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kis irományra. Egyrészt mert megmosolyogtatott, másrészt mert láttam, hogy "bomba"csajoknak is vannak gondjaik!

Én eddig csak azt hittem mi "ducik"szenvedünk !

Hát most kiderült, hogy nem!

170 magas vagyok és 93 kg.

Engem képzeljetek el, alkalmi ruhát akartam venni karácsony táján. Illetve felsőt.

Hahahaha.

Max. S méretek léteznek. Aki duci az járjon lepedőben.

Most tavasszal azonban valami változott. Vagy én adtam le pár kg-ot, vagy rájöttek, hogy az én méretemmel rendelkező hölgyek is szoktak vásárolni........mindent kapok!

Sőt, azt veszem észre, hogy valahogy az átlag készlet áttevődött a nagyobb méretekre, szemben az S és M-es modellekkel. Én enek nagyon örülök!

Sziasztok.

Cheetos

43. IZA18
2008. ápr. 5. 15:49

én is csatlakoznék a nadrág dilemma mellett a poló hossz bajokhoz.

hosszú a lábam rövid a testem, olyan vagyok mind deedee a dexter laboratóriumából:Dha vki ismeri a mesét érti meg tudja milyen az:D

na szóval a mangó nekem ősi ellenségem!!!!hosszzúúúú poló,garbó stb nincsen???nyakamig se érnek egyes helyeken a felsők!!!

és általában a váci utcás vásárló vagyok illetve az ottani boltok testvéreimben a városban máshol:)

és mindegyiben találok 120%osan szuper és gallyszar darabokat is...szörnyűű.de minőségben is ez van.komolyan nem a mindőséget fizettjük meg hanem a bérleti díjat, a világítást, stb-ket álljuk és egy kicsit a ruha is ér belőle vmit. sajna turihoz nincs türelmem, de beszoktam térni ide oda ezeen belül is és azért onnan sem könnyű legalább is nekem.mert egy boltban van egy poló és annak 10mérte amíg vegyünk egy saját példát.találtam egy nagyon extra ruhát, nagyon beleszerettem de kb 3szor belefértem és nem volt belőle se nagyobb se kisebb se több, hisz turiban ugye nem sorozatgyártás megy....

szóval vegyesen lehet összeszedni mindent, ez sok időt felőröl és km-t ideget.

a nyűűűűgg a tetőfokon van 5bolt , 5fel le öltözködés után!!!

2008. ápr. 5. 14:38
Tetszik a cikk,gratulálok!
41. Ciccke (válaszként erre: 34. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 4. 19:17

Majd jól utánad nézek a neten! :-)))))

Örülök neki, hogy használod az írói vénádat!

2008. ápr. 4. 16:51

Renike!


Gondolj azokra is, akik 158/66 alkatuak. Olyan aranyosan teltek.

2008. ápr. 4. 13:30
Várjuk Reni!
2008. ápr. 4. 13:24

Sziasztok.

Nem tudom Ti hogy vagytok vele de Én akár megyik boltba bemegyek mindíg találok magamra vmi ruhát,legyen az fölső vagy szoknya,nadrágot SOHA nem hordok.Pedig nem vagyok XS-s méret. 168cm és 67 kg (de remélem nesokára 60 leszek).

Ha sok pénzem lesz ígérem h nyitok egy olyan boltot ahol MINDENKIRE lesznek megfelelő ruhák. 20-60 korig és 40-150 kg-ig. Rendi?? =)

2008. ápr. 4. 13:10

Jáj, le-lemaradoztak betűk... Szóval 2 felsőt vettem,

*minden

*válogathattam

szakadásig

(Nem működik rendesen a D billentyűm)

2008. ápr. 4. 13:08

Hello!


Most fedeztem fel a témát, tetszik! Na nem azért, mert minenki szenved, hanem mert nekem is hasonló problémáim vannak. 175 cm magas vagyok, 65 kg. Igazából nem érzem magam kövérnek, csupán a hasamon és a csípőmön van olyan mértékű zsír, ami bosszant. Sokat próbáltam tenni ellene de még nem sikrült. Talán a tavaszi kocogások...

e nem is ez a lényeg. Képzeljétek, immár 2 elsőt vettem a Tesco-ban és az egyik S-es (!!!!), a másik pedig gyerekméret (13-14 éves kor !!!!!!). Na, ez a nem semmi! Amúgy ezek teljességgel angol méretek. 1 évig éltem a szigetországban és minen boltban az én méretem volt az átlag, annyi cuccből vákogathattam, hogy egy nap alatt sem bírtam befejezni a bevásárlóközpontban való nézelődést. Sajnos azok a ruháim már tönkre mentek, mert szakaásig hordtam őket. Iszonyú jók voltak és az itteni árakhoz képest szinte semmibe sem kerültek. Most meg alig van jó cuccom, s azok is enyhén szólva érdekesek....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook