Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Én, mint sportos testalkat baj, ha nem szeretem a nagy hasú, kövér férfiakat? fórum

Én, mint sportos testalkat baj, ha nem szeretem a nagy hasú, kövér férfiakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. okt. 7. 09:12
Ebben mi az előítélet?
10. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 09:10
Fényévekre vagytok egymástól, ami nem megy nem kell erőltetni, még hányni fogsz.
2021. okt. 7. 09:03

Nem pénzes, de kedves.

Én se voltam sportos , teltkarcsú voltam kb.

Meg van győződve arról, hogy amit csinál, az a jó. Én meg hiába mondok bármit, pedig tapasztalat és nem okoskodás, nem foglalkozik véle.

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 08:58

Saját döntésed, hogy kivel van párkapcsolatod, és kivel nincs, nem is értem, hogy ehhez mit lehet érdemben hozzászólni. Gondolom pénzes a pasi, azért volt egyáltalán kérdéses, mert amúgy fel sem merülne hogy akitől undorodsz azzal egyáltalán megfordulna a fejedben egy párkapcsolat.

Egyébként nem emlékszem a fórumcímre, de gondolom az is a tied, mert ez a barna rizs, nem bio is volt már...

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 08:57
Nem baj. Őket is szereti majd valaki. Lásd a gázszerelő is milyen mutatós csinibabát szerzett maga mellé.
6. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 08:29
Ez a természetes. Általában aki figyel magára(sportol, megfelelően étkezik stb) nem vágyik kövér párra. Nők/férfiak ugyanígy vannak ezzel.
2021. okt. 7. 08:24
Nem tetszenek az ilyen pasik, akkor ne kezdj ilyennel, lépj tovább. Minek erről fórumot indítani? Van akinek meg te nem tetszel, de nem hiszem, hogy világgá kürtöli. Minek? Nem tetszhet mindenki mindenkinek, nem vagyunk egyformák, így van rendjén, éld tovább az életed...
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 08:19

Nem baj.

Baj, ha undorodom az előítéletes tyúkoktól?

2021. okt. 7. 08:10
Nem is mondtam ezt neki és nem is fogom.
2021. okt. 7. 08:08
Nem baj, de nem kell emiatt megalázni. Tartsd meg magadnak a véleményed. Ismerkedj olyannal, aki megfelel az ízlésednek.
2021. okt. 7. 08:05

Lehetett volna egy párkapcsolatom, de az illető nem csak 15 évvel idősebb nálam, hanem a külseje is elborzaszt. Vékony kar és láb, közben nagy a hasa és melle is lóg. Reggel este fürdik, mert hamar büdös lesz. Vele kizárt, hogy együtt tudnék élni, mert nem akarok naponta vagy minden másnap ágyneműt mosni, mert belebüdösödött. Ő az éhező, örök fogyókúrás típus. Szereti a salátát, de eszik hozzá kelttésztát. Cukros üdítőt iszik. Munkája álló, járkálós, nem is ülő munka és mégis így néz ki.

Én próbálok az étkezésre figyelni , de nála a barna rizs meg a bio rizs ugyanaz, vagy neki a gyümölcsjoghurt a tejberizs is. Más világ, mint én. Baj, ha undorodok tőle és a hasonló emberektől? Persze csak mint párkapcsolat, amúgy semmi bajom velük.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook