Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltűnt a rokonom, segítsetek! fórum

Eltűnt a rokonom, segítsetek! (beszélgetős fórum)

2010. aug. 16. 08:00

Mindenkinek köszönöm, aki továbbította az üzenetet!

Az eltűnt személy épségben hazakerült! :)

4. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. aug. 16. 07:52
Édesapádat megtaláltátok???????
3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. aug. 13. 19:40

Feltettem, hátha valaki ráismer Édesapádra.


Nagyon drukkolok Nektek és sok szerencsét kívánok!!!!!


Ha megtudsz Róla valamit, légyszíves jelezd.

2010. aug. 13. 09:17
Én copyztam! Kitartás...
2010. aug. 13. 07:28

Aki tudja, kérem, rakja ki üzenőfalra!


Kedves zalaegerszegiek és környékbeliek,


eltűnt személyt keresünk! Aki látta vagy látja, kérem, segítsen!


2010. augusztus 11. délután 3 körül Zalaegerszegen eltűnt az Édesapám, Csörsz István. Legutóbb a kórházban látták, ahonnan ismeretlen helyre távozott. 170 cm magas, közepes testalkatú, a keze néha kicsit remeg.

Ősz haja és szakálla van, 68 éves, de idősebbnek néz ki, kicsit lassan és bizonytalanul mozog, rosszul tájékozódik. Fekete melegítőfelső (alatta talán fehér póló), hosszú nadrág és cipő volt rajta.


Komor, gyakran bizalmatlan, de jól tud beszélni. Pszichiátriai betegsége és enyhe leépülés miatt a rövid távú memóriája nem megbízható, esetleg üldözéses téveszméket is mondhat. Lakóhelye:

Keszthely, Kossuth u. 5., ahol húgánál, egyben ideiglenes gondnokánál, Csörsz Mártánál lakik. Kérem, segítsenek neki eljutni oda, mivel

egyáltalán nem ismeri Zalaegerszeget, s nagy gondjai vannak a tájékozódással. Aki látja, feltétlenül jelezze az alábbi mobilszámok

egyikén: 20 570 3613 (Csörsz Rumen István, Bp.); 30 514 0184 (Csörsz Márta, Keszthely).


Szíves segítségüket nagyon köszönöm!


Csörsz Rumen István

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook