Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Éltetek már ilyet? fórum

Éltetek már ilyet? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 20. 16:52
Hogy is van ez? Gyakorlatilag meg akar dugni más lányokat, és azért, hogy téged nehogy megbántson, ezért téged egy darabig nem....
33. VictorHUN (válaszként erre: 13. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 16:43

Ha nincs viszonyítási alapod akkor persze hogy benne találtad meg az igazit :)

Én velem biztos hogy nem játszadozhat senki. Ő már eljátszotta volna azt az "igazi" lapot nálam.

2011. ápr. 20. 15:47

Egy másik oldalon találtam és nagyon igaz!


Szabadság az, ha

megválaszthatom: kitől

és mitől függjek.

2011. ápr. 20. 15:46
Hagyd a fenébe. Én is voltam igy, kikészültem lelkileg...Egy pasi sem ér ennyit!!! Inkább élvezd az életet jársz szórakozni. Hadd lássa csak hogy nem siránkozol utána!!! Igaza van sok előttem szólónak, csak megakar hagyni téged annak, akihez bármikor visszamehet, ő közben pedig éli világát....
30. stokimagdi (válaszként erre: 27. - Puszitolvaj)
2011. ápr. 20. 15:46
Én is.
2011. ápr. 20. 15:41
Én is azt mondom, hogy felejtsd el, csak önző módon a saját érdekeit nézi, nem érdemes fecsérelni az időt... csak magadtól veszed el a lehetőséget, hogy megtaláld az igazit és boldogan élj..
2011. ápr. 20. 15:40

Egyszerűsítsd le az egészet!

Ne keresd, Te is legyél távolságtartó!

Kicsit nyomorult az az ember, hogy ennyire tutyimutyi, pont ezért döntsd el Te, hogy mikor találkozhattok!

2011. ápr. 20. 15:38
Hali,szereny velemenyem szerint ha szeret is, akkor feluletesen szeret...mert ha valaki igazan szeret akkor tekintettel van rad es az erzelmeidre...nem vagy egy babu, akit barmikor csak levehet a polcrol...Stokimagdinak igaza van...ha igazan szeretne nem vagyna masfele...ez csak olyan hablatyolas, hogy "szunet" es "kulon" ... ha elni akar, persze tegye, szive joga, de en nem engednem, hogy rangasson...azonkivul, barmikor ezt majd ujra el jatssza veled, ha visszafogadod...megnezem, majd ha 2 gyereked lesz tolle es megint elkapja az "elni akaras" akkor mi lesz?!?!
26. stokimagdi (válaszként erre: 23. - D@nu)
2011. ápr. 20. 15:29

Igy igaz.

A másik pedig az, hogy ha igazán szeretne, nem vágyna másfelé.

És ha most másfelé vágyik megteszi később is.

25. Incó (válaszként erre: 19. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:28

Azért van ez, mert szeret még, de már nem lángolóan. Lehet sajnál is.


Nem tudok semmi jót írni:-((((

Talán valaki más iránt táplál már érzelmeket és téged nem akar megbántani...

2011. ápr. 20. 15:27
24 éves vagy. éppen itt az ideje, h magaddal (is) törődj. a te döntésed lesz, de ha már tanácsot kértél, kintről, innét a pálya széléről nagyon úgy tűnik, h ebben ennyi volt. ne haragudj, h ezt írom, de ... hát én így látom. amúgy voltam hasonló helyzetben, 7 év után, 25évesen szeretett volna "szünetet". két hónapig felém sem nézett, aztán megijedt, h elköltözöm a városból, jött volna vissza... de sajna addigra, a legnagyobb meglepetésemre, már nem éreztem úgy, h lenne közös ügyünk. amikor elment, nem gondoltam volna, h így fogok érezni ilyen hosszú kapcsolat után. szóval csak azt szeretném tanácsolni neked, h hagyjad, hadd menjen. legyél jól! üdv.
23. d@nu (válaszként erre: 1. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:26

Ha tényleg fiatalon jöttetek össze, akkor nem baj, hogy most jött rá a mehetnék. Gondolom az a baja, hogy nem akarja elkötelezni magát, amíg nem "tapasztal" eleget. Ez nem feltétlenül rossz dolog, csak gyomor kérdése.

Nem tanácsként mondom, de én nem várnék rá. Ha ő ki akarja élni magát, akkor élje, de éld te is. Persze most azt mondod, rá sem tudsz nézni másra, de majd fogsz. Az ilyen "kitekintgetések" szerintem nem múlnak el 1-2 hónap alatt, évekig pedig semmi értelme cölibátusban élni csak azért, mert majd talán visszajön. Lehet, hogy ha kicsit kimozdulnál a mostani állapotodból, megváltozna a véleményed az egész kapcsolatotokról - és ebben még az is benne lehet, hogy évek múlva tényleg te leszel a gyerekei anyja.

22. Incó
2011. ápr. 20. 15:26
Én is voltam hasonlóban, csak a másik oldalon. Nem lehet, hogy már van is valaki a képben???
21. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:24

Én annak ellenére is, hogyha szeretném, megmondanám, hogy válaszon vagy én vagy a szabadság. Magyarul ki akarja probálni, hogy milyen mással, kalandra vágyik, szóval más nőnek a társaságára?! Én tuti nem engedném ezt.

Ennek ellenére, ha te várni szeretnél rá, akkor várj. Abban tudsz bízni, hogy minél hamarabb rá jön, hogy te kellesz neki és visszamegy hozzád.

2011. ápr. 20. 15:22
De akik előtte voltak az életemben pasik, mindegyikről tudtam h nem az igazi; Őt amikor megláttam, tudtam hogy Igen, ő az...pedig egy szót nem beszéltem vele akkor még...
2011. ápr. 20. 15:20
Igen, ez a bizonytalanság a rossz, h most mutatja, h szeret, de távolságtartó is! Én tudom magamról, hogy nem fogok írni neki, mert nem látom értelmét, h nyaggassam az érzéseimmel... talán ha nem keresem hiányozni fogok neki... :( :'(
18. stokimagdi (válaszként erre: 15. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:20
Nem bántani akarlak, de mi nők hajlamosak vagyunk arra, hogy az éppen aktuális pasit hisszük az igazinak, mert vakok vagyunk a szerelemtől.
17. Pera0322 (válaszként erre: 13. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:19
Senki nem ítél el. Neked hiába mondunk bármit, mert szereted. Itt a másik fél az, aki gerinctelen. (Egyébként voltam én is ilyen helyzetben, vártam, elnéztem, megbocsájtottam, aztán végül mégis lelépett 7év után végleg. Szóval így utólag visszagondolva én azt gondolom h csak időpazarlás volt, és olyan dolgot vett el tőlem, amit senki nem ad már vissza - éveket, amiket tölthettem volna mással is.)
2011. ápr. 20. 15:17

Az előző pasim épp ilyen bizonytalan volt, csak makogott, mikor meg akartam vele beszélni, mit is akar pontosan: szeret, de nem tudja, mi legyen, hogy mit érez, hogy mit akar... mi is tartottunk szünetet, hátha majd rájön, hogy hiányzom neki, és rohan hozzám vissza - persze én jelentkeztem előbb nála... Több évet pazaroltam rá, és egyáltalán nem érte meg.

Tanulj a hibámból, nem szabad sok időt hagyni a gondolkodásra! Ha nem képes kimondani, hogy akar-e téged, akkor csak gyáva megfogalmazni az érzéseit, és ez a hajó sajnos rég elúszott :(


Ne félj továbblépni, először nehéz, de idővel megtérül, hidd el!

Én utána találkoztam a jelenlegi férjemmel, babánk mindjárt megszületik, és 6 év óta híre-hamva sincs ilyen, de még kisebb érzelmi problémáknak sem, töretlenül és mélyen szeretjük egymást! :)

2011. ápr. 20. 15:17
Igen, Zsuzsika ő is mondott hasonlókat! Hogy nem a gyerek mellett akar engem elhagyni, nem amikor már házasságra készülünk. Igen, ő fogalmazott úgy, hogy lehet, hogy évek kellenek neki. Nekem ez akkor nagyon soknak tűnt még most is. De tudom hogy ő az igazi, tudom, hogy végtelenül boldog lennék vele, mert ezen kivűl nagy veszekedésünk nem volt!!!! Tudom, hogy tudnék rá várni...
2011. ápr. 20. 15:14

Gyűlöltem, amikor az életemet átjáróháznak akarták használni; amikor már túltettem magam rajta és kezdődött volna egy új barátság, előbukkant. Ez megtörtént kétszer-háromszor.

Aztán fogtam magam és még a városból is elköltöztem. Az utolsó kérdésem az volt, hogy "mihez kezdjek veled"??? (kb. 6 év után).

13. b5d54458e5 (válaszként erre: 8. - Pera0322)
2011. ápr. 20. 15:13

Igen, így van ahogyan gondolod!

Tudom, hogy sokan elítélnek ez miatt, meg mondják, hogy hülye vagyok, de nem a helyemben vannak! IGEN, NEKEM Ő KELL! Más nem fog érdekelni, mert érzem, hogy én benne találtam meg az igazit!

12. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - B5d54458e5)
2011. ápr. 20. 15:12
Két variáció van. Ha mostanság újra kibékültök, előbb-utóbb meg fog csalni, vagy később házasság és gyerek vállalás előtt fogtok szakítani. A másik variáció, hogy most hagyjátok egymást élni 1-2 évig és utána tényleg újra egymásra találhattok és te lehetsz a gyerekei anyja. Tapasztalatból mondom sajna. Én 16 voltam, ő 17 mikor elkezdtünk együtt járni. 9 évig voltunk együtt. Ezidő alatt többször éreztük azt, hogy kéne egy kis szabadság, de 1-2 hétnél tovább sosem bírtuk egymás nélkül. Közben én 25 éves koromra megértem az anyaságra, házasságra, ő meg elkezdett féktelenül bulizni, haverozni, azt érezte lemaradt valamiről. Szakítottam vele 9 év után, azóta ő bulizik, csajozik, haverozik, amit 17 évesen kellett volna, én pedig férjhez mentem egy nálam 9 évvel idősebb pasihoz, aki ezeken már túl van és van egy gyönyörű kislányom.
2011. ápr. 20. 15:11
szerintem ha folytatni akarod , ulj le vele es mondd el neki ...ha meg idot ker , akkor feljtsd el!!! nem gondolja annyira komolyan , amennyire mondja!
10. stokimagdi (válaszként erre: 8. - Pera0322)
2011. ápr. 20. 15:10

Szerintem is gáz.

Tudod kihez menne vissza, hozzám biztosan nem.

Kellene a francnak utánna már.

2011. ápr. 20. 15:09
Ha egy pasi nem tudja mit akar, az régen rossz! Én kukáznám...
8. Pera0322 (válaszként erre: 3. - Stokimagdi)
2011. ápr. 20. 15:09
Gondolom úgy értette, h azért tartanak szünetet, h a srác összejöhessen más lányokkal is. Most egyedül van, így nem csal meg senkit. De azért nyitva van a kiskapu, amin visszamenne, ha kiélte magát...szerintem ez gáz. Döntse el mit akar, és tartson ki mellette - akár veled, akár nélküled!
2011. ápr. 20. 15:08
Ááá, bocs, valaki törölje ki az elsőt :D
2011. ápr. 20. 15:08
Voltam ebben a helyzetben, nekem a fiú azért mondott ilyeneket a "szakítás" után, mert (csúnyán hangzik, de) meg akart tartani talonban :) De én nem szeretek (és már akkor sem szerettem) talonban lenni, így végleg vége lett :)
2011. ápr. 20. 15:07
Voltam ebben a helyzetben, nekem a fiú azért mondott ilyeneket a "szakítás" után, mert (csúnyán hangzik, de) meg akart tartani talonban :) De én nem szeretek (és már akkor sem szerettem) talonban lenni, így végleg lett :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook