Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éltétek túl a szakítást? fórum

Hogyan éltétek túl a szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 21. 11:23
en orultem es oriasi megkonnyebulest ereztem,innentol kezdodott az en sajat eletem amikor azt csinaltam amihez nekem volt kedvem s nem pedig mindig amit a masik akart!
2015. febr. 18. 20:38
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Tényleg ne töprengj ezen az egészen,mivel a tényeken jelenleg tudsz változtatni. Nem megoldás,hogy nyomozgatsz utána,és érdeklődsz a barátoktól,mert Ő éli a "gondtalan" életét,ami még több sebet ejt rajtad.Persze tudom, könnyű mondani azt ,hogy ne gondolj rá,ne foglalkozz ezzel az egésszel.De legalább próbáld lekötni a figyelmed,és a gondolataidat,valami teljesen mással,nem ehhez kapcsolódó dolgokkal,amiben örömet lelsz,és boldogságot.Ha nem teszed,teljesen magadba fogsz fordulni. Fiatal vagy,előtted az élet! Kívánom,hogy életedben ez legyen az első és utolsó ilyen nagy probléma! :)))
36. Bucóka20 (válaszként erre: 34. - Amanda22)
2015. febr. 17. 13:52

Ne várd a magyarázatot,mert lehet nem lesz,ha lesz is akkor meg ki tudja majd csak honapok mulva.

Tudom milyen erzes,en is ateltem.

Szörnyű,de próbálj kikapcsolni.Baratnokkel elmenni vhova,sportolni...

Tudom,h mindez ures dumanak tunhet es ugy erzed h felfordult veled a vilag,de mindennek oka van.

Ez nem veletlen.Az,h miert tortent igy az mas teszta,de a vegeredmeny ua. Egyedul vagy es kesz.

Hagyd h kijojjon a fajdalom,de ne temetkezz bele az erzesbe,mert kikeszulsz.

Tudom,mert en bele betegtem.

Elso korben lefogytam 10 kg az idegtol,aztam kicsit ossze kaptam magam es lefogytam meg 14 kg.OsszEsen 24-26kg...de nwm is ez a lwnyeg,hanem h ido kellett ,sok-sok ido,atsirt ejszakak ,vegul 5 honap egywdul let utan megismerkedtem baratommal,aki a volehwnyem.

35. *trillian* (válaszként erre: 34. - Amanda22)
2015. febr. 17. 13:52

Hát azzal legyél tisztában, hogy az még oké, hogy 1-2-3 hétig rágódsz a dolgon, meg újra meg újra végiggondolod ugyanazt a gondolatmenetet (a hálátlan disznótól a de én hogy szerettemen keresztül a "majd még úgyis összejövünk mi"-ig), de ha egy hónap elteltével is csak ezen pörögsz, és nem tudsz továbblépni, az már baj.

És a környezeted egy ideig-óráig megértő lesz, meg sajnál, meg meghallgat, de utána rettenetesen untatni fogja őket a téma. Szóval nem árt más tevékenységek után nézni, hogy ne járj körbe-körbe ugyanazon a csapáson.

34. Amanda22 (válaszként erre: 33. - Gabesz55)
2015. febr. 17. 13:03
Igen ebben igazad van. Csak annyira váratlanul jött, és ha valakivel közös jövőt, meg életet tervezel elviselhetetlen ha így elbánik veled. Az elmúlt hetekben ha én nem lettem volna neki nem is tudom mit tett volna, erre meg ez történik..
33. gabesz55 (válaszként erre: 32. - Amanda22)
2015. febr. 17. 12:07
Enged el,tönkre fogsz menni ha nem,ne várj magyarázatot!
2015. febr. 17. 10:54
Már eltelt egy hét és még mindig nem nyugodtak le bennem a dolgok :( de még egy kicsit sem :S Tudom ez több idő de nem tudom elfogadni a dolgot, főleg hogy ilyen váratlanul jött, és semmi magyarázatot nem kaptam igazán... Nem keresett azóta, és én sem sőt, bár az összes barátom, és családtagom azt mondta hogy ezt így nem zárhatta le, és keresni fog még. Nem reménykedem, de hiszek a végzetben, és abban hogy ő még nem zárta le ezt a dolgot, és egyszer megtudom az igazat.
2015. febr. 16. 04:27
konnyen,mert mindig en hagytam el a volt pasiimat.
2015. febr. 15. 20:26

Kocsit hasonlo a tortenetunk,engem reges- regem kb 3 eve hagyott igy el a barato,.(3 evig voltunk egyutt).

Minden jo volt,aztan egx nap osszevesztunk es mondtam neki h legyen vege,en ilyen hirtelen voltam akkoriban...o meg azt mondta h legyen szunet.De en nem gondoltam komolyan,ez este tortent,reggel en mar megbantam h el akartam hagyno,de o szunetet akart.

A szinetbol szakaitas lett,hirtelen annyi h nem akart mar velem lenni.Zokogva mondta h elment bulizni,megismerkedett egy lannyal es csokoloztak.Mintha a szivemet tepte volna ki.

Vege lett reszerol.....

En szenvedtem honapokig,foleg az elso 1 honapba,pont akkor volt karacsony,szilveszter....

Aztan lassan lecsillappdtak a dolgok.


Vegul evek itan az anyja facebookom megirta ( magatol) ,h hat a fia mar akkor egyutt volt azza

A discos csajjal,amikor meg mi egyutt voltunk.


Azaz voltam en mar 2,5 eve kb amikor belepett o.Ihy harman lettunk a kapcsolatban,amirpl persze en nemm tudtam.

1 eve voltak kb egyutt amikor elvette felesegul.



Szakitas ota meh annak idejen max1-2x taliztunk veletlenul es nem kaptam magayarazatot ra h miert kellett megcsalnia,aztan igx kijatszania.


Mai napig bant,mar mem faj,de bant.

De beletorodtem mar h erre a kerdesemre nem fogol mar valaszt kapni es mar nem is lenne jelentosege,de egy jellemtelen alak.


De h nehogy azt hidd h ven jány maradok a nagy csalodas utan....Már menyasszony vagyok.:)))

2015. febr. 15. 19:22
Mi mindketten nagyon komoly felfogású emberek vagyunk, és annyira terveztük a jövőt ami nem napról napra múlik el... Nagyon köszönöm hogy írtatok nagyon hálás vagyok, jó meghallgatni teljesen kivülálló emberek tanácsait is meghallgatni.
28. 31bc25d879 (válaszként erre: 27. - Amanda22)
2015. febr. 15. 19:20
Hagyd, ne keresd.
27. Amanda22 (válaszként erre: 25. - 31bc25d879)
2015. febr. 15. 19:01
Akkor hadjam ne keresen majd ő keres ha akar valamit nem?
26. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Amanda22)
2015. febr. 15. 19:00

Egyszerűen még gyerekek voltatok, mikor összekerültetek. Egyikőtök sem hibás; ennyit bírt ki az első kapcsolat.

Tedd el szívedbe az emlékeket , s majd szeretettel gondolj a 6 évre ! :))

25. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - Amanda22)
2015. febr. 15. 18:54

Te figyi!!


Ne agyalj és ne gyötörd magad ezekkel a kérdésekkel.

Mindennek meg van az oka és a miértje.

Majd egyszer megtudod.

Nyugi és ne ülj a fészen és ne azt lesd, hogy mit csinál.


Tudod mit gondolj? - hogy ő veszített, hogy lelécelt, Istenáldja...ennyi:)

24. Amanda22 (válaszként erre: 22. - 31bc25d879)
2015. febr. 15. 18:49

Akikkel beszéltem mindenki mondta hogy van valami amiről nem tudok :(


most jutott eszembe, hogy ugye hétfőn szakított és szerdán vette le hogy kapcsolatban vagyunk, de közös képeket csak péntek este.. ha már van valakije miért nem rögtön tette meg ezeket, miért csak ennyi időeltolódással? Ha már jár valakivel rögtön szakítás után rögtön törlök mert a másiknak fáj.... nem tudom nagyon rendesek vagytok hogy írtok ♥

23. *trillian* (válaszként erre: 22. - 31bc25d879)
2015. febr. 15. 18:43
bizony!!
22. 31bc25d879 (válaszként erre: 20. - Amanda22)
2015. febr. 15. 18:34

Erre azt gondolom, hogy fog még az ajtódon kopogtatni ez a srác. Még hozzá azért gondolom így, mert egy labilis, ingatag, kiegyensúlyozatlannak tűnő pasi a leírásod alapján. És valóban "A" biztos pont lehetsz az életében...

Nos mikor kopogtat...akkor legyél észnél és mosolyogva de határozottan csukd be előtte az ajtót.

21. unom (válaszként erre: 20. - Amanda22)
2015. febr. 15. 18:22
Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle, ilyen hozzáállás nagyon rossz hosszú távon.
20. Amanda22 (válaszként erre: 18. - 31bc25d879)
2015. febr. 15. 18:20

Azért akart hozzám költözni mert otthon rengeteg próblémája volt, és csak rám számíthatott. A szüleim saját gyerekükként szeretnénk. Én főztem neki egyik nap is mert úgy alakult jót akartam neki.


Egyp. most olvasgattam vissza a régi üzeteteket azt mondta nekem kb másfél héttel ezelőt hogy ha szakítanánk nem engedi hogy mással legyek mert nem tudná elviselni hogy ne ő érintsen és "megölné" ha meglátna vele

ezt tök komolyan mondta

meg is lepődtem nagyon mondom de ahhoz már nem lenne közöd azt mondta de mert örökre az ővé vagyok..

19. 436c360b0e (válaszként erre: 6. - *trillian*)
2015. febr. 15. 18:18
Nagy piros pont, jól mondod.
2015. febr. 15. 18:01

Vagy akkor hazudott és egy jó ideje vagy most. Ilyen nincs, hogy egy héttel ez előtt még minden piros ötös és rózsaszín, utána meg elhagy minden őszinte és igaz magyarázat nélkül.


Miért akart hozzátok költözni?

Szülei?

Munkája van?

2015. febr. 15. 17:58

Kérdeztem tőle, hogy változtassak valamin, változzak meg szeretne valami újat? Kicsit visszafogodtabb lány vagyok, de sosem panaszkodott hogy nem jó velem bármi is, mindig elmondta hogy megőrül értem. Ezt most is elmondta.


Persze voltak hullámvölgyek, de a baráti kör és a család mindig mondta hogy milyen szép dolgok hogy ennyi év után is kitartunk egymás mellett.


Modnjuk egy héttel ezelőtt azt mondta, hogy nem tudna elképzelni ha mással lennék, és ha megtudná akkor tuti küzdene értem mert nem tudnja elfogadni a dolgot.


Igen olyan ez az egész mint egy rossz álom :(

16. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Amanda22)
2015. febr. 15. 17:58
Sajnállak, túl leszel rajta, fel a fejjel. Majd lesz arra érdemesebb. Tudom ez most nem vigasztal.
15. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Amanda22)
2015. febr. 15. 17:52
Nem túl életszerű ez a történet.
2015. febr. 15. 17:24

Ugyen ezt mint most. Elahgyott, nagyon fájt, kerestem egy ideig majd békén hagytam mert összejött valakivel. Aztán pár hónap múlva hívott elkezdtünk találkozgatni és mondta hogy velem akar lenni, mert engem szeret. Össze is jöttünk, és ahogy írtam voltak kisebb viták hát hol nincsenek, de nagyon szép éveket éltünk meg együtt.

Ékszerboltba vitt, gyűrűt néztünk. Egy hónapja elkezdte a jogsit, hogy legyen kocsija, hogy jobb munkát találhasson és ezzel is épíhessük a jövőnket. Kb egy hete mondta hogy kérdezzem meg édesanyám nem e költözhet ide hozzánk.


Erre átjön, és vonzódik hozzám minden szinten, zokog, és fáj neki de elmegy. Nem értem, ezért vagyok ennyire összezavarodva :S


Azóta egyszer váltottunk smst, hogy egy nála maradt papíromat kérném vissza, de azt mondta hogy majd nem tudja mikor visszaszolgáltatja.


Szóval most itt vagyok összetörve, és kérdőjelekkel a feje felett.

13. 2cc786c515 (válaszként erre: 9. - Amanda22)
2015. febr. 15. 17:09
...anno akkor két évvel ezelőtt mit mondott, miért hagy el?
12. anya4005 (válaszként erre: 9. - Amanda22)
2015. febr. 15. 14:53

Áh,a jelek... Majd később rájössz,hogy voltak (ha voltak),és nem is fogod érteni,hogy lehettél ilyen vak! :-)

A kérdéseidre nem kell válasz! Azokat is felejtsd el,mint a reménykedést,hogy keresni fog! Ha már egyszer dobott,hogy nőzhessen,az azért már egy jel volt,szóval,nem hinném,hogy összejönne nektek a szép,békés,boldog,családos jövő! :-(

2015. febr. 15. 14:35

Ha te voltál a családja akkor végképp nem értem. Nyilván könnyebb lenne neked ha elmondta volna a teljes igazságot. Az ember csak valami nagyon extrém esetben hagyja ott a biztosat és a tutit. Azért felfoghatatlan számodra mert előtte még gyerek, meg nyaralás, együtt tervezés.

Biztos történt valami és valami olyan amit nem mond el neked.

Sajnos ilyen van és lesz még pár szakítás az életedben. Ezt mindenki megéli, ki kevesebbszer, ki többször, ki könnyedén, ki nehezebben.

2015. febr. 15. 14:28
Sokat vívódhatott, mielőtt kimondta, hogy legyen vége, ami azt jelenti, hogy nem volt biztos a döntésében. Írod, hogy nagyon szeretett. Valami miatt így döntött, szerintem kopogtat majd még nálad, ki tudja, mikor, amit várni nem érdemes. Döntött, próbálj meg túllépni. Te nem csaltad meg, nem verted át, szóval nem tettél ellene semmit, így tiszta lehet a lelkiismereted. És ez a lényeg.
2015. febr. 15. 14:27

Igazatok van. Biztos van valami, de nem kellett észrevennem jeleket? Meg miért tevezett velem közös jövőt ha már kinézett valakit? Annyi kérdés van bennem, de csak ő tudna rá választ adni. Jó lett volna ezeket megkapni így könyebben lép tovább az ember is szerintem.


Két évvel ezelőtt elhagyott már, és akkor összejött egy másik lánnyal. Egy hónap múlva rájött, hogy nem boldog az újjal, és vissza akart jönni hozzám vissza is fogadtam. Lehet megint hasonló a szituáció?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook