Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első szexuális együttlét.... fórum

Első szexuális együttlét.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
51. Naplemente. (válaszként erre: 22. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:40
Hány évesek vagytok?
50. 8d022210dd (válaszként erre: 47. - Féknyom)
2015. jan. 18. 17:38

Gondoltam, hogy kapok hideget meleget... :) de néhány kommentett nem gondoltam volna...

Hiába ismerem rég de hát az első együttlétről van szó. Szóval szerintem normális hogy kicsit "izgulok" :)

49. angelic smile (válaszként erre: 43. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 17:35

Bla-bla és bla! Ne haragudj, de ezen a fórumon egyértelműen a rosszindulat szól belőled. Maradj a kérdésnél! Nem kell másokat kielemezni, mert biztos vagyok benne, hogy nem vagy pszichológus. Ugye?


Annyiféle ember van, hogy el sem hiszed. Azért, mert szexuális téren nem hasonlít hozzád valaki, akkor az már beteg, rusnya, lusta, stb. Nem értelek, miért csinálod ezt? Mi késztet rá, hogy ilyen megjegyzéseket tegyél?


Miért kell valakibe kérdéseket ültetni? Miért vagy ennyire rosszindulatú? Inkább segítenél a másiknak! Te is voltál egykor 18 vagy 20 vagy akármennyi. Te is voltál ilyen helyzetben. Ha neked ezeket mondták volna, akkor mit éreztél volna?

48. Porkkala (válaszként erre: 1. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:34

Hogy építő jellegű választ is adjak, és bocsánat az engem nem érintő kérdések feszegetéséért amik kibuggyantak belőlem..


Kezdjétek lassan a dolgot, hogy feloldódjanak a gátlásaid és akkor nem fogsz görcsölni:)

Akármennyire is szereted,ez egy új szitu, már attól zavarban leszel hogy meztelenül lát.

Legalábbis én magamból indulok ki, én is 20 évesen vesztettem el, fél év együtt járás után. Mi annyi idő alatt jutottunk el szépen lassan a "főételig" akkor már nem feszengtem hiszen volt időnk felfedezni egymást.


Szóval azt ajánlom ha már eddig vártatok és úgy érzed még feszengenél kezdjétek az alapokkal ha ennyit várt szerintem örülni fog ennek is. Persze ha nem görcsölsz akkor lehet több is lesz:)

47. féknyom (válaszként erre: 1. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:34

Ahogy elolvastalak, már sajnáltalak, hogy mit fogsz kapni, be is igazolódott.

Görcsölj csak, kell az is, de ha magadat adod őszintén, akkor semmit nem tudsz elrontani.

46. kriszta773 (válaszként erre: 44. - 5bdfbe058d)
2015. jan. 18. 17:33
ezt csak azért látod így, mert te kizárólag ilyen fórumokat olvasol :) ha más is érdekelne, láthatnád, hogy más témákban is osztom az eszemet bármikor, bárkinek. fiúnak, lánynak, férfinak, nőnek :)))
2015. jan. 18. 17:33

Nem is értem miért kell rögtön bántani ezt a lányt. Neki így volt jó. Nem akart vele lefeküdni, amit a párja tiszteletben is tartott.

Ha azt írta volna, hogy a pasi agresszívan elkezdte őt vetkőztetni, akkor meg az lenne a felháborodás oka, hogy mekkora egy tapló.

44. 5bdfbe058d (válaszként erre: 33. - Angelic smile)
2015. jan. 18. 17:30

És érdekes módon ha valami szexuális kérdés van, vagy párkapcsolati, ő mindig az elsők között kommentel valami epés beszólást.

:))))))))))))))))))))))))))))))))) - mögé bújva.

A saját igazát hajtva, úgy hogy a másikat a földbe döngöli. Dehát ő ilyen. Sejtésem van, hogy miért éppen a szex téma érdekli a legjobban :)))))))))))

43. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Angelic smile)
2015. jan. 18. 17:29

bocsika, de nem vagy az anyám, hogy rendre utasítgass :))))

ha agyilag fel tudnád fogni, amiket írtam, értenéd, nem az első együttlét vagy annak késleltetése az, amit furcsállok, hanem azt, hogy évek alatt nem alakult ki meghitt kapcsolat közöttük, legalább annyi, hogy az első előtt ne görcsöljön a nőci, hiszem ahhoz már elég régen ismerik egymást. ha még a pasi vele egykorú lenne, megérteném. nem kéne elsietni ezt a házasságot, 20 évesen még nincs lekésve a nászról, ismerje meg jobban a pasit, mint valóban férfit az oldalán, hiszen így fognak élni, nem járogatva

42. angelic smile (válaszként erre: 37. - Unom)
2015. jan. 18. 17:29
Így van, csak fokozatosan szabad haladni. :)
41. angelic smile (válaszként erre: 35. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 17:28

Fejezd már be! Miért foglalkozol te a feltett kérdésen kívül mással is? Miért nem ajánlod fel magánnyomozói szolgálatodat rögtön, hogy majd megfigyeled a pasit?


Nagyon sokszor egyetértek az írásaiddal, de most azt hiszem elvetetted a sulykot! Tudj leállni! Nagyon rohadt dolog mások ilyen pillanatait elrontani! Mi neked a problémád? Gondolkoztál már rajta?

40. 8d022210dd (válaszként erre: 39. - Tamtamano)
2015. jan. 18. 17:28
Direkt nem írtam a korát mert már így is elindult egy rosszindulatú lavina...
2015. jan. 18. 17:26
A pasi hány éves? Bocsi, lehet , h írtad már, de nem találom...
38. 8d022210dd (válaszként erre: 32. - 4bd19f26aa)
2015. jan. 18. 17:26
Az esküvőt nem azért akartam, és gazdag sem vagyok!
37. unom
2015. jan. 18. 17:26

A kérdésre: nem tartom jó ötletnek, hogy 0 szexuális tapasztalattal mindjárt az aktussal kezdj. Vagy petting már volt?

Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy fokozatosan haladjatok, ismerjétek meg egymás testét. Ha két évet várt szex nélkül, és fontos neki, hogy neked is jó legyen, bele fog menni.

36. angelic smile (válaszként erre: 34. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:26
Értem. Ne félj! Kellő előjáték után nem lesz gond. Hagyd, hogy kényeztessen előtte! :)
35. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Angelic smile)
2015. jan. 18. 17:25
biztos neked is volt olyan idősebb pasid, akivel 2 évig "jártatok", szexet szóba sem hozva, gondolom, akkor sok érintkezés sem volt semmi téren, de megkérte azért a kezedet és terveztétek az esküvőt, míg ő otthon rejszolt :))) nem is tudom, talán pár száz évvel ezelőtt tuti volt ilyen, bár biztosra veszem, hogy akkor is a pasik, amíg vártak az eladósorba került jányra, nemcsak magukhoz nyúlkáltak :)
34. 8d022210dd (válaszként erre: 30. - Angelic smile)
2015. jan. 18. 17:24
Hotelbe azért megyünk mert ő az öccsével él én meg a szüleimmel és nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni egyik családtaggal sem...
33. angelic smile (válaszként erre: 31. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 17:24
Most már én kérlek, hogy hagyd abba! Igazából ezen a ponton érzem azt, amit egy másik tag írt neked. Fejezd be kérlek, miért kell elrontani valaki első együttlétét ilyen beszólásokkal?
2015. jan. 18. 17:24

ha ugrik a terv,és hamarabb lefekszel vele,akkor ne menj 20 évesen férjhez(ha csak emiatt akartad a korai esküvőt)!

vagy lehet ő akarja,bocsi de bennem is felmerült a hozomány kérdés. :)

31. kriszta773 (válaszként erre: 26. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:21
hát ha úgy érzed, hogy szexelni akarsz vele, akkor szexelj :) a pasival mi a gond? ennyire rusnya, lusta, nem akad a faluban más leány, vagy nagy a hozomány? :)
30. angelic smile (válaszként erre: 22. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:21

Jobb is, ha megtörténik az esküvő előtt. Nem mindegy, hogy szexuális téren is összeilletek-e.


Csak annyit tudok javasolni, hogy lazulj el, ne feledd, semmi rossz nem történik veled! Meglátod, 1 hét múlva már mosolyogni fogsz a kiírt fórumodon. :)


Azokkal a rosszindulatú megjegyzésekkel pedig ne törődj, akik azt hangoztatják, hogy bárkivel is lefeküdt volna a párod és hogy töketlen. Másképp is kielégíthette magát, és hogy miért pont a megcsalás jutott az eszükbe, az legyen az ő gondjuk.


Mondjuk azt nem értem, miért kell ezért egy hotelbe elmenni? Nem lenne kényelmes otthon, kettesben?

29. NomNom (válaszként erre: 24. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 17:21

Ja, egy huszonéves férfi pár hét után becsavarodik, ha van nője, de nem nyúlhat hozzá...

Kb. minden második percben szexre gondolnak. :)

28. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:20

Ez nagyon fura, marmint a fickod.

Tartsd rajta a szemed :)

2015. jan. 18. 17:16

Az írod,hogy idősebb és tapasztaltabb szex terén,tetát előtted volt már szexuális kapcsolata..

2 éve vagytok egymással,és még nem aludtatok együtt? Én becsülöm,hogy ilyen vagy,de nem baj az,ha esküvő előtt együtt élnétek és jobban megismernétek egymást testileg és lelkileg.Ha minden szép és jó,akkor házasodjatok össze! :)

26. 8d022210dd (válaszként erre: 23. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 17:16

Ha így lenne sem várhatok örökké, a szexel...( bár erre elég sokára jöttem rá)

Egyébként én utaltam a szexre, és így jött a hotel dolog.

25. Porkkala (válaszként erre: 19. - Unom)
2015. jan. 18. 17:16

Ugyanezek a kérdések merültek fel bennem is...

Szép és tiszteletreméltó, hogy valaki nem dobja oda magát egy hét után de....


A pasi két évig mit csinált magával, hogy kibírja?

Vagy csak konkrétan aktus nem történt de más igen? Így még érteném is de ha más sem volt..


És ha a két év alatt a kérdező nem kívánta meg a pasit, akkor egy előre eltervezett napon adott időben megfogja?


Nem akarok ünneprontó lenni, de egyből ezek a kérdések ugrottak be.

24. kriszta773 (válaszként erre: 22. - 8d022210dd)
2015. jan. 18. 17:15

már ne haragudj, de ha ilyen nevelést kaptál, és ezért vártál, akkor miért nem vársz tovább? :) ez nem megkívánás, hogy előre tervezed, mikor háltok együtt :)))

azt meg sajna borítékolhatod, hogy a párod nem volt önmegtartóztató 2 évig, de ez szerintem nem is számít nálatok, ha így viszonyultok a házassághoz

23. kriszta773 (válaszként erre: 21. - NomNom)
2015. jan. 18. 17:13
hát a pasi bizonyára nem szűz még, és én azt is hótbiztosra venném, hogy a 2 év alatt azért megjárt egykét nőt. és nagyon rossz lesz ennek a leányzónak, ha tényleg hozzá megy. gondolom, nem véletlen, hogy azért esküvő előtt így hirtelenjében lenyomna egy menetet egy motelben :)
22. 8d022210dd (válaszként erre: 19. - Unom)
2015. jan. 18. 17:12

Nem gondolom, hogy mással együtt lett volna bízom benne.( De nem vagyok ott minden percben vele)

Szeretjük egymást és az elején meg egyeztünk, hogy nem lesz szex. Egyszerűen ilyen nevelést kaptam, hogy menjek szüzen férjhez, de ez megdőlni látszik... De igen kívántam ezért is akarok már lefeküdni vele.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook