Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan köztetek akinek a párja élénken érdeklődik az exeiről, és ezt megfejelve kíváncsi a velük töltött szexuális együttlétekre is? fórum

Van olyan köztetek akinek a párja élénken érdeklődik az exeiről, és ezt megfejelve kíváncsi a velük töltött szexuális együttlétekre is? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 29. 20:58
Mi is csak egyszer beszélgettünk erről, de sztem nem kéne annyira élénken érdeklődni. Ha ezzel azt szeretné feltérképezni te mit szeretsz szex közben, azt nem így kéne kipuhatolnia. Egyébként meg nem bizarr h arról kérdez hányan voltak benned???
2008. szept. 29. 14:25
Egyszer mi is normálisan beszélgettünk erről a témáról. Ő is elmondott dolgokat és én is neki. Aztán nekem is próbálkozott, hogy a fejemhez vágta, de mivel én is tudtam az Ő múltját és ezt eszébe is jutattam, egyből csendben maradt!
2008. szept. 29. 12:18
Szerintem ez normális dolog, mi ezt kultúráltan megtudtuk beszélni a párommal. Mindenki kíváncs, aki meg nem az tagadja!
2008. szept. 29. 12:08
Nekem volt. Ha ugyanaz a típus, féltékeny. Még csak barátságosan puhatolózik, később mindent a fejedhez vág. Én azt is megkaptam, hogy képzelem azt, hogy rajta kívül, őelőtte más is volt az életemben. Megjegyzem nem voltam tinédzser, nem ezért volt hülye.
2008. szept. 29. 11:40
Igen, én.:D
3. lina
2008. szept. 29. 11:40
Ha ilyent tapasztalsz otthon rúgd ki azzonnal.
2008. szept. 29. 11:34
Igen volt,és ezért rúgtam ki.
2008. szept. 29. 11:33
Van olyan köztetek akinek a párja élénken érdeklődik az exeiről, és ezt megfejelve kíváncsi a velük töltött szexuális együttlétekre is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook