Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Első" randi (?) az exszel fórum

"Első" randi (?) az exszel (beszélgetős fórum)


1 2
2022. júl. 18. 11:12
Ebben a korban már nyílt lapokkal játszanék. Minden cifraság nélkül megmonadanám, hogy "Tudod, én még újrakezdeném veled." Pont. Aztán majd valahogy reagál.
4. 934dba4365 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 11:09
Ahogy alakul. Én nem terveznék előre.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 934dba4365)
2022. júl. 18. 11:04
Köszi, én is így gondolom. Azon dilemmázok, kimutassam-e neki, hogy még mindig szeretem, vagy legyek könnyed, laza, eljátszva, hogy már túl vagyok rajta?
2. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 10:46
Légy önmagad!
2022. júl. 18. 10:44
Volt egy másfél éves kapcsolatom, 2 éve véget ért. Sajnos, túlzásba vittem a féltékenységet, és megelégelte a barátom. Nagyon megbántam, azóta is bánom, és a mai napig szeretem Őt. Látom, hogy én sem vagyok neki közömbös, jóban vagyunk, mégis van köztünk azóta valami feszültség, érthetően. Azóta se lett egyiküknek se senkije. A napokban megkért, hogy kísérjem el pár ruhadarabot venni, aztán esetleg beülnénk valahova, beszélgethetnénk. Nagyon örülök ennek, bár nem tudom, mit akar igazából. Én nagyon szívesen újrakezdeném vele! Hogyan viselkedjek, hogy megnyerjem újra, és merjen egy újrakezdést kockáztatni? Kérlek, adjatok tanácsot! Köszönöm! (Ő 46, én 40 éves vagyok)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook