Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Első" randi (?) az exszel fórum

"Első" randi (?) az exszel (beszélgetős fórum)


1 2
35. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 13:32

Nem vagytok már suta tinik. Ráadásul nem is olyan rég párkapcsolatban éltetek. Kerek perec megmondanám neki, hogy: nézd, sajnálom, hogy szétmentünk, én szeretném ha újra megpróbálnánk. Ennyi.

Vagy visszautasít, amit tiszteletben kell tartani, vagy Ő is nyitott a dologra és akkor majd meglátjátok, hogy ízlik-e nektek a felmelegített káposzta.

2022. aug. 12. 13:19
Igen, igazatok van, én is így érzem...:(
33. temmp (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 11:20

A valamikor az én olvasatomban = ha másikkal, meg a harmadikkal nem jön össze...


Ha kellenél neki, akkor kezét lábát törné, hogy a valamikor az lehetőleg azonnal legyen.

32. liliom10 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 10:31

Ha jelentkezik, megkérdezhetnéd, hogy miért szeretne találkozni Veled ? Barátokból van már elég körülötted ! Ha járni szeretne Veled, azt is mondja meg !

De én csak saját magamból tudok kiindulni. Minek reménykedj fölöslegesen addig, még föl nem szed valakit ?!

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Temmp)
2022. aug. 12. 10:19
Igen, írt, hogy nagyon jól érezte magát, köszöni. "Valamikor megismételhetnénk, majd jelentkezik. Olyan érzésem van, mintha óvatoskodna. Vagy szimplán szórakozik velem.
30. temmp (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 09:12
Hogyan váltatok el? Írt vagy hívott azóta?
2022. aug. 11. 19:24
Sziasztok! Ma megvolt a következő találkozó, a Balaton partján, sétáltunk, kv-ztunk, órákig beszélgettünk, nagyon nagyon jó volt. Beszélt a jövőbeli terveiről, de abba én nem voltam benne...Sőt, semmi velünk kapcsolatos téma nem volt. Miért hív akkor mégis ilyen találkozókra? Ne nevessetek ki, de a tekintete, gesztusa, mind arra utalnak hogy azt érzi, amit én, a szavai mégsem azt mutatják. Úgy beszélget, mintha szimpla barátok lennénk. Mit kéne most gondolnom?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Tulipán***)
2022. júl. 30. 21:36
Köszönöm, Tulipán!:)
27. tulipán*** (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 11:45
Szuper! Ez nagyon jó hír, akkor sinen vagytok. :) Majd azért még Írj később, hogy hogyan haladnak a dolgok, de biztosan jól fognak. :)
26. alinka01 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 23:27
Örülj ennek, és várd ki, amíg ő jelentkezik!!
25. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 21:48
Majd alakul akkor ahogy alakítjátok.
2022. júl. 26. 21:37
Hát ma megtörtént. Megfogadtam a tanácsaitokat, könnyed voltam, semmi "olyan " nem történt...viszont...mondta, ezt meg kéne ismételni! És nekem ez elég...:) köszönöm nektek!
23. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 15:03

Viselkedj természetesen!! De hagyd, hogy ő legyen mindenben a kezdeményező! Te az ő kezdeményezéseire reagálj pozitívan, de ne reagáld túl, szerintem sem. Nyugi!!

Remélem, a túlzott féltékenységre való hajlamodat azóta kikezeltetted, mert nemhogy túlzott, semmilyen szintű féltékenység nem tesz jót egy kapcsolatnak. Miközben a saját bizonytalanságodat tükrözi.

Lehet, és kívánom nektek, hogy ez egy sikeres újrakezdés legyen.

22. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 24. 11:38

Menj el, legyél könnyed, mosolygós, repülj, csacsogj. Túl sokat elsőre ne gondolj bele, élvezd az estét, aztán lesz ami lesz.

Ne nyomulj, ne legyél azonnal túl sok.

21. manyara (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 19:15

De az vagy! :-) Vigasztaljon hogy kortól nemtől függetlenül majdnem mindenki így van ezzel. :-))

Ja és csak az első numera után add tudtára hogy mennyire ki voltál rá éhezve.Értékelni fogja.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Tulipán***)
2022. júl. 19. 13:20
Jó!:) Köszönöm, hogy ennyien mellettem vagytok, szurkoltok, tanácsot adtok! Jövő héten lesz a "nagy utazás" :)) Tudom, most kicsit dedósnak tűnök, amúgy nem vagyok az, de nagyon-nagyon fontos nekem ez a férfi!
2022. júl. 19. 11:37
Majd írd meg, hogy mi lett. :)
2022. júl. 19. 08:16
Nem vagy már tini, hogy ciki legyen, ha kiderül, hogy vannak érzéseid. De ha ennyire félsz az "égéstől", akkor mérlegelj. Az a fontosabb, hogy esélyt adj az újrakezdésre, vagy a fontosabb, hogy tutira ne égesd be magad. Ha az utóbbi, akkor el se menj a vásárlásra.
17. dominós (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 07:12
Miért égnél? Én nem úgy gondolom.
16. 641159ede0 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 00:13
Semmi. Csak bátran. Aki mer, az nyer. Szurkolok.
15. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 23:22
Fogalmam sincs, ilyen idősen azért szerintem már látja az ember a másikon, főleg akit jól ismer.
2022. júl. 18. 23:11
Mi lesz, ha visszautasít, és égek egy nagyot?
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 18:02

"Hogyan viselkedjek, hogy megnyerjem újra"


Csak természetesen. És mondd el neki amit ide írtál. Felnőtt emberek vagytok.

12. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 15:40

Azt akarja, hogy kísérd el ruhát venni, aztán üljetek be valahova beszélgetni.


Ne képzelj bele túl sokat. Ha ezt követően újra találkozni szeretne, akkor kérdezd meg, hogy mi a terve. Nem kell semmit eljátszanod.

11. liliom10 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 15:09

Szerintem ő randizni hívott, csak nem merte nyíltan mondani. Két éve nem vett magának semmit ? :)

Beszélgessetek, legyél kicsit kedvesebb, mint egy haverral, mosolyogj sokat, mondd, hogy jól érzed magad vele, stb. Éreztesd, hogy többet érzel egy barátságnál ! :) És legyél csinos, nőies, ha Rád néz, Nőnek lásson, ne csak egy ismerősnek !

2022. júl. 18. 15:02
Igazatok van, hülye vagyok, én se szeretem a játszmákat. Csak annyira szeretném...:)
2022. júl. 18. 13:06
Szerintem ne erőlködj egyik irányba sem csak légy természetes és barátságos vele, aztán majd kiböki mit akar (valószínűleg és remélhetőleg újra kezdeni :) ).
2022. júl. 18. 13:04

Mire jók ezek az ócska játszmák - főleg ebben a korban?

Nem kell szerelmet vallani, de ez a mímelt tartózkodás meg állazaság teljesen értelmetlen.

2022. júl. 18. 12:29
Nehogy kimutasd, hogy mit érzel iránta, mert még a végén megtudja. Inkább játszd el, hogy közömbös számodra, így legalább azt fogja hinni, hogy úgyis fölöslegesen próbálkozna az újrakezdéssel. Mégis mi ebben a logika?
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 12:27
Ha már elhívott egy ilyen mondvacsinált ürüggyel, akkor szerintem ő is hajlik rá. Azért mert kimutatod, hogy szereted még lehetsz laza és könnyed, a kettő nem zárja ki egymást.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook