Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első lombikom... fórum

Első lombikom... (beszélgetős fórum)


2012. nov. 4. 11:40
Amúgy melyik osztályon dolgozol?
42. eruska83 (válaszként erre: 41. - KovácsnéRami)
2012. nov. 4. 11:39

Nekem anno jó tíz éve, mikor odajártunk pécs nem volt szimpi.

Itt nagyon aranyosak, megértőek. Na igen, sajnos nincs minden ingyen, de legalább a doki alkalmanként nincs benne egy tizesbe. (mert annyit kapott mindig, és utána minden alkalommal mikor mentem hozzá, nézett rám bután, hogy ki vagyok, nem emlékezett soha rám. Itt ilyen soha nem volt, nekem ez is szimpatikus volt itt)

41. KovácsnéRami (válaszként erre: 40. - Eruska83)
2012. nov. 4. 11:34
En pedig a kaposvari korhazban dolgozok, de mi pecsre jarunk! en a kalit nem tudom megfizetni! Meg pècs nekem szimpibb volt! Ott csinaltak a baratnom kisbabajat is!
40. eruska83 (válaszként erre: 37. - KovácsnéRami)
2012. nov. 3. 21:15
Kaposvári Kaáliba járok. Férjem rendben van. Remélem én is, hogy lesz baba!
39. sajert
2012. nov. 2. 20:19

Csak kapkodom a fejem, hogy mennyit változott bő négy év alatt a protokoll...

Január végén lesz a fiam 5 éves, lombikos, első lombikkal. Se vitamint, se aspirint, se antibiotikumot???? - ezt pláne nem értem, a májat, a veséket teljesen leterheli, plusz még a hormonok is... Naponta háromszor szúrtam magam, aztán ennyi. 19 petém lett, majd hármat beültettek, négyet lefagyasztottak. Leszívás előtt kaptam még egy injekciót, majd 12 hetes korig naponta 3x valami kúpot dugnom kellett.


Mindenkinek kitartást és gyereket kívánok :-).

38. KovácsnéRami (válaszként erre: 35. - Sika77)
2012. nov. 2. 19:49
Milyen érdekes hogy mindenhol màsképp stimulàlnak, màs szurikat adnak! Szorìtok hogy legyen baba!
37. KovácsnéRami (válaszként erre: 36. - Eruska83)
2012. nov. 2. 19:47
Aszta!!! Nem irigyellek!!! Az rengeteg lòvè, de ha lesz baba kit érdekel! Hova jàrsz? Remélem legalàbb ikrek lesznek belőle! Előtte volt inszem vagy ilyenek? A pàrod rendben volt?
2012. nov. 2. 18:37

Sziasztok,

én is első lombikos vagyok, igaz én már ET+3. nap vagyok.

Hosszu protokoll volt. (pcos vagyok, még az életben nem pé-m)

Okt 1-től napi 1 ampulla gonapeptyl, okt 8-án megjött, aztán 3. naptól napi 225 gonal-f. Ez ment okt 24-ig. 26-án leszívás volt, több, mint 30 tüszőm lett. Azt mondta a doki, hogy a pco-soknak nagyon nehezen indulnak meg, de utána hirtelen rengeteg lesz.

30-án, szerdán 3 babát kaptam vissza, 2 ment a fagyasztóba. Többiek sajnos nem éltek idáig.

Anyagilag viszont nekem elég sokba volt. Főleg a gonal-f, 4 naponta vettem egy 900-ast 30 ezerért. Összesen 4 db-ot.+ a gonapeptylek, azok 45 ezerbe voltak.

Ja és igen meglepődtem a crinon árán is, 30 db (2 doboz) 19 ezer volt.

Ja és a marék gyógyszer naponta. Sajnos azok sem voltak ingyen. De nem baj, remélem megérte, és megmaradnak a babáim!!!!

35. sika77 (válaszként erre: 33. - KovácsnéRami)
2012. nov. 2. 17:48
Szia. Kezdtem 3 menopurral, de két napig 4-et kellett adnom, ma voltam fent és visszacsökkentette a doki 3-ra. Nyomatom mellé még a cetrotidot, azt tegnapelőtt kezdtem el, hála már csak 3 van belőle, nagyon utálom már magam szúrni. Kedden lesz a leszívás. Ma látott a doki 16-21-ig méretüeket, olyan 6-8 db-ot. Remélem lesz bennük petesejt. Vasárnap ovitrelle este 22-kor hétfőn semmi,aztán kedden leszívás. Szép estét!
2012. nov. 2. 13:28
Én ma kezdem szurni az első szurit!! :)
33. KovácsnéRami (válaszként erre: 31. - Sika77)
2012. nov. 1. 22:36

Napi 4 menopur??? Jêzus!!! Kaptàl màst is? Gyògyszereket?

Ên rövid protokollt kaptam. Mindjàrt az első nap kell adjam a gonapeptilt fél.ampulla, 3 naptòl merionalt es gonal f et. Ez mellett kaptam prednizolont es aszpirin protectet ezeket mindennap kell szedni ès kaptunk Zitrocint ez antibiotikum, a paromnak is kell szedni! Csekely 65 rupi a gyogyszertarba!

Ki mit kapott meg?

2012. nov. 1. 22:31
Üdv nektek!!! Èn pécsre jàrok! Egy inszem utàn lombik! A mensimet vàrom ès akkor kezdünk! De szivat engem! Nem akar megjönni ma vagyok a 32. cnapon. Multkor 34 napra jött meg! Remelem most is igyekszik mert fogy a türelmem ès előkerül a norcolut!
31. sika77
2012. nov. 1. 22:18

Sziasztok

Nekem a 3 inszem után most lesz az első lombikom, nagyon izgulok,hogy milyen eredményt hoz. Menopurt kapok napi 4-et, cetrotidet napi 1-et. Tegnap voltam fent a dokinál, meg holnap is megyek,remélem érnek a tüszők rendesen. Jó hétvégét mindenkinek. És sok sikert!

2012. nov. 1. 21:42
sziasztok! hamarosan én is "lombikos" leszek...endometriózis, legsúlyosabb stádium, 2 műtét volt, 1 lesz, hormonszurik...kvázi 1 petefészek, elzáródott petevezetők, inzulinrezisztencia...minden van :) nekem a SOTE I-et ajánlották. ti hol vagytok?
29. pieta4 (válaszként erre: 28. - KovácsnéRami)
2012. okt. 30. 08:32
Köszi! Most, hogy sínen vannak a tüszők, kicsit nyugodtabb vagyok. Nagyon izgultam, mert inszeminációkor csak 2 érett meg. A bal oldalon nem volt semmi, de arra voltak a miómáim is. Most meg ott még több a tüsző, mint jobb oldalon.
28. KovácsnéRami (válaszként erre: 27. - Pieta4)
2012. okt. 29. 21:41
Örülök!!! Izgatottan várom mi lesz veled! Kitartàs!
27. pieta4
2012. okt. 29. 10:35
Sziasztok! Ma voltam először Uh-n, szépen érnek a tüszőcskéim! Csak most nem tudom, mi lesz a menetrend, mert ugye bezavarnak az ünnepek...
26. KovácsnéRami (válaszként erre: 25. - Nagymaya)
2012. okt. 27. 22:22
Köszönjük!!! Ha gondolod velünk tarthatsz! Kívànom hogy lassan tudd kezdeni a lombikot! Szegèny! Ez nem semmi betegség! Nem irigyellek! Irj majd!
2012. okt. 27. 21:51

Sziasztok! Mi már túl vagyunk egy lombikon, ami sajnos nem sikerült. Készülünk a másodikra, igaz már hónapok óta csak tolódik, mert mindig van cisztám:-(

Engem kétszer műtöttek endometriózissal, elzáródtak a petevezetékeim, férjemnek pedig kevés a spermaszáma, és lusták is a kis fickók.

Kívánok minden most kezdőnek kitartást és babásodást.

2012. okt. 26. 14:36
nagyon szeretném!!!mert akkor szeptemberben születne!!! akkor van az 1 házasági évfordulónk!! mekkora boldogság lenne!! :))
23. KovácsnéRami (válaszként erre: 22. - Kri1978)
2012. okt. 26. 14:20
Szorìtok, hogy még az idén mehess beülire! Majd tudasd hogy mi van veled!
22. Kri1978 (válaszként erre: 21. - Kri1978)
2012. okt. 26. 14:03
ha megjön,a kkor kell felhívnom a meddőségit, a prof. megnéz UH-n és utána eldönti, h mikor kezdjük, mert ebben az évben nem biztos, mivel a 20.napom nov.23.körül lesz és lehet, h nem fog beleférni az 1 hónap! :( de reménykedem, h igen!!!
21. Kri1978 (válaszként erre: 20. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 14:01

Nem kellett leállítani a ciklust! A bal petefészkemben volt egy 6 cm-es.

Nekem annyira nem voltak fájdalmaim, de hallottam, h valaki padlón fetreng a fájdalomtól. Nekem csak a mensi idején fájt, szúrt a petefészkem, mint ha terhes lennék. Zsibbadó fájdalom a lábbanba, és ha leültem akkor fájt az alhasam. de mensi után semmi!

20. KovácsnéRami (válaszként erre: 13. - Kri1978)
2012. okt. 26. 13:54
Èn csak olvastam az endòròl, de még olvasva is szörnyű! Tüneteid is voltak? Le is kellett àllìtani a ciklusod? Mikor kezdesz a lombikkal?
19. KovácsnéRami (válaszként erre: 18. - Pieta4)
2012. okt. 26. 13:51
Igazad van! Szedem azt jòl van!
18. pieta4 (válaszként erre: 17. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 13:48
Szerintem ne görcsölj ezen! Nem ezen fog múlni. Előbb sikerüljön a teherbeesés! A vitaminok utána lesznek hangsúlyosabbak.
17. KovácsnéRami (válaszként erre: 14. - Pieta4)
2012. okt. 26. 13:44

Most idegesít ez a vitamin téma!! Pedig a gyogyis csajnak fel is hoztam hogy a gravidaban van ès annyira nem baràt. Nem mondta angyalom hogy az elevitbe is van! Ha tudom akkor én is Pharmatont veszek! Na mindegy!

A szurit akkor kezdem, ha a mensi megjön! Fél ampulla Gonapeptyl.

16. KovácsnéRami (válaszként erre: 12. - Kri1978)
2012. okt. 26. 13:40
Az aszoirin protect véralvadàs gàtlò. A zitrocin meg az antibioktikum. A prednisolon meg szerintem arra van hogy ne lökődjön ki!
15. pieta4 (válaszként erre: 12. - Kri1978)
2012. okt. 26. 13:19
Aspirin protect kell, ami szerintem azért kell, hogy a vér ne sűrűsödjön be, véralvadásgátló hatású. Az antibiotikum gondolom a gyulladás, fertőzés megelőzése miatt.
14. pieta4 (válaszként erre: 11. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 13:14
A doki is azt mondta, h ami van Elevit szedjem be. Adott egy mintát egy másik vitaminból, ebben nincs A vitamin: Pharmaton Matrulle. Sajnos ebben van jód, ami nekem nem jó a pajzsmirigyem miatt. De ebben van még a legkevesebb. Mikor kezded a szurikat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook