Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát várók, akik decemberben fognak szülni! fórum

Első babát várók, akik decemberben fognak szülni! (beszélgetős fórum)


1 2
28. Pankakukac (válaszként erre: 27. - Yágo)
2009. szept. 30. 16:56
Teszel föl képeket a naplódba? Kíváncsi vagyok a dolgokra, amik már vannak nektek.
27. Yágo (válaszként erre: 26. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 16:42
köszi megnézem, nekem az ágynemű már megvan, anyu vette (gyönyörű) van hozzá íves fejvédő ua. anyagból varratott nyárit is és kiságyra akasztható zsebes tárolót. Már a baldehint is megvettük, pelenkázót szintén anyu vette, meg kádat + anyósomtól babakocsit kiságyat, matracot + apósom meg a járókát játszószőnyeget veszi, azért nézelődök. Aztán a többi apróság a miénk :)
26. Pankakukac (válaszként erre: 25. - Yágo)
2009. szept. 30. 15:43

Priviben leírtam, mert szerintem itt nem lehet.

Viszont ágyneműt nem itt veszünk, mert sokkal szebbeket találtam máshol, csak azok drágábbak. Duplája, de szerintem megéri, mert klasszisokkal jobb.

Akik itt vásároltak, mindenki dicséri, hogy jó minőségű dolgok vannak és olcsóbbak, mint máshol. És állítólag sok akció is van.

25. Yágo (válaszként erre: 24. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 15:35

hát igen amíg pici, fontos, hogy fent legyen, úgy néz ki sima 2 szintes járóka lesz összecsukható, aztán ki tudja lehet később veszünk egy sima utazóágyat is.

írsz egy boltnevet, ránéznék?

24. Pankakukac (válaszként erre: 23. - Yágo)
2009. szept. 30. 15:20
Csepelen van egy nagyon jó, igaz még csak a Neten nézegettem a dolgaikat. Viszont össze hasonlítottam más árakkal és nagyon jókat tapasztalok. Én még csak olyan utazó ágyat láttam, aminek nagyon lenn van az alja. Olyat meg nem akarok venni, mert megfázhat a baba. Ha megyünk valahová, majd velünk alszik.
23. Yágo (válaszként erre: 22. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 15:17

:) még nem csináltam ilyet, de igérem összeszedem magam :)

én most járókát keresek, utazójárókát képzeltem el, ami 2 szintben állítható, de sajnos csak utazóágyban van 2 szintes

Melyik babadiszkontba mentek?

22. Pankakukac (válaszként erre: 21. - Yágo)
2009. szept. 30. 14:46

Nekem csak a nagyobb dolgok vannak meg. Babakocsi, kiságy, bébi hordozó és egy pár használt kis ruha. Ezen kívül semmi. A pelenkázót egy barátunk készíti elvileg, de sok a gond a sráccal, ha érdekel, a naplómban olvashatod. Kb. 2 hét múlva tervezünk egy nagy bevásárlást, akkor mindent megveszünk egy nagy baba diszkontban, amit már kinéztünk. Ott elvileg olcsón hozzá jutunk mindenhez. A légzésfigyelőt szintén kéz alól vesszük, ma beszéltem a védőnőmmel, aki ajánlott egyet, teljesen új, csak aki eladja, van egy ugyan olyan. Nagyon olcsón adja, azonnal lecsaptam rá.

Már nagyon várom, hogy mehessünk vásárolni, mert el szeretném már készíteni a cuccokat, minden készen legyen, nehogy bármi beüssön és akkor nincs meg semmi.

Viszont jó lenne, ha írnád azt a naplót, többet is megtudjunk a picidről és rólad.

Mekkorák vagytok most? Tudsz adatokat????

21. Yágo (válaszként erre: 19. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 14:18

így van karácsonyi ajándék lesz a kis cuki :) szép neve lesz a tiédnek, tulképp nekem szinte minden magyar név tetszik. mi azért nem választottuk mégsem azt a kislánynak, mert ami igazán tetszik (Zsófi, Réka, stb...) már el van lőve vagy a családban, vagy a barátainknál, így olyan neveünk van, ami legalább hangzásra beleillik a magyar miliőbe :) fiúnévben megvolt az ősi magyar, de most kislánylesz :)

Kelengyével hogy álllok? Unokatesóméktól kaptam 3 nagy zsák babaruhát, már át is válogattam a legkisebbeket kimostam, kivasaltam, minden a szekrényben van, vettem egy 50-es új cukirucit, de még egy 56-ost is veszek amibe hazahozzuk, hátha pici lesz az 50-es. Cumisüvegek kellenek, cumi, pelus, meg még sok apróság... nálad mi a helyzet?

20. Pankakukac (válaszként erre: 18. - Yágo)
2009. szept. 30. 10:50
Ja! Én meg Kistücsöknek hívom a babámat, Amúgy Andris lesz a neve. Nekünk tetszik, mert magyar név és nem is sokan adnak a babájuknak manapság ilyen nevet.
19. Pankakukac (válaszként erre: 18. - Yágo)
2009. szept. 30. 10:49

Neked ezek szerint karácsonyi csomagod lesz:-)))

Nekem meg a Mikulás bácsi hozza. Bár szerintem meglesz a fiam hamarabb, mert sehogy nem jön ki a decemberi időpont csak a doki valamit elszámolt. Mondta legutóbb Ő is, de már nem változtat. Csak ezt nem értem, mert akkor koraszülöttnek számít majd nem? Na mindegy, majd látjuk.

Te hogyan állsz a kelengyével?

18. Yágo (válaszként erre: 17. - Pankakukac)
2009. szept. 29. 20:45

mi csak cukinak hívjuk. és ezt a becenevet jól rá is ragasztottuk :)

persze van rendes neve is, a naplómban láthatod :)

jól vagyunk, türelmetlenül vájuk az első találkozást.

ue a kérdéseim, nálatok mizu?

17. Pankakukac (válaszként erre: 15. - Yágo)
2009. szept. 29. 18:07

Szia! Azt hittem, már nem is leszünk többen.

Hogy fogják hívni a pici lányt? Hogy vagytok? Mesélj magatokról!!!

2009. szept. 29. 16:21

Sziasztok!!


Tudjátok hogy van még egy ilyen fórum 2009 decemberi babák :) címmel??Velem együtt nagyon sok kismami van!!!:):):)

15. Yágo (válaszként erre: 1. - Wicky840713)
2009. szept. 29. 16:11
sziasztok! Dec 23-ra várjuk az első bébit, aki kislány :)
14. Pankakukac (válaszként erre: 13. - Wicky840713)
2009. szept. 29. 15:08
Nekünk csak a nagyobb dolgok vannak meg, mint pl. a kiságy, babakocsi, babaülés. Pár ruhácska is van, amit kaptunk, de újak még nincsenek. Hamarosan megyünk vásárolni és akkor majd mindent beszerzünk egy babadiszkontban, már ki is néztem.
13. wicky840713 (válaszként erre: 12. - Pankakukac)
2009. szept. 28. 21:47

Akkor kicsit mesze vagyunk egymástól!

Te mikorra várod a picit?

A kelengyével már elég jól állunk de azért vannak dolgok amik még kellenek!

Na és ti nektek mi van már meg?

12. Pankakukac (válaszként erre: 11. - Wicky840713)
2009. szept. 28. 09:58

Első baba lesz, és Budapesten az Uzsoki szülészetén szülök. Kicsit már félek tőle, de túl kell lenni azon is.

Ti hogy álltok a kelengyével?

11. wicky840713 (válaszként erre: 10. - Pankakukac)
2009. szept. 27. 21:01

Tényleg vannak közös vonásaink! Szerintem is nagyon szép város Gyula én is szívesen járok oda!

Na és te hol fogsz szülni, első babát várod?

10. Pankakukac (válaszként erre: 9. - Wicky840713)
2009. szept. 26. 18:37

Nem hiszed el, de sok közös vonás van bennünk. Én Gyulán éltem 6 évig:-))) Már régen eljöttünk onnan, de ez az egyik kedvenc városom a mai napig is.

A másik közös pedig, hogy az én kisfiam is az Andris nevet kapta. No nem az apukája után, mert Ő Adrián, hanem azért,mert szerintünk egyszerűen szép ez a név.

9. wicky840713 (válaszként erre: 8. - Pankakukac)
2009. szept. 26. 14:40

Én Gyulán fogok szülni és te?

Az én picurkám az apukája nevét fogja kapni azaz András lesz a neve!

Na és a te picurkádnak mi lesz a neve?

2009. szept. 25. 23:09
Akkor mi nem sok különbséggel fogunk babázni! Hogy fogják hívni a kisbabádat? És hol fogsz szülni?
2009. szept. 25. 22:11

Sziasztok!

Először is nagyon örülök, hogy válaszoltatok remélem a továbbiakban is folytatjuk a beszélgetést és az is jó, ha olyanok is írnak akik már túl vannak rajta mert legalább segítenek a tanácsokkal és esetleg még erőt is tudunk belőle meríteni!

Én december 5.- re várom a babát, és ha minden igaz kisfiú lesz!

Ti hogyan viselitek a napokat, én elég hamar elfáradok már de gondolom ez természetes!

Írjatok minél többen, könnyebben telnek a napok ha megtudjuk beszélni a gondjainkat, tapasztalatainkat stb. hiszen mégis csak "egy cipőben járunk" !

Várom válaszotokat és őszintén remélem minél többen leszünk!

Puszi mindenkinek!

2009. szept. 24. 22:43

Sziasztok!

Én is decemberre vagyok kiírva. Elvileg 3-án lesz meg a babó. Ki mikorra várja????

5. jakab dugó (válaszként erre: 2. - Wicky840713)
2009. szept. 24. 22:16
szia én egy honapja szultem a vajudás volt fálydalmas de mikor a tolo fályások jönnek már nem sok van hátra a bébi érkezéséig egy csoda anyénak lenni
4. jakab dugó (válaszként erre: 2. - Wicky840713)
2009. szept. 24. 22:12
szia én egy hónapja szültem a vajudás volt fájdalmas de mikor a tolo fájások jönnek akkor már nem soká meglesz a bébi utána egy csoda anyának lenni és tudod hogy egészséges babád van
2009. szept. 24. 21:32
Szia! Mikorra várod Babód?
2009. szept. 24. 21:31

Ha van kedvetek beszélgessünk, ki hogy éli meg ezt a pár hónapot mielőtt eljön a nagy nap!

Én félek is meg nem is, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül!

2009. szept. 24. 21:29
Első babát várók akik decembermen fognak szülni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook