Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előítélet fórum

Előítélet (beszélgetős fórum)


1 2
11. szafaripók (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. ápr. 16. 15:26
Azért ez szerintem attól is nagyban függ, hogy hány éves emberekről beszélünk...
2013. ápr. 16. 15:25
Bocsi a 2 nő aki otthagyta a férjét egy 10-el fiatalabb pasival jött össze .
2013. ápr. 16. 15:21

Tudod , azért is nem nézik az emberek jó szemmel , mert fordítva még előfordul , h működik , de ha a nő idősebb , többnyire gyorsabban véget ér, és azt kevesen fogadják el . Van egy unokahugom , aki összejött a barátnője fiával , hozzá is ment , nem sokáig tartott a házasságuk , a bátyja + összejött a haverja anyjával . Szerintem mindkettőjüknek lehetett egy kis koplexusa . Egyik kolleganőm több mint 10 évvel fiatalabb pasival élt együtt , a pasi szeretett volna gyereket , a nőnek már volt 2 , nem jött össze egy közös , aztán a pasi lecserélte . De azért akad olyan is , ami működik , nézd meg a Keleti Andreát , fiatalabb a férje egy tizessel .

Volt itt a faluba két férjes asszony mindkettő otthagyta a férjét , és egyikük haláláig mindkét pár szépen élt együtt .

Végül is semmi garancia arra , ha korban illenek egymáshoz akkor sikeres is lesz a kapcsolatuk , ahhoz kell valami kis plusz is . Ebbe nem lehet tanácsot adni , ti érzitek , h mennyire tudjátok elfogadni egymást a korkülömbséggel együtt is . / Én pl . megőrülnék még a gondolatától is h mellettem reggel egy 80-hoz közeledő pasi ébredne fel , v egy 40-es aki a fiam korabeli. /

8. gkreka (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. ápr. 16. 15:17
Pár napja még egy volt szerelmed jelentkezésére vágytál. Nem tűnsz túl állhatatosnak. Lehet, hogy ez a barátok kifogása, nem a korkülönbség.
2013. ápr. 16. 15:16

Szia, Az exem 16 évvel volt idősebb nálam, a jelenlegi páromnak pedig 10 évvel volt idősebb az exe (akit ismerek is). A kérdésedre válaszolva, több okból kifolyólag beszélhetik le a haverok az idősebb nőről a fiút: egy idősebb nő szeretne már családot, nem szeretné a 7végéit szórakozóhelyeken tölteni, nem elég "laza", vagy, ha igen, már nagyon nem áll jól neki és még sorolhatnám. Persze ez a huszonéves fiú -35- negyvenes nő felállásra igaz.

Amúgy szerintem működhet a dolog. Miért is ne!

6. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. ápr. 16. 15:11
Nálunk csak 3,5 év különbség van a javamra, de kaptunk mi is hideget-meleget. Apósom például három hetet jósolt nekünk. Ez volt kilenc éve...
2013. ápr. 16. 15:09
a 8-10 év sztem tök átlagos meg elfogadható. nah azt megértem mikor egy 60 éves papa egy 20 évessel van és megszólják a lányt meg meg van a véleményük róla. köztünk a párommal 6 év van én vagyok a fiatalabb én 24 ő 30 lesz. sztem tök normális.
4. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. ápr. 16. 15:09
Mert irigyek.
2013. ápr. 16. 15:04

Szia! Nem tudom, de szerintem ne is foglakozz velük, a lényeg, hogy Ti boldogok vagytok együtt.. :) Lehet, hogy csak irigykednek.. :) legalábbis állj így hozzá.. :) Igaz, nálunk fordított a helyzet, a barátom idősebb nálam 9 évvel.. És lassan 5 éve boldog párkapcsolatban élünk.. Igaz a mi kapcsolatunk sem volt egyszerű, de lehet, hogy épp a sok bonyodalom erősítette meg ennyire... :))

fel a fejjel!

2013. ápr. 16. 15:00
Az is számít, hogy a férjem 19 évvel idősebb nálam?
2013. ápr. 16. 14:58
Sziasztok, tudom, hogy sok ilyen téma nyílt, de olyanokkal szeretnék beszélni akiknek 8-10 vagy akár több évvel is fiatalabb volt a fiújuk, párjuk. Miért szólják meg az idősebb nőt és miért beszélik le a haverok az idősebb nőről a fiút? Miért nem működhet ez így, ha ők ketten jól megvannak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook