Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sok az előítélet? fórum

Sok az előítélet? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 10. 14:16

én nem bírom elviselni, ha valakit csufolnak, betegségek miatt...

talán azért is, mert én magam is küzdők egészségügyi gondokkal...

és folyton kapom a kritikákat....

2012. jan. 10. 11:14
Nekem kerekesszékem ismerőseim vannak, úgyhogy tudom mire gondolsz a topic nyitásában. Bár ők már "megszokták" és tudják kezelni, de kezdetben keméyn volt.
9. eb62d25e47 (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2012. jan. 9. 23:55

Ez egy kedves jó szándékú tanács,nem előítélet.

Nem értem miért esik rosszul?

2012. jan. 9. 23:47
Kb. 1,5 éve a kezemen előjött az ekcéma. Nem állandóan, de néha annyira kiszárad a bőröm, hogy egyszerűen szétreped a húsig, ilyenkor vérzik is. Állandó fájdalommal jár, csak ha ragtapasszal beragasztom, akkor csökken a fájdalom, és múlik el edeig-óráig. Ilyenkor szinte alig tudok valamit csinálni. Ekkor kapom, hogy használjak gumikesztyűt a mosogatáshoz, de abban nem tudok csinálni semmit. Nagyon rossz érzés.
7. 1560f47887 (válaszként erre: 2. - Df09bac22a)
2012. jan. 9. 22:10
Önts belé!
6. Pici Manócska (válaszként erre: 5. - Danina)
2012. jan. 9. 21:10

nincs mit....

de rossz látni, hogy ez a téma nem hozott sok rajongót ide...

5. danina (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. jan. 9. 21:00
Köszönöm :-)) ♥
4. Pici Manócska (válaszként erre: 3. - Danina)
2012. jan. 9. 20:56
gratula az unokához...
2012. jan. 9. 20:50

Bizony sok...

Mint a másik fórumon is tapasztalhattuk...

Nos,én változókori hormonháztartás változás miatt híztam meg,előtte soha nem voltam molett,most sem vagyok kövér,de meglátszik a +20 kg,sokan cikiznek ezért.

De nem tudják,ami mögötte van...mekkora "tragédia" ez nekem.Két nagy gyerekkel váltam el.Mostani párommal 6 éve élünk együtt,neki nincs gyermeke,csak az én kettőm,akartunk közöset,nagyon,alig vártuk...Nem sikerült.Orvosok hümmögtek,addig-addig,míg szép lassan kicsúsztunk az időből.Már nem ajánlottak semmilyen programot,az addigra elért koromra hivatkozva.Most meg már...késő.

Maradt vigasztalásképpen az időközben megszületett unokám,imádjuk :-)

És a párom úgy lett nagyapa,hogy nem volt előtte gyermeke sem :-))

2012. jan. 9. 20:39
El kell viselnem egy nagyon-nagyon pesszimista csajt, aki folyamatosan önmagát szólja le, közben az ég egy adta világon semmi baja, csak nincs önbizalma az én pici szívemnek! :-)
2012. jan. 9. 20:25

Nem tudom, hogy indult -e már ilyen fórum, de én azért indítók...

olyan embereket várok ide, akik valamilyen betegséggel küzdenek és nap mint nap el kell viselniük a fájdalmat és a negatív kritikákat ezzel szemben...

várom az embereket és nyugodtan mond el, mi bánt, milyen betegséggel élsz együtt....

legyen az akár lelki eredetű, akár testi...

ide bátran írhatsz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook