Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Előfordult már veled, hogy az utcán találkoztál ismert emberrel? Mi volt a véleményed róla? Barátságos volt, vagy ellenszenves? fórum

Előfordult már veled, hogy az utcán találkoztál ismert emberrel? Mi volt a véleményed róla? Barátságos volt, vagy ellenszenves? (beszélgetős fórum)


okt. 24. 03:05
elofordult st.tropez-en,de en nem tulajdonitottam nagy ugyet ennek hisz a hires emberek is csak emberek,mint mi vagtyunk egyszeru emberek!
12. gigi>
okt. 10. 16:49

Egy étteremben találkoztam a Kowalskys fiúkkal.

Köszönésemet mosolyogva fogadták, aranyosak voltak.

11. globus
okt. 10. 14:12
Kis halak vagyunk mi itt, egy poros, akarom mondani sáros településen, ide nem járnak híres emberek.
okt. 10. 13:55
Minden évben találkozom a Mikulással, de mostanában már nem engedi hogy az ölébe üljek, válogatós lett az öreg :D :D
9. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2012. dec. 14. 00:04

Hofi dumája volt

Megkérdezték tőle


Maga otthon is ilyen humoros?

Mi a maga foglalkozása?

Benzinkutas

Otthon is benzint árul?

2012. dec. 13. 23:59
A Moszkva-téren láttam egyszer Torgyánt. Veszekedett a feleségével, hogy ki cipelje a cvekkert. Vicces volt... :)
2011. dec. 14. 12:02
Hujber Ferivel találkoztam egyszer. Nagyon kedves és közvetlen volt.:)
2009. jún. 10. 23:08
Bódi Sylvivel...nagyon közvetlen, aranyos.
2009. jún. 10. 18:48
Csak azért kérdeztem,mert néhány napja,a szomszédok ismétlése kapcsán eszembe jutott,hogy nem e lehetne valahogy elintézni,hogy felvegyék dvd re,ennek érdekében írtam egy levelet az mtv.nek,de ők azt írták vissza,hogy nem tervezik felvenni,azóta találtam egy szomszédok rajongói fórumot,ahol szintén megkérdeztem a véleményeket,ott azt mondták,hogy kérdezzem meg a színészeket,mert elképzelhető,hogy ők tudnak segíteni,annak érdekében,hogy mégis felvegyék a sorozatot,ezért kérdeztem,hogy hogy állnak hozzá az emberekhez,hogy tudjam,hogy mire számíthatok.
2009. jún. 10. 17:57
Én régen, ahol dolgoztam, nagyon sok híres emberrel találkoztam. Hernádi Judittal, Szikorával, Demjénnel, Cserháti Zsuzsával( vele sokat beszélgettem is) Sztankayval, Gallai Péterrel. Nem volt bennük semmi különös. Emberek. Éppen jó, vagy rossz hangulatban. Nem hiszem, hogy csodákat kéne tólük várni. Persze vannak akik bunkók, biztos, de nem ez a jellemző.
3. d0860dee94 (válaszként erre: 2. - D0860dee94)
2009. jún. 10. 15:51
egy céges bulin meg Détár Encivel buliztunk... na ő nagyon klassz nő! közvetlen, csupa szív és csak szuperlatívuszokban lehet róla nyilatkozni :)
2009. jún. 10. 15:50

egyszer Szulák Andreával találkoztam, kár volt, mert köszönés helyett csak húzta a száját... :(



rosszul esett, mert én illedelmesen köszöntem neki hogy jó napot kívánok... ő meg...

biztos rossz napja volt...

2009. jún. 10. 15:43

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami,és ismét szeretném a segítségeteket kérni.Ezen a portálon is,és az interneten máshol is van egy fórum,az egyik éppen most ismételt,régi magyar sorozattal kapcsolatban.Itt néhány napja felvetettem,hogy mit szólnátok hozzá,ha a sorozatot felvennék DVD-re,egy másik kizárólag a sorozattal foglalkozó fórumon is felvetettem ezt a témát,ott valaki,azt mondta,hogy vegyem fel a kapcsolatot valamelyik színésszel,mert ő biztosan tud ebben a dologban segíteni nekem.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy előfordult e veletek már olyan,hogy az utcán találkoztatok valamelyik színéssszel,színésznővel?És hogy ugyan olyan volt e a magánéletben mint a sorozatban?Gondolok itt például Csűrös Karolára,aki az említett sorozatban egy segítőkész,barátságos ember,de valahol meg azt nyilatkozta néhány éve,hogy soha nem vágyott gyermekre,ebből én arra gondolok,hogy talán nem is olyan barátságos az életben,mint a sorozatban volt,vagy talán nem jól gondolom?Legyetek szívesek,írjátok meg a véleményteket a témával kapcsolatban.Köszönöm Szépen.Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook