Elnyomva (beszélgetős fórum)


1 2
2018. dec. 17. 07:25
Három nap és már túl is tetted magad a témán.
46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - Lucifer66)
2018. nov. 28. 12:12
Imádnám, ha soha az életben nem kéne mosogatnom! :D
45. MenoPause (válaszként erre: 39. - Lucifer66)
2018. nov. 27. 11:14
Mi volna, ha neki írnád ki, nemcsak itt, ha neki mondanád el? Mármint a párodnak? Először biztosan döbbenten fog nézni. De talán, ha nem szeretne elveszíteni, akkor kezdené megérteni, kezdhetnétek kialakítani, hogy mindenki jól érezze magát, legyen közös és külön idő.
44. MenoPause (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2018. nov. 27. 11:11
Hát, hidd el, hogy nem... csak itt még a másik fél meg is sértődik, hiszen ő aztán mindent megtett. Ne kívánd magadnak, de másnak se ezt! Kilépni ebből a körből, ennyi év házasság után pedig nehéz.
43. Lávli (válaszként erre: 42. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 21:05

"Csak eddig én voltam a jó feleség, anya, aki mindig szót fogad, megfelel az elvárásoknak"


Ez a mondat arról szól?

Esküszöm, nem értem.

42. Lucifer66 (válaszként erre: 41. - Lávli)
2018. nov. 26. 21:02
A "néha" segített nem ugyanaz, mint hogy minden szennyes edény feltűnése esetén, "csak pihenj" hangzik fel. És nem viccelek...
41. Lávli (válaszként erre: 39. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 20:59

Akkor nem is ő változott, hanem te?

Ami régen jó volt, az most zavaró és terhes.

Én kíváncsi lennék, hogy "lépsz ki ebből".

40. globus (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2018. nov. 26. 20:49
Úgy, úgy! Hiába sóhajtozol, hogy "ki kellene vinni a szemetet", ezt nem értik. Csakis katonás "vidd ki a szemetet!" vezényszó működik.
2018. nov. 26. 20:36
Nyamitörp, látom, megértettél. Nálunk nem gondolja, hogy nem tudom megcsinálni, csak jót akar... Az 50. szülinapom előtt szóltam, nem szeretem a meglepetés partikat. Nem volt, csak az 52.-en. Majdnem sírógörcsöt kaptam... Meghívta a rokonokat, ott álltam melegítőben, készülve, hogy jön a két gyerek. Utána megsértődött, hogy nekem nem lehet örömet szerezni... Ma írt egy sms-t, hogy vett januárra egy szerdára színházjegyet...Nem tudm, mire. Hétköznap, én negyed 6-kor kelek....Persze, csak jót akart...Sajnos, mostanra vált már olyan szinten zavaróvá, hogy ki kellett írnom magamból. Régebben, ha néha segített, az jó volt. De most terhes... Az segített, hogy látom, másutt is vannak ilyen problémák. És igen, a megoldást is tudom. Csak eddig én voltam a jó feleség, anya, aki mindig szót fogad, megfelel az elvárásoknak. És most kilépek ebből... Érdekes volt, amiket írtatok, köszönöm mindenkinek. Azért még szívesen olvasom a beírásokat. :-)
38. Mezei Virág (válaszként erre: 33. - Dd9dec5381)
2018. nov. 26. 14:05
Zsák a foltját... :D
37. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Nyamitörp)
2018. nov. 26. 13:59
Nem tudnák ilyen embert elviselni.
36. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 13:55
Szerintem sokan bevállalnák ezt a problémát :D
35. dd9dec5381 (válaszként erre: 34. - Guruljka)
2018. nov. 26. 13:47
Ennyi és nem több!
34. Guruljka (válaszként erre: 33. - Dd9dec5381)
2018. nov. 26. 13:46
Ez a kulcsszó! MINDKETTŐJÜKNEK.
33. dd9dec5381 (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2018. nov. 26. 13:45

:)

Én sem vagyok egy biodíszlet típusú csaj, nincs ugyan folyton besózva a v@lagam, de hülyét kapnék ha állandóan kímélgetnének. Ismerek ilyen nőcit, olyan mint egy perzsamacska, nagyokat eszik-alszik-lustizik, a férje meg el van ragadtatva az ő laposan pillogó kis cicuskájától. :) De ez mindkettőjüknek így jó.

32. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 13:45

Mi általában megbeszélünk mindent. Együtt is szoktunk főzni, meg ő néha a kedvenceit hétvégén. Én is segítek, amikor ő alkot valamit itthon. Mindent meg lehet, és meg is kell beszélni szerintem. Ha eddig nem tettétek, éppen ideje lenne már! ;)

Tedd szóvá, ami nem tetszik, mert szóból ért az ember!

Olykor azért mi is vitázunk... :)

31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Dd9dec5381)
2018. nov. 26. 13:33

Én sem örülnék neki, ha csak csöndes, hintaszékben kötögető kulissza lennék itthon.

A férjem szeretett főzni, persze míg járni tudott. El is mosogatott, ha úgy alakult, ezen nem volt vita soha, és nagyon szerettünk együtt bütykölni valamin.

Mindig ő varrta fel a gombokat, de a forrasztáshoz nem volt türelme, az az én reszortom volt. :D

2018. nov. 26. 13:30
Mindenkinek aki itt "örükjél neki" -zik; tudjátok a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve..
29. Guruljka (válaszként erre: 25. - Fincsi5)
2018. nov. 26. 13:30

Hihihi, én 2016-ban lettem e.v., azóta nem főzök!

(Na jó, főzök én, csak ritkábban, szerencsére sok a munkám.)

28. f66a7e48f9 (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 13:28
Hidd el, van aki örülne ennek. Az én párom, például, csak akkor mosogat, ha olyan beteg vagyok, hogy nem vagyok rá képes.
27. MenoPause (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 10:45
Eddig nem tűnt fel, hogy ilyen? Ez nem egyik napról a másikra alakul így ...
2018. nov. 26. 09:32
Nem lehetne esetleg mindenkinek kimondani szemtől szembe, hogy mi jó neki, mi rossz neki, hogyan lehetne összehangolni az életet???
25. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 26. 08:05

Sose aggódj!:)))

Enyém 2000 ben lett e.v., azóta ő főz. A mosogatáson /tudom, nevetséges/ szinte veszekedtünk, ki csinálja, mindketten szerettük. Aztán a mosogatógép megoldotta.

Ha jönnek a gyerekek, én max. megterítek, nagyon jól hozzá lehet szokni.

2018. nov. 26. 07:34

Szerintem csinálja nyugodtan, amit akar. Te meg ülj le és olvass, nézz TV-t, stb.:D


Én így szoktam csinálni, bár nálunk ez mindig így volt. Én nem vagyok konyhatündér, stb., szívesebben csinálok mást, mint mondjuk főzzek. A férjem meg szeret enni, hát főzzön magának:DDDDD


Ha valamit csinál és nekem nem tetszik, akkor úgy is utána megcsinálom rendesen. Pl. takarítani egyáltalán nem tud, max. port törölgetni. Ha nem látja, akkor javítom, de ha csinálja, akkor nem akadályozom meg benne:DDDD


Az ékszerből nálunk is szokott gond lenn, mert én egyáltalán nem szeretem az aranyat, de állandóan azt vásárol nekem. Nem rég vett nekem egy arany karika fülbevalót, mert szerinte már vén hippi vagyok, hogy 3-3 kis fülbevaló legyen a fülembe, meg egyébként is olyan helyen dolgozok, ahol meg kell jelennem, és szerinte minden normális korombeli nő, meg fiatalabb is ilyet hord, stb., hát én nem. Visszavitte az ékszerészhez nagy duzzogva:DDDD egyszerűen nem érti meg, hogy nem az én stílusom a csilivili ékszer, és inkább vegyen nekem okos órát, vagy új laptopot, mint ékszert...

23. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Nyamitörp)
2018. nov. 26. 06:26
A férfiaknak fontos a pontos feladtmeghatározás. Legközelebb adj neki határidőt, hogy mikorra csinálja meg, amit kérsz. Az én férjemnél bejött.
22. semleges (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2018. nov. 25. 23:30
Unatkozik? Hát csinálja. Te meg keress magadnak valami hobbit, elfoglaltságot. Meg ő is, vagy együtt. Szerintem nagyon ráértek, nem baj az:)
21. semleges (válaszként erre: 17. - Nyamitörp)
2018. nov. 25. 23:28
Ez nem szép dolog. Nekem nem tetszene, nagyon nem.
20. Nyamitörp (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2018. nov. 25. 21:18
Azért ennyire nem gáz. Ez csak a sötét oldala a dolgoknak. De sokszor valóban segít és kiáll mellettem a bajban. Pl. betegségeknél. Meg ahogy írtam, könnyen leszerelhető. Ha rádörrentek, akkor gyorsan abbahagyja a műsort, csak bosszantó. Időnként betelik a pohár, most sajnos amúgy is feszült vagyok, lehet azért jött ez így ki belőlem.
19. Nyamitörp (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2018. nov. 25. 21:15

Mindennek úgy kell legyen, ahogy ő gondolja és csak úgy lehet valamit jól csinálni, ahogy ő csinálja, de nem elég, ha így történnek a dolgok, még így is kellene, hogy gondoljam.

Szerencsére azért könnyen leszerelhető, de nagyon bosszantó napi szinten ez a sok kis hülyeség.

18. lapbarna (válaszként erre: 17. - Nyamitörp)
2018. nov. 25. 21:14

Sajnálom.

Ez elég gáz. :(

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook