Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlt nagy Szerelmek, akik vagy így vagy úgy, de elkísérnek az élet útján... vajon meddig? fórum

Elmúlt nagy Szerelmek, akik vagy így vagy úgy, de elkísérnek az élet útján... vajon meddig? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 14. - Lyrian)
2010. szept. 7. 08:23

Ritkán lehet ilyen emberektől olvasni:)


Maradjatok meg egymásnak, mindhalálig:)

14. Lyrian (válaszként erre: 13. - Barbie_87)
2010. szept. 7. 08:13

Nem, egyáltalán nem.


Meséljek? Miről meséljek? 14 évvel volt nálam fiatalabb. Az első találkozásunkról, amikor szétcsászkáltuk magunkat Visegrádon, boboztunk és a legfinomabb fagyit etette velem Szentendrén? Hogy minden kőre felálltam, s szerinte ezek a kövek azért fontosak, mert én fontosnak tartottam őket? Meséljek arról, amikor rohant, mert Kérész (egy nagyon beteg fiú) bekerült az osztályunkra? Amikor együtt hordtuk neki a könyveket? Meséljek a hosszú, csodálatos hajáról, amibe imádtam beletúrni? Hogy amikor olvastunk az L-alakú ágyon, fogtuk egymás kezét? Meséljek a szétizzadt éjszakákról? A "most megyek aludni és csendben szeretlek tovább" sms-ekről? A közös haveri kirándulásokról, marhulásokról? Amikor éjjel fél kettőkor 4 fiú énekelte nekem egy söröző kinti részében, hogy "különös éjszaka volt"? Meséljek a motorozásokról, a szabadságról? Hogy ő általa lettem a régi "én"? Hogy már nem voltunk együtt, de dugdosott a család előtt egy hétig, mert nem akartam, hogy tudják, daganatot találtak nálam, és ne aggódjanak? Hogy ott álltam mellette az édesapja temetésén és a vállamon sírta ki magát, pedig csak barátok voltunk már? Hogy megálmodtam a balesetét és amikor kórházba került, én voltam az első, akit felhívott? Amikor bementem, csak ennyit mondott: - Látjátok, ő az én boszorkányom! :)

Meséljek? Meséljek? Meséljek? :)


Örülök a boldogságának, mint ahogy ő is az enyémnek. Talán tényleg ilyen a Nagy Szerelem után az igazi barátság? :) Nálunk ilyen. :)

13. Barbie_87 (válaszként erre: 9. - Lyrian)
2010. szept. 7. 08:03

1 kérdés:

Neked nem nehéz mellette lenned?

Értem én, hogy örülsz a boldogságának, de mégis...valahol legbelül nem gondolsz rá másként? Soha?

12. Barbie_87 (válaszként erre: 9. - Lyrian)
2010. szept. 7. 08:02

:) Igen, tudom, hogy ezek a történetetk hosszúra szoktak sikeredni :D

Igen, persze, hogy emlékszem, azt az írásod csak igazán mély érzések indíthatták...

11. Barbie_87 (válaszként erre: 7. - Lyrian)
2010. szept. 7. 08:00
Ez nagyon szép, irigylésre méltó :). Mi is gyakran tartjuk a kapcsolatot, csak sajnos nálunk túl sok a huzavona. Van egy időszak amikor beszélgetünk majd megelégelem én vagy ő és abba hagyjuk. Azt hiszem nem tudunk barátok lenni, pedig néha olyan jó beszélni vele. Csak úgy a semmiről...
10. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 9. - Lyrian)
2010. szept. 7. 07:56
:)
9. Lyrian (válaszként erre: 8. - Barbie_87)
2010. szept. 7. 07:52
Ebben igazad van, nem az első szerelem volt. :) Elmesélni? Órákat ülhetnék itt, hogy leírjam azt a másfél évet, ami olyan, mintha 10 év lett volna. Emlékszel a Lelkem kútjára? Vele beszélgettem akkor. :)
8. Barbie_87 (válaszként erre: 6. - Sziszike30)
2010. szept. 7. 07:48

Szeretném, ha el is mesélnétek azt a szerelmet, ami mai napig veletek maradt...


Szerintem ez nem feltétlenül az első szerelem...

2010. szept. 7. 07:48

Elmúlt Nagy Szerelem? Elmúlt... de amikor akarunk, beszélgetünk, tudunk mindent egymásról, drukkolunk, sírunk-nevetünk... barátok maradtunk, egy életre.

Nemrég gratuláltam az első babájához. :) Édesanyjával, a közös barátokkal a mai napig tartom a kapcsolatot, ahogy mi ketten is...

...és ez nagyon jó... :)

2010. szept. 7. 07:47
Igen! Az első szerelem mindhalálig elkísér...
5. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Barbie_87)
2010. szept. 7. 07:41
Milyen szép..talán az 1. szerelem ilyen.
4. Barbie_87 (válaszként erre: 3. - Szelavi)
2010. szept. 7. 07:27
Persze, szerintem sem :). Csak van az érzésed, hogy jó lenne hallani felőle, beszélni vele, de nem teheted, mert ő a volt barátod...
2010. szept. 7. 07:17

Kötődni valakihez egy életen át. Fontos dolog és sokszor fájó.

Szerintem nem feltétlen csak szerelemnél van ez.

2010. szept. 7. 07:15
Az idézet Müller Pétertől van, az egyik kedvencem. Ismeritek az idézetben leírt érzést...van olyan szerelmetek, volt szerelmetek amin az idő vasfoga nem hagyott nyomot?
2010. szept. 7. 07:13
"Mindegy, hol vagy és mikor látlak. Ha életemben csak egyszer, akkor is szeretlek. Nem kell veled élnem, nem kell naponta látni, érinteni, ölelni, simogatni téged. Elég, ha megpillantlak a vonatablakban. Vagy még annyi se kell. Csak tudni, hogy vagy. "
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook