Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elmondjam az igazat? fórum

Elmondjam az igazat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
24. Kata 1977 (válaszként erre: 19. - 4c30444687)
2012. jan. 6. 15:16

A doki nem kerül pénzbe legalábbis nem mindegyik!

De ez akkor se normális szerintem.Nekem 4 van de mikor kettő volt is, melóztam,pedig otthon lehettem volna,volt életcélom,életvidám voltam a páromat el tudtam viselni!!

De méh hogy:-))

23. 4c30444687 (válaszként erre: 18. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:15
WTF?! Szerinted nem a gyerekekkel kapcsolatos, ha az anyagiakat előteremted nekik?
22. Enéh1 (válaszként erre: 18. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:14
engem nem zavar, hogy megteheted, hogy otthon maradhatsz, engem az zavart amikor azt írtad, hogy teher...azért nem így kell alkalmazkodni a párodhoz...
21. Tücke (válaszként erre: 18. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:14
lehet azért mert nem akarja hogy egy begyöpösödött ostoba liba legyél pár éven belül
2012. jan. 6. 15:13
Nem a harmadik baba a megoldás!!!
19. 4c30444687 (válaszként erre: 14. - Kata 1977)
2012. jan. 6. 15:13
Ahham. Aptyuk tartsa el a családot meg a pszichológust is. Vannak súlyos esetek, én nem tagadom, de a lustaság szagú dologhoz ez nem elvárható (miközben a férjét időnként elviselni sem tudja).
2012. jan. 6. 15:13

miért vagytok néhányan ilyen ellenségesek? most érezzem rosszul magam,mert megtehetném h sose dolgozzak hanem egész életemben gyereket neveljek?


azért érzem céltalannak,mert nincsenek velem,és itthon egyedül rossz. és nagyon szeretem őket,szeretek velük lenni. a céltalanság az az h ami nem gyerekekkel kapcsolatos az nem tesz boldoggá. ez van. ha tehetném,csak gyerekeket nevelnék. ha a férjem azt akarná,sorban szülném őket mert én ez vagyok. a karakán,exhibicionista,bulis csajszi nem én vagyok. a férjem akarja h ez legyek.

17. Enéh1
2012. jan. 6. 15:12
Mennyi idős vagy Te és picik?
16. Tücke
2012. jan. 6. 15:11
én azt mondom nem kell még az a 3dik baba nem tudom milyen idős vagy de ráérsz akk gondolkozni ezen miután megint dolgoztál egy kicsit és valszínű nem is akarsz majd még 1et ezek után.... elmondani elmondhatod neki de értelme nem sok van nem kell a képmutatás egyszerűen el kell mondanod neki hogy te ezt szeretnéd de tiszteletben tartod a döntésed... nem hiszem hogy a szülei mosták át az agyát lehet a férjed jött rá hogy ezt a 2 gyereket is fel kell nevelni valahogy és nem mindig könnyű 1 keresetből se .... lehet ő meg ezt nem meri bevallani... ezen nem gondolkoztál még ?????
15. 4c30444687 (válaszként erre: 11. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:10
Ha két emben nagyon másként képzeli el az életet, akkor szétválnak útjaik, de mivel dolgozni képtelen vagy, ezért marad, hogy igazodsz.
14. Kata 1977 (válaszként erre: 6. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:09

Egy pszichológus nem tudna segíteni?Nehogy nagyobb mélypontra kerülj!Ott a 2 gyerek akiket fel kell nevelj!

A munka tényleg jó lenne, nem agyalnál naphosszat az otthoni gondokon!

Én alig várom ,hogy oviba mehessen a kicsi és én meg melózni ,hogy egy kicsit kitörjek a 4 fal és a gondok közül!

13. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:09
Én a helyedben, most pihentetném a dolgot. Nem vetném el örökre, a harmadik gyerek gondolatát, de picit várnék vele. Lehet, ha egy kicsit újra kimozdulnátok a férjeddel, a gyerekeitek egy kicsit nőnének, egyszerűbb lenne velük, lecsillapodnának kicsit a kedélyek, ő is másként látná a dolgot. Most mindenképp kár erőltetni, de 2-3 év múlva, lehet szívesen mondana rá igent, sőt, lehet neked is jobb lenne akkor, mint most.
12. Enéh1
2012. jan. 6. 15:08

"meggyőztem magam h persze, én nem vagyok anyának való, hiszen a nagyokkal sokszor voltam türelmetlen. de az dackorszak volt, és féltékenység, és az h a férjem valahol tehernek érzi a gyerekeket, és én őérte, a békesség kedvéért ugyanezt szajkózom, és néha már ezt is éreztem a gyerekekkel kapcsolatban, pedig ez nem én vagyok!"


- Ezek után én azt mondom, hogy ne akarj harmadik babót!

11. 94073d53bf (válaszként erre: 5. - 3c111cc40f)
2012. jan. 6. 15:07
gondolod? kétlem h ilyen egyszerű lenne.. megoldás meg jó lenne,mert nem tudom hová vezet ha 2 ember ennyire másképp képzeli az életét.. én szeretem a férjem és szeretném ha boldog lenne. de én is szeretnék boldog lenni...
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:07

Ha 2 gyerek mellett céltalannak érzed az életed, akkor a te fejedben van a baj.

Ezen egy 3. gyerek nem fog változtatni.

2012. jan. 6. 15:07

Természetesen beszéld ki magadból!

Kinek mondanád el, ha nem a férjednek????

2012. jan. 6. 15:06
bárcsak én is megérhetném hogy ne akarjak menni meg ne érdekeljen az hogy dolgozzak....
2012. jan. 6. 15:06
Különben meg mi az igazság? Hogy se így, se úgy nem tudok mit kezdeni magammal?
2012. jan. 6. 15:06

pont az a lényeg h nem ment az agyamra! a férjem volt türelmetlen én meg sajnos átvettem. de már azt is irtam h nem is akartam bölcsibe adni,csak majd oviba,de anygon igényelte a gyerektársaságot.


sajnos a vitáink 80% pont gyerekkérdés. a meglévőkkel és a vágyottakkal kapcsolatos. eleinte 4-et akartunk.aztána férjem "rájött"-átmosták a szülei az agyát-,igazából ez nem neki való.mármint a nagy család. vagy mert otthon egyke volt- a nővére már 10 éves volt mikor ő született és hamar kirepült- és otthon azt látta h apuka éli világát és tojik a gyerekére,talán ős is ezt érzi helyesnek. de közben szereti őket. furcsa kettősség. szereti őket de mintha félne is az érzésektől. ez elég bonyolult tudom

2012. jan. 6. 15:05
szerintem menj el dolgozni, akkor nem gondolkozol ilyeneken
4. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:03
Kerress egy önismereti kört!
2012. jan. 6. 15:03

Szerintem se kéne még az a 3.k baba.

Üljetek le a pároddal és beszéljétek meg a dolgokat,talán megérti hogy te mit érzel!

2. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2012. jan. 6. 15:00

és a 3. gyerek nem fog az agyadra menni? mit old meg egy újabb terhesség, meg éjszakázás, szoptatás, kimerültség, kínlódás a másik kettővel? sztm csak fokozza a problémát


(ami a férjed és közted van)

2012. jan. 6. 14:59

mint már máshol irtam,már mind2 gyerekem közösségbe jár,mert egymás agyára mentünk és most végre szabad vagyok és mehetek dolgozni,bulizni,egyebek..


de a helyzet az h ezt igazából nem én akarom. én 3. babát szeretnék. de mivel a férjem nem,igx lassan magam is elhittem h én is pont úgy érzek ahogy ő.


de közben teljesen céltalannak érzem az életemet és az h dolgozzam,szórakozzam,stb. egyáltalán nem érdekelnek. sem az h szabad legyek. meggyőztem magam h persze,én nem vagyok anyának való,hiszen a nagyokkal sokszor voltam türelmetlen. de az dackorszak volt,és féltékenység,és az h a férjem valahol tehernek érzi a gyerekeket,és én őérte,a békesség kedvéért ugyanezt szajkózom,és néha már ezt is éreztem a gyerekekkel kapcsolatban,pedig ez nem én vagyok!!!!!!!!!!


munkakeresés helyett neveket nézegetek,sirok és tombolok,úgy érzem börtönbe zártak. egy férfi persze ezt nem értheti csak egy nő h mennyire erős tud lenni ez az ösztön!


4 napja vagyok "szabad" ebből 2 volt amit talán még élveztem is,de tegnap már bőgtem és most is bőgök,és nem tudom mit tegyek,mert szétfeszit az érzés,nem tudom h elmondjam e őszintén amit érzek,hiszen tudom h ő mennyire ellene van a dolognak.


hónapok óta úgy élem meg a dolgokat,úgy tervezek és viselkedem mintha nem akarnám én sem a 3. babát,de úgy érzem már nem megy ez a képmutatás,h folyton úgy teszek mintha más lennék mint aki vagyok..


ha kiadnám amit érzek,jól tenném? valószinű csak vitákat szülne. és a legrosszabb h ebben nincs kompromisszumos lehetőseg,és ahhoz meg túl nagy döntés h akár az egyik akár a másik engedjen csak a másik kedvéért.


köszönöm h elolvastátok

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook