Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondani vagy titokban tartani? fórum

Elmondani vagy titokban tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. globus
2011. márc. 3. 21:40

Több ilyenről is van tudomásom :)

Azt gondolom, hogy nem szabad beleszólni. Bár néha vizualizálom, hogy mit válaszolnék, ha a megcsalt fél alapos gyanúval konkrétan engem kérdezne az esetről... nem tudom!

2011. márc. 3. 21:33

Ez legyen két ember gondja.

Az ember jobban elhiszi azt, amit a saját maga tapasztal meg, jön rá.

9. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Adf2044ea4)
2011. márc. 3. 21:29
Tedd azt,amit jónak látsz abban a helyzetben ,amiben vagy.
8. 5758a48989 (válaszként erre: 1. - Adf2044ea4)
2011. márc. 3. 21:27

Előbb vagy utóbb minden hamis titok visszacsap az illetőre, amit elkövet a másik fél ellen! Viszont nem vagyok abban biztos, hogy egymásnak teremtett párjaik azok a személyek, akik egymás ellen vétenek, vagy valamelyik közülük. Erre szokták mondani lazán, hogy színház az egész világ. Pedig ez nem így van, mert tetteinknek van súlya, és nem is akármilyen. Annak következményeit pedig már nem lehet ELJÁTSZANI. Az ember nem hiszem el, hogy ne kapna jeleket, impulzusokat arra nézve, hogy bevallja tettét, és vállalja annak következményeit, ha csak nem fél a másik ember haragjától, amit őszintén megértek, hiszen nem vagyunk tökéletesek. Mindenképpen meg kell várni az alkalmat, és ezt ne húzzuk, halogassuk a későbbiekre, hogy bevalljuk gyengeségünk tettét a másik félnek. Ha a másik fél Szeret, akkor nincs az a bűn, amit meg ne bocsájtana. Viszont ehhez tudnia kell azt is, hogy Te Őt SZERETED, csak valamit nagyon elhibáztál, viszont ŐSZINTÉN MEGBÁNTAD korábban ellene elkövetett tettedet, ami már elmúlt, csak a Lelkednek fáj nagyon. Máskülönben, ha nem így lenne, akkor ezzel a beismeréssel kimondod, hogy VÉGE, és még a másik félnek is összetörheted az Életét, és a másokba táplált hitét! :(


Vigyázzatok A Szerelemre! Nincs olyan parázs, amit újból lángra ne lehetne lobbantani! Rajtatok múlik, és senki mástól!

Legyetek olyanok egymásnak, mint a virág és a kertész! Táplálni, öntözni kell a Szeretetet, hogy el ne múljon az egymás iránti vágy!


:)))

2011. márc. 3. 21:26

Igen bevallásra gondoltam!

Közös gyereket terveznek,de a nő félrelép.

Nem jobb most végetvetni a házasságnak amíg nem sérül egy harmadik(közös gyerek aki szerencsére még nincs nekik)? Vagy hátha meg tudják beszélni a dolgokat válás nélkül?

2011. márc. 3. 21:08

Én nem mondtam el, hogy öcsémet csalta a felesége. Pedig tudtam. Ma sem biztos, hogy elmondanám. De megtudta ő saját maga is, a lányától.


Anyám sem mondta el, ahogy a férjemnek sem mondja el... Ezek nehéz döntések. Én néha szeretnék lebukni.

5. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. márc. 3. 21:00
... lehet :/
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. márc. 3. 20:58
Szerintem bevallásra gondolt, nem egyházi vallásra. :)
2011. márc. 3. 20:57

Ez két emberre tartozik.

És ennek semmi köze a valláshoz.

2011. márc. 3. 20:57
Sziasztok! Ismerősöm között volt aki 10 évig csalta a feleségét. Mikor elváltak, akkor derült csak ki (mármint a felesége és a lánya számára). Sz@r érzés tudni az ilyen dologról, de nehéz beleavatkozni más életébe.
2011. márc. 3. 20:53

Sziasztok!


Ti csaltátok már meg a párotokat vagy valamelyik ismerősötök amire rájöttetek? Elmondtátok vagy örök titok maradt?

Együtt lehet élni a tudattal hogy tudtál róla de nem tettél semmit aztán kiderült,hogy az illető jobban járt volna ha megtudja az igazat idejében?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook