Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondanátok neki, hogy hiányzik? fórum

Elmondanátok neki, hogy hiányzik? (beszélgetős fórum)


1 2
56. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 23:20
55. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 23:20

Te amúgy mazochista vagy? Minek ez a parttalan önkínzás?

20 év? Ez nem mindenkinek indok, főleg ha jól megvannak!

Mondhattál volna 5-10 évet is, azt is elfogadnám!

Én tegnap hívtam fel az egyik barátomat, mert hiányzott és egy jót beszélgettünk!

Az élet nem bonyolult, csak véges! Vannak akiket már nem tudok felhívni!

Jövő?? Mit tudsz te a jövőről? Bármiről is, hogy hol lesztek, mit csináltok majd?

A holnapod se biztos, ebben a percben tudsz cselekedni!

Ha meg már nem marad senkid, az lesz a baj!

54. krisztikrisz (válaszként erre: 53. - E8fad0db48)
2022. dec. 10. 22:45
Kevés? Nekem a legtöbb, de valóban nem vagyunk egyformák.
53. e8fad0db48 (válaszként erre: 52. - Krisztikrisz)
2022. dec. 9. 23:15
Értem. Szerintem ez nagyon kevés egy kapcsolathoz. De nem vagyunk egyformák.
52. krisztikrisz (válaszként erre: 51. - E8fad0db48)
2022. dec. 9. 22:02
Nem tudom te hogy nézel rá, nekem a személyisége a döntő, legyen az férfias vagy kevésbé férfias. Ha illeszkedik hozzám, nekem annál több nem kell. Én így tudok ránézni valakire.
51. e8fad0db48 (válaszként erre: 49. - Krisztikrisz)
2022. dec. 9. 21:37
Félreértettél. Nem arra céloztam, hogy az a valaki jól vagy rosszul néz ki, hanem arra, hogy úgy nézek rá, mint a bátyámra, az apámra vagy a legjobb barátnőmre, és nem úgy, mint egy férfira.
50. krisztikrisz (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 9. 20:48
Azt leírnád hogy kb. hány éves, vagy titok?
49. krisztikrisz (válaszként erre: 47. - E8fad0db48)
2022. dec. 9. 20:39

Meg a szexualitást is, holott nem csak szexből áll egy kapcsolat. De mondjuk van egy pasi, aki nagyon jól néz ki, vonzódok is hozzá, mégsem tudja megadni azt nekem, amire szükségem van. Nem tud rám hangolódni. Jó a szex, de mégsem az igazi. Hiányzik az a plusz, ami benne kéne hogy legyen! Éreztél már ilyet? Itt is csődöt mond a jó kinézet. Hiányzik az, aki engem ért, aki a lelkemet és a testemet is érti. Egy jól kinéző férfi esetében ez nem biztos hogy megtörténik. Lehet hogy nem figyel oda rám, vagy önző, vagy csak a saját kielégülése érdekli. Hány ilyen van!


Soha nem fogott meg, ha valaki csak jól nézett ki. Tapasztaltam már annyit, hogy tudom mennyire mások az emberek. A szerelem nagyon ritkán jön el, de ha eljön, akkor se biztos hogy tökéletes, ezért nem hajszolom. Kész időpazarlás a tökéletest keresni. Nekem olyan ember kell, akivel megértem magam. Érzem hogy kivel vagyok egy hullámhosszon, ott nem zavarhatnak be a külsőségek. A finomabb ráncokból megértettem, hogy engem sem kerülhet el az öregedés. Nem akarok versenyezni másokkal, már nem ez a mérvadó. Egy bizonyos kor után többre értékeled a lelket, mint a testet. Ha csak a testem kielégülése lenne a cél, találhatnék rá embereket, de nem lennék tőle boldog. Nem tudnák azt a pluszt nyújtani, amit egy hozzám közelálló ember. Én csak arra próbálok rávilágítani, hogy aki közel áll hozzád, abban nem igen tudsz csalódni. Főleg ha több mint barát vagy szerető.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - E8fad0db48)
2022. dec. 9. 09:30
Nyilván nem.
47. e8fad0db48 (válaszként erre: 43. - Krisztikrisz)
2022. dec. 9. 09:27
Szerintem is túlértékelik a szerelmet. De te le tudsz feküdni valakivel, akihez nem vonzódsz szexuálisan, akiben nem látod a férfit? Én nem. Ha ez nincs, semmi nincs.
46. bajk
2022. dec. 9. 01:20

Szia Fórumindító!

Szeretnék reagálni az 1.,28., 34. és 39. hsz-odra.

Remélem, hogy jól foglalok össze, ha nem, akkor kérlek, hogy javíts ki.

Szóval kétszer annyi idős, mint Te, nem érzel vonzalmat iránta, meg tudod ítélni, hogy kibe vagy képes beleszeretni és azt gondolod, hogy sok mindenről maradnál le, ha fiatalon lekötnéd Magad az idős(ebb) barátodnál. Ugyanakkor viszont nagyon jó lelki társ, hiszen mindent meg tudsz beszélni Vele.

Hogy jobban megértsem vagy megértsünk, megtennéd légyszi, hogy elmondod nekünk, hogy mi mindenről maradnál le, ha a lelki társad mellett döntenél?

Szeretném ezen kívül tisztelettel kérni, hogy fontold meg Krisztikusz hsz. 43-t még egyszer legalább és kérhetném tisztelettel, hogy reagálj arra?.

Nagyon szépen köszönöm.

Üdv.:

45. krisztikrisz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 8. 20:10
Szerintem az az önzőség, ha megtartom magamnak azt, amit másoknak adhatnék. Félelemből, büszkeségből, bármiből lehet.
44. krisztikrisz (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 8. 20:08
Vagy elpazarlod az idődet méltatlan emberekre, úgy is lemaradhatsz valamiről. Semmit sem tudhatsz előre, főleg ha még tapasztalatot sem szereztél benne.
43. krisztikrisz (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 8. 20:05
Az elején én is ezt hittem. Többször voltam szerelmes, volt hogy ellenszenvből alakult ki, aztán hatalmas lángolásig fajult. Nem tudod irányítani, nem tudod észérvekkel alátámasztani, csak jön és kész. Van benne tapasztalatom bőven. De tudod mire jöttem rá? Akármekkora lángoláson is vagytok túl, semmi sem pótolja azt, amikor valakivel megérted magad. Mert attól hogy szerelmes vagy, még nem biztos hogy összeilletek. Szerelmes vagy, de teljesen más érdekli, nem tudsz vele beszélgetni, a szerelem egy idő után csődöt mond. De az, hogy valakivel kompatibilis vagy, az felbecsülhetetlen! Még a szerelemnél is óriásibb dolog. Eléggé felmagasztaljuk a szerelmet, ezzel nem becsülöm le, csak az esetek többségében a rózsaszín köd csúcspontjáig tart. Az összetartozás viszont mindent visz, ott nem feltétlenül vagy szerelmes, mégis azt érzed hogy szárnyalsz. Az előbbi lehet hogy csak egy vonzó ember, a másik azonban lehet hogy lelki társ. (ahogy lentebb írták)
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Levarosbukta)
2022. dec. 6. 11:24

Írtam már, hogy azt fogom tenni…

Te meg olvass vissza!

41. levarosbukta (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 11:03
Akkor meg hagyd békén!
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Krisztikrisz)
2022. dec. 6. 10:23
Ez meg nettó hülyeség.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Krisztikrisz)
2022. dec. 6. 10:22

Ez nagyon bölcs volt, köszi…

De akkor sem fogok összejönni egy kétszer annyi idős férfival, aki nem is az esetem. Nem hiszem, hogy ettől bármiről lemaradnék. Sőt, inkább akkor maradok le, ha fiatalon lekötöm magam mellette.

38. krisztikrisz (válaszként erre: 32. - Liliom10)
2022. dec. 5. 21:56

Fordítva: az ész nem hallgat a szívre.

Az utolsó két kérdésedben látok lehetőséget.

A vélemény nagy úr, más dolog hogy én mit érzek.

37. krisztikrisz (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 21:35
A szerelem nagyon illékony dolog. Fixen az nagyon ritkán van meg, csak a filmekben. Persze lehet egy életen át kergetni, de valamikor egy jó kapcsolat többet ér és még abból is kialakulhat valami. Én azt látom hogy a lelke hiányzik, az ember. Kicsit az az érzésem, hogy minden a testiség köré összpontosul, aztán ha már nem vagyunk szalonképesek, akkor semmirevalónak érezzünk magunkat. Pedig pont akkor dől el hogy ki az, akit a lelke alapján becsülsz meg. Ez rólad is elmondható lesz.
36. krisztikrisz (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 21:24
Pont ez a lényeg, hogy lelkileg kötődsz hozzá és nem testileg. Szerinted ez olyan kis dolog? Te mit szólnál ha valaki ugyanígy reagálná le a kapcsolatodat, hogy nem vonzódik hozzád, de amúgy te vagy a legjobb barátja. Lehet hogy ki se bírnád! Mindig bele kell képzelni magunkat a másik helyébe. Amúgy meg nem minden a szerelem, majd rájössz. Ha mindig ezt keresed, lemaradsz az igazán fontos dolgokról.
2022. dec. 4. 23:19
Hagyjad, neki még nehezebb, ne kínozd.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Liliom10)
2022. dec. 4. 20:54
Nem csak ez a baj, mint írtam, nincs részemről vonzalom.🤷‍♀️
33. vigyefene (válaszként erre: 30. - Levarosbukta)
2022. dec. 4. 20:44

Nekem úgy néz ki h felnőttek vannak it, a F.I. azt irta a legelején, h mindent megbeszéltek. Tehát ha meg tudják beszélni, akkor meg tudnak egyezni is.

Beismerjük vagy nem, vannak érzéseink a barátainkal kapcsolatban. Néha még idegenekkel is.

32. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 20:33

Csak ez a baj ? Hány évesek vagytok ? 20 és 40 ? 30 és 50 ? Te vagy a fiatalabb ?

A szív nem mindig hallgat az észre ! :) Lehet, hogy már nem is csak barátként hiányzik, csak magadnak se mered bevallani. :)

Talán az zavar, hogy mit szólnának mások ? Netán a szüleid ?

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Levarosbukta)
2022. dec. 4. 20:24
Nem játszok az érzelmeivel, kerek-perec megmondtam neki, hogy nem viszonzom az érzéseit.
30. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2022. dec. 4. 20:23
Semmiképpen nem mondanám meg neki, nagy disznóság lenne játszani az érzelmeivel. Esetleg belegondol olyant is ami nincs benne.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Vigyefene)
2022. dec. 4. 20:23
Így már oké. Ezt írtam én is, hogy nem akarok önző lenni. Ha neki így nehezebb, nem kényszeríthetem rá magam.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Bajk)
2022. dec. 4. 20:22

20 év korkülönbséggel milyen esélyt adjak neki? Nem is lenne jövőnk…

Mellékesen meg tudom ítélni, hogy valakibe képes vagyok-e beleszeretni, vagy sem.

27. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 20:22
Igen, önzőség lenne. Hagyd inkább.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook