Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmennétek hajóra dolgozni? Csak wellness munkák. Tapasztalatok is érdekelnek fórum

Elmennétek hajóra dolgozni? Csak wellness munkák. Tapasztalatok is érdekelnek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
13. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2017. jún. 6. 18:49
Menjünk együtt:DDD
12. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2017. jún. 6. 18:48

Én azon csodâlkoztam, hogy a csoportban vannak 18-20 éves szingli fiúk, lányok is, és mégsem kapkodtak tolongva. Se gyerek, se csalàd, pattanhatnának azonnal. Vagy ennyire nem beszélnek angolul vagy ennyire nem mernek nekivágni, szerintem tök buli. Legalábbis ahogy bemutatták, gyakorlatilag olyan, mintha huzamban nyaralnál 9 hónapig. Egész nap dolgozol, de este a vacsoránál mindenkinek meg kell jelennie, ott már relax, buli.


Minden héten van egy szabadnap, ha éppen a Karib szigeteken áll meg,akkor gyors shopping, ha Ausztráliában, akkor ott.


Azért érdekelnek tapasztalatok, hogy mégis milyen hátulütői vannak. Ja, nekünk ilyen átlag 3 ezer eurós fizukat emlegettek, de attól is függ, milyen szakmáról van szó.

11. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. jún. 6. 18:37
A pár napos hajóutakon is akarnak edzeni. Ennyi erővel holelekben sem menne az edzőterem.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2017. jún. 6. 18:34
Én mennék.
9. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2017. jún. 6. 18:33
Köszi, jelentkezem nála, ha titkos:)
8. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. jún. 6. 18:33

De képzeld, akarnak edzeni:DDD


Ezek a hajók direkt ilyen wellness utakra vannak specializálódva és van edzőterem is.


Persze, írtam is azonnal, hogy a hosszú távollét miatt elég kivitelezhetetlennek tartom most, de izgalmas dolognak tűnik, akkor is, ha kemény munkaidőkkel jár, végülis ezek a foglalkozások nem olyan kimerítőek mint ugyanott, teszem azt, pincérkedni megâllás nélkül ilyen hosszú munkaidőben. És életreszóló élmény, no meg jól mutat a CV-ben is:)

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2017. jún. 6. 18:07

Fodrász jól mehet, de egy hajóúton ki akarna edzeni?


Á, neked kizárt, hogy akár 1 hónapra is elmehess.

Még 1 hétre sem.

El sem hiszem, hogy felmerült benned. D

2017. jún. 6. 17:09

[link]


Ha jól látom, ma aktív volt. :)

5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2017. jún. 6. 17:06
2017. jún. 6. 17:06

Bettyg volt az. Egy időben nyílt naplója volt, de amikor bejött a titkosított, oda mentette le. :)

Erre gondoltál?

3. gribedli*** (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. jún. 6. 16:16

Ezeken a nagy utazóhajókon nem annyira érezni a mozgást, kisebb hajón én is rosszul tudok lenni.


Esetleg a napló címére nem emlékszel?:)

2017. jún. 6. 16:08

Voltam már háborgó tengeren, én nem bírnám. Nem lettem rosszul csak féltem.

Viszont úgy emlékszem volt itt valaki aki régóta hajón dolgozik és naplót vezet róla. Sajnos nem emlékszem már ki volt.

2017. jún. 6. 16:04

Aki dolgozott már hajón ilyen foglalkozásokban, milyenek a tapasztalatai? Nem a pincér, stb érdekel, hanem kozmetikusok, fodrász, edző, masszázs, agopunktura.


A minap részt vettem egy ilyen toborzó előadáson, a bérezés nagyon jó, de 9 hónapos távollét kivitelezhetetlennek tűnik. Legalábbis család mellől. Viszont izgalmas dolognak tartom az egészet. Ti mit gondoltok erről?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook