Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a Postánál dolgozni? Milyen műszakbeosztások vannak? Minden érdekelne. fórum

Milyen a Postánál dolgozni? Milyen műszakbeosztások vannak? Minden érdekelne. (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 8. 21:31
Fárasztó, mert sok a munka nagyon és kevesen vannak. Fizetés alig több mint a minimálbér plusz valamennyi cafeteria. Busszal hozzák- viszik őket.
2014. febr. 8. 15:54
Amennyiben azon gondolkozol, hogy felvételre vagy letétbe mennél dolgozni, akkor tedd, ha érdekel az értékesítés /sorsjegy eladás, biztosítás, befektetések/.Ezeket kell gőzerővel ajánlani az ügyfeleknek.Kisebb posta 1 műszakos, a nagy postákon 2 műszak van.
2014. febr. 8. 08:18
Köszönöm a válaszod. És az ismerősödnek mi a véleménye, milyen ott dolgozni? Gondolom mesélt ezt azt. Én mindenhol csak a rosszat olvastam eddig a neten.... mostmár nagyon kíváncsi vagyok :( :)
2014. febr. 7. 15:01
Éjszakás, nappalos 12 órában.
2014. febr. 7. 15:00
azokat a részeket nem ismerem. Nekem a budaörsi levélfeldozóban van ismerősöm. Ott több műszak van.
3. Nyuff (válaszként erre: 2. - Leonee)
2014. febr. 6. 11:00
Leginkább a központ érdekelne.(Bp) Sajnos egyenlőre semmi infót nem tudok, csak, hogy letétre illetve a felvételre van felvétel.
2014. febr. 6. 10:54
Melyik részére gondoltál? Mert van a központi része, és a postahivatalok.
2014. febr. 6. 10:41
Milyen a Postánál dolgozni? Milyen műszakbeosztások vannak? Minden érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook