Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ellenérdekű képviselet!Hamarosan fegyelmi tárgyalása lesz az ebben vétkes ügyvédnek.Mire számíthat? fórum

Ellenérdekű képviselet!Hamarosan fegyelmi tárgyalása lesz az ebben vétkes ügyvédnek.Mire számíthat? (tudásbázis kérdés)

12. Bodu
2011. júl. 21. 08:42

Nem baj,ezt most jól megbeszéltem magammal.Azért leírom,hátha valaki kerül hasonló helyzetbe.

A szuperintelligens volt bírót,jelenlegi ügyvédet felfüggesztették,de mivel azóta kiderült még több szemétsége,hamarosan ki is zárják.Magyarul:a legsúlyosabb büntetést kapta,amit kaphatott,ez még engem is meglepett.

Van Isten...

11. Bodu (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 21:41
Ami nem öl meg,az erősít!!!!
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Bodu)
2011. júl. 7. 21:29

Hááát akkor én ennek nem jósolok nagy tárgyi nyereményt, sem rhodoszi nyaralást :))


Ha már megszabadulsz tőle, az is valami.

Micsoda cezaromániás alak lehet, hogy nem tudja a nemet elogadni, és még bosszút is áll. És az ilyenek bírók!


Ehh, ez undorító. Nagyon sajnálom a helyzeted.

9. Bodu (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 21:02

Ez a nő valamikor bíró volt,úgyhogy szerintem ennyi.

Magyarország.

8. Bodu (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 21:01

A nyakába is akasztottam,ne félj.

Kértem egy új telefonszámot,és hagytam,hogy írkáljon a régire,amit lehalkítva bedugtam a szekrénybe.Így jött össze a több száz.Hívni meg úgy hívott,hogy nem szólt bele.

De csak addig volt nyugtom,míg ki nem nyomozta az új számom,azóta azt is bombázta.

2011. júl. 7. 20:19
mondjuk azt értem, hogy jutott el a dolog négy hónapig meg xszáz sms-ig, mert én a harmadik után a nyakába akasztottam volna a policájt, az hétszentség
6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Bodu)
2011. júl. 7. 20:17

Ha feljelentted zaklatásért, és vannak sms-ek, amik bizonyítják, hogy elutasítottad, illetve felszólítottad, hogy szálljon le rólad, akkor ez az ember nagyon hülye!


Nem minden bíró kedvel ám minden ügyvédet, ez nem ilyen egyszerű, az viszont valószínű, hogy rengeteg múlik a csaj személyes kapcsolatain. Dehát Magyarországon mi nem ezen múlik?

5. Bodu (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 19:14

Nem szóban történt,minden írásban,rögzítve van.Az egyik oldalról már nyomoz a rendőrség,mert több száz szerelmes sms-t küldött nekem(4 hónap alatt),és ennek a többszöröse volt a telefonhívása.

A kamara számára is világos,hogy mit csinált.

Én inkább attól tartok,hogy az ő "kutyájuk kölyke",és meg fogják védeni.

Van természetesen másik ügyvédem,ezt a részét már megoldottam.

Azért köszönöm!

2011. júl. 7. 16:15

am véleményem szerint - de nincs jogi végzettségem - ezt igen nehéz bizonyítani. csak szóban történt minden? ha ügyvéd, erre nyilván ügyelt. az életben nem fogod rábizonyítani.

inkább keress egy még jobb ügyvédet, és koncentrálj az eredeti ügyre. hátrányos pozícióból indulsz, azt gondolom.

2011. júl. 7. 16:13
én ezt a jogiforum.hu-n kérdezném meg
2. Bodu
2011. júl. 7. 14:01

Ügyvédem személyes konfliktusunk miatt(leszbikus,én pedig nem álltam kötélnek),egyszerűen átsétált a másik oldalra,és az ellenfelemet kezdte védeni.

Az első fegyelmi tárgyaláson már túl vagyunk,de elnapolták.Hamarosan itt az újabb,de kaptam egy információt,miszerint megúszhatja ejnye-bejnyével,és folytathatja ezt az enyhén szólva etikátlan játékot tovább.

Van tapasztalata valakinek ebben?

1. Bodu
2011. júl. 7. 13:55
Ellenérdekű képviselet!Hamarosan fegyelmi tárgyalása lesz az ebben vétkes ügyvédnek.Mire számíthat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook