Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elkezdtem őszülni kb. 1,5-2 éve. Nemrég növesztettem le a... fórum

Elkezdtem őszülni kb. 1,5-2 éve. Nemrég növesztettem le a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. Auróra2010 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2022. márc. 25. 10:30
Csóri Pataki Ági is jobban tenné ha festetne vagy bármilyen normális parokát hordana, hogy néz ki a ma megjelent Glamour videón. Ijesztő, mondjuk a bőre is elég szerencsétlen.
17. VendrinerPiroska (válaszként erre: 14. - Channa*)
2022. márc. 23. 16:49
Ő már elérte, úgyhogy teljes joggal nézhet ki, 70 évesnek. Mellesleg szerencsés, szépen őszült és maradt elég haja.Festheted akármilyenre, ha látszik, hogy a mennyiség odavan.
16. timycat (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. márc. 22. 07:06
Nem, sötétbarna
15. Sz123
2022. márc. 22. 00:18
Az ősz haj gyönyörű, ha egyenletesen ősz és nem szürkés-deres-foltos. Nekem egyetlen bajom van vele, hogy tök más a szerkezete meg a tapintása, mint a nem ősz hajnak.
14. Channa* (válaszként erre: 12. - VendrinerPiroska)
2022. márc. 21. 23:18
Nem is csitrinek kell kinézni, de én úgy látom, hogy akik őszülnek és nem festetik be, idő előtt 70 évesnek néznek ki, holott lenne még vagy 20 évük addig, hogy elérjék azt az állapotot...
13. Channa* (válaszként erre: 11. - Timycat)
2022. márc. 21. 23:16
Te szőke vagy, nem?
12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 6. - Channa*)
2022. márc. 21. 22:28
Hetven éven felül nehéz csitrinek látszani. Én vagánynak tartom.
11. timycat (válaszként erre: 1. - )
2022. márc. 21. 22:28

Én most kezdtem nagyon őszülni (valószínűleg gyógyszer mellékhatás) egyelőre nem tervezek festetni.

Unikornist nem vállalnám be, de az őszt igen.

Nem szimpatizálok a festékekkel, főleg hogy egyelőre annak is örülnöm kell ha egyáltalán lesz hajam 😕

10. sanyinak (válaszként erre: 1. - )
2022. márc. 21. 22:21
Hány éves vagy?
2022. márc. 21. 20:19
Sok önbizalmat és kitartást kívánok hozzá!
2022. márc. 21. 19:51

Amíg ki tudom fizetni a hajfestéket és fel tudom emelni a karom, festeni fogom.

Pont most beszéltük a fodrászommal, hogy nagyon keveseknek áll jól.Nagyon ápoltnak, elegánsnak kell lenni a nőnek, a frizurának pedig mindig tökéletesen elkészítettnek, hogy ne egy csoffadt öregasszony nézzen vissza a tükörben.

Aki csak hagyja lenőni, az elengedte a nőiességet,

7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Channa*)
2022. márc. 21. 17:47

Nekem sem tetszik az ősz haja. A nagymamámnak is inkább volt fekete még a halálakor 83 évesen, mint ősz. Vegyes, de még inkább sötét. De az összes idősebb nőrokonom rettenetesen igénytelennek nézne ki a festetlen őszülő hajával. Ez alól csak anyósom kivétel, az ő haja gyönyörű, mintha nem is egy közel 80 éves nő haja lenne. Dús, rugalmas, vastag szálú.


Nekem is barna a hajam, most kacérkodom a vörössel.

6. Channa* (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. márc. 21. 15:40

Nálunk pedig csak itt-ott őszülés van, semmi egyenletesség és szépség nincs benne.

Igaz, a nagymamám úgy halt meg 80 évesen, hogy a halántékánál egy kicsit ősz volt.

A most 78 éves nénikémnek pedig, elől van egy ősz tincse.

Egyedül a vörös rokonaim őszülnek aránylag "szépen".

Én barna hajú vagyok, és nem akarok sem máso, sem lenőtt, sem teljesen ősz hajat.


Szegény Pataki Ági is egy igazi öregasszony lett az ősz hajával.

2022. márc. 21. 14:53
Az én nagymamámnak gyönyörű dús fehér haja volt. Remélem öröklöm:)
2022. márc. 21. 14:51
Én biztos nem fogom. Nekem az ősz haj akkor tetszik, ha gyönyörű ezüst-fehér. Felmenőimet elnézve valószínűleg elég rusnya, egérszürke ősz hajam lenne, úgyhogy sose fogom lenöveszteni.
2022. márc. 21. 14:22

Milyen voltál eredetileg ? én se fogom bevállalni, most ujabban a tv reklámokban sok idős hosszajú nő szerepel, ugye nem akarsz olyan lenni.


De Te tudod. Igaz most a Hoxán is divat isteniteni a természetes ősz hajat - majd meglátod annak idején, a döntés és a festék a kezedben van.

2022. márc. 21. 13:55

Hát nem tudom...


Én nagyon nem értek egyet azzal, hogy vállajuk be az öregedést, ha nem szükséges. Gondolok itt a ráncokra, stb., ami ellen nem tudunk tenni, de egy nem ősz haj, sokat javít a kinézeten. Nem öregít pl.


Nagyon kíváncsi vagyok az új funkcióra:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook