Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhunyt Bódi László (Cipő) fórum

Elhunyt Bódi László (Cipő) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
117. 36a26f5226 (válaszként erre: 109. - Joys)
2013. márc. 12. 21:37
Annyira nem fogynak neki, és felkérése sincs sok, mert nem egyszer írták róla, hogy lehet, hogy vissza megy teremőrnek... Hát igen.. itt látszik meg az, hogy a csodálatos orgánum nem minden, ha a színpadot nem tudja "be"lakni..
2013. márc. 12. 21:35
Én annak idején ugyanígy nem tudtam felfogni Hofi Géza halálát sem, ahogy most Cipőét sem... Mindketten olyan művészetet képviseltek, amelyekben pótolhatatlanok a maguk műfajában..
115. Nikkancs :) (válaszként erre: 113. - Cilumiluci)
2013. márc. 12. 21:35

Igen ez így igaz...

Tegnap amikor megtudtam a hírt, épp iskolában voltam, és nem érdekelt, hogy ciki vagy sem, rám jött a sírógörcs, mintha egy kést szúrtak volna a szívembe úgy éreztem. Én nem csupán rajongtam /rajongok a Republicért, és Cipőért, nekem tényleg ők jelentették az életet. Még kis pisis voltam de már a "Szállj el kismadárt" énekeltem...

Még most sírok, mert számomra ez nagyon fáj:(((((((((((

114. Nikkancs :) (válaszként erre: 111. - Cilumiluci)
2013. márc. 12. 21:33

Köszönöm! Ez azt mutatja, hogy Cipőt tényleg sokan szerették, mondjuk én még most is szeretem, és nagyon hiányzik már most :(((

És örökké hálás leszek neki a sok gyönyörű dalért amit írt nekünk!

2013. márc. 12. 21:32
Hát igen...megnéztem az adatlapodat,és az első kedvenca Republic:(
2013. márc. 12. 21:31

Én tegnap arra gondoltam, hogy bárcsak ez egy rossz álom lenne, és felébredhetnék. Tudom, hogy egyszer mindenkinek el kell mennie, de Ő olyan fiatal volt. Én amúgy ezt még mindig nem fogtam el, és az a kérdés van a fejemben, hogy MIÉRT????!! Én világéletemben imádtam a Republicot és Cipőt, az ő zenéiken nőttem fel!!!!!!!Így most ez nagyon nagyon megvisel(t) engem..!!!!!

Nyugodj Békében Cipő!!!!!!!!!!!!!!! <3 Soha nem felejtelek el!!!!

111. Cilumiluci (válaszként erre: 110. - Nikkancs :))
2013. márc. 12. 21:28
Minden szavaddal egyetértek:((((
2013. márc. 12. 21:26

Cipő egy igazi művész volt Tudjátok én képes vagyok egymás után egy Republic dalt vagy 100 x meghallgatni, de a varázsa sose lesz kevesebb,sose múlik el,és, hogy ennek mi az oka?! A válasz egyszerű, a gyönyörű dalszöveg, hangszerelés, és az, hogy Cipő ilyen átéléssel énekelt, és mindegyik dala tele van érzelemmel! Emiatt imádom az összes Republic dalt. Cipő tényleg nem csak énekelni tudott, de tényleg fantasztikus dalszövegeket is írt, olyanokat amiket az ember ha egyszer meghallgat a fejében/fülében marad a szöveg. Számomra az összes dalszövege olyan, mintha a szívemből szólna, mintha az én érzéseimről szólnának ezek a dalok. Amikor Republic koncertre mentem, Cipő mindig elvarázsolt engem(de szerintem Mindenkit) , nem tudtam nem őt figyelni, a dalokat is vele együtt énekelte mindenki. És tudjátok mit szerettem még benne??!! Azt, hogy nem volt nagyra magával, tényleg olyan szerény volt, és kedves!!!

Egyszerűen nem bírom felfogni :(((((((((

109. Joys (válaszként erre: 108. - 36a26f5226)
2013. márc. 12. 17:27

Én ezt közelről tapasztaltam, amikor többedmagával fellépett a szoboszlói nagyszínpadon.


Ő egy nagyszerű hangú énekes, ez nem vitás, nem véletlenül nyert versenyt, de ez minden. Hiányzik belőle a kisugárzás, nem képes a közönséget elvarázsolni, pedig úgy tudom, sokáig foglalkoztak vele, próbálták tanítani színpadi mozgásra-hiába. Hiányzik belőle az a bizonyos plusz.


Sajnálom, mert a remek, szárnyaló hangjával úgy robbant be a köztudatba, hogy sokra viszi, de nem bizonyult fejlődőképesnek, nem tudott tovább lépni.


Azért nyilván kiad sok lemezt, fogynak a cd-jei, és ez is a sikerét bizonyítja, de a színpad nem az ő világa.

108. 36a26f5226 (válaszként erre: 102. - Joys)
2013. márc. 12. 16:57
Az mondjuk igaz, hogy még egy duettnél sem képes a duettpartnere tekintetét felvenni... Tud énekelni, van hangja, de nem színpadi ember... A színpadot be kell tölteni..
107. júliusi (válaszként erre: 105. - 15a0ad145d)
2013. márc. 12. 16:25

Hát igen,nehéz dolog ez.:(

De ha az jelenti az életet...Hányan várnak különböző szervátültetésekre...


Igen ,azt a cikket én is olvastam.

Szerintem nem szabad ilyet csinálni, mert tényleg "bevonzza" a halált, és igaz is lesz...

2013. márc. 12. 15:56
R.I.P :(
2013. márc. 12. 15:55

Az egyik cikkben azt írták, hogy az egyik cd-jükre ráírta Cipő, hogy 2013. november 10-ig fog élni és úgy adta át egy közeli barátjuknak!

Az évet és a napot is majdnem eltalálta, hogy lehetett ilyen megérzése?

Sajnos ő biztos úgy gondolkodott, hogy ha másvalakinek a szívét kapta volna meg, akkor az, akitől megkapta, talán miatta halt meg, lehet, hogy ezért nem akart szívátültetést.

104. f799cac10e (válaszként erre: 103. - Joys)
2013. márc. 12. 14:52
így igaz amiket írtál
103. Joys (válaszként erre: 98. - Cilumiluci)
2013. márc. 12. 14:34

Ne mondj ilyet előre, Cilu..


Egy új énekessel-folytatják, és ez a lényeg. Az már valóban nem lesz ugyanaz, tudjuk, de ez az élet: születünk és meghalunk-és minden megy tovább, Bódi Laci emlékét pedig megőrizzük.


Ő a dalaiban él tovább a lelkünkben..

102. Joys
2013. márc. 12. 14:21

Majd megtalálják a megfelelő énekest.


Serbán és Tabáni csak annyiban hozhatók közös nevezőre, hogy mindkettő remekül énekel, ezen kívül más semmi, u.is az előbbi egyben nagyszerű színész is, a Madách Színház egyik büszkesége, míg Tabáni a szükséges színpadi gyakorlatot sajnos nem tudta elsajátítani, kiváló hangja van, de más semmi, nem képes a közönséget meghódítani.

2013. márc. 12. 14:18
Nekem is. nagyon hiányzik fel sem fogom. még hogy tegnap történt sajnálatosan amiért sokan küzdöttek. köszönet az Orvosoknak, rajongóknak és mindenki másnak aki szerettem.
100. 36a26f5226 (válaszként erre: 93. - Joys)
2013. márc. 12. 14:01

Ugyanakkor elgondolkodtató, ha megnézzük, Serbán hogyishívják, és Tabáni Istvánnak teljesen egyforma a hangja Freddie-ével..


Van olyan személy a nagyvilágban mindenhol, aki tudja talán hangban pótolni, de ahogy Mező Misi nyilatkozta, és igaz...


Cipő szíve-lelke volt a dalokban, Nem elég csak a hang, oda szív és lélek is kell, aki bele éli magát, érzelmileg teljesen átadja magát a dalnak, és azt az érzelmet ismerve elő tudja úgy adni, vissza tudja úgy adni, ahogy Cipő is tette..

99. Fisica
2013. márc. 12. 13:21

Más lesz, de nem szabad befejezni, a zenekarban Cipő tovább él!


És ahogy Nagy Feró is nyilatkozta:

„A zenei piacon nem létezik még egy, a Republichoz hasonló zenekar. Cipő is azt akarná, hogy folytatódjon, amit elkezdett. Nem lehet, hogy kárba vesszen az alkotása és a szellemisége. Ha ő már nem lehet itt, a koncertek alatt az égből énekel majd" – mondta Feró, aki szerint Cipőnek különleges érzéke volt ahhoz, hogy a világról a lehető legegyszerűbb módon szóljon dalaiban.

2013. márc. 12. 12:27
Cipő nélkül engem nemigen érdekel.
97. Joys
2013. márc. 12. 12:20
96. Cilumiluci (válaszként erre: 95. - Júliusi)
2013. márc. 12. 09:58
Én is így vagyok ezzel.
95. júliusi (válaszként erre: 92. - Cilumiluci)
2013. márc. 12. 09:56
Én se tudtam, valahogy nem is érdekelt utána, csak a régi Queen számok...
94. Cilumiluci (válaszként erre: 93. - Joys)
2013. márc. 12. 09:55
Igen,de ez már nem olyan:(
93. Joys (válaszként erre: 91. - Júliusi)
2013. márc. 12. 09:48

Freddie 1991-es halála óta többen is vitték a frontember szerepét a Queenben, pl. Paul Rogers, majd Adam Lambert.


Egy neves együttesnél ha a vezető énekes kiválik, én annak vagyok a híve, hogy folytassák, ne hagyják abba, úgy vélem, ezzel a közönségnek, a rajongóknak is tartoznak.

Aki emlékszik rá, a Freddie nélkül maradt Quenn-ben egy kis ideig Brian May gitáros is énekelt, nem is egyszer, én láttam a tévében több ilyen felvételüket.

92. Cilumiluci (válaszként erre: 91. - Júliusi)
2013. márc. 12. 09:11
Miért.lett?Én nem tudok rola.
91. júliusi (válaszként erre: 88. - Joys)
2013. márc. 12. 09:06

Hát nem tudom....

Nélküle már nem olyan lesz...ha lesz is...

Én szerettem anno a Piramist,és igaz, Révész S. nem halt meg,(éljen is soká) csak kilépett,mégse olyan volt már...

Én nem is ismertem a F.M. nélküli új Queent,azt se tudtam, lett új énekese....

2013. márc. 12. 08:52
89. 15a0ad145d (válaszként erre: 87. - Cilumiluci)
2013. márc. 12. 08:28
Sajnos nem tudom nézni, mit mondanak?
88. Joys (válaszként erre: 85. - 15a0ad145d)
2013. márc. 12. 08:21

Nagy kérdés..


Remélhetőleg folytatják, hiszen milliók kedvelték a zenekart és a dalaikat.

Ilyenkor többnyire új énekessel kezdenek, ahogy a "Queen" is tette az emblematikus Freddie Mercury halála után.


Bízom benne, hogy a Republiknál is így lesz.

Az élet nem állhat meg..ahogy a Queen dala szól:

"The show must go on.."

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook