Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elhanyagolom magam fórum

Elhanyagolom magam (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. Channa* (válaszként erre: 44. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 24. 00:13
A körömre igen, mert a pasikat a kéz szépsége érdekli és nem a köröm színe;)
52. Channa* (válaszként erre: 37. - Bichi)
2021. jún. 24. 00:11
Ebben a melegben még annyit sem teszek meg, hogy kis szemceruzával kihangsúlyozzam a szemem...
51. Channa* (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 24. 00:09
Pont ma láttam egy fiatal lányt, aki csinos lett volna, ha nem nézett volna úgy ki, mintha hosszú nadrágba lett volna rajta, annak ellenére, hogy farmersortban volt. És nem ám csak nagy és sok volt a tetkó, hanem vastagon kitöltött minták, azaz kék volt konkrétan mind a két lába.
50. Mézes-Krémes (válaszként erre: 49. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 20:54
Extrém tvnéző izom? 🤣 Hát rajtam is van be aggódj. Ez van.
49. 71ddaa07fa (válaszként erre: 48. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 23. 16:49
Annál is inkább, mert rajtam is van némi tv néző izom. :)
48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 45. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 16:37

Úúúú, én is kivagyok a kopott körmöktől. :D Borzalom. A másik amitől teljesen kiver a víz, amikor nem egy hosszúságú valakinek a körme, hanem ahogy van úgy van, és töredezik össze-vissza. Az az igénytelenség csúcsa, valóban.


Némi túlsúly rajtam is van, és ez sem okozott soha gondod. Sok férfi szereti, ha van mibe kapaszkodni. :) Viszont folyamatosan küzdök ellene, hogy ennél több, vagy lehetőleg meg ennyi se legyen, mint ami van.

Én nem gondolom, hogy annyi pajzsmirigy problémás ember lenne, mint amennyi extrém túlsúlyos embert látok a tömegközlekedésen. :) De engedjük is el ezt a témát, mert semmiképpen sem szeretnék megsérteni senkit.

47. jucika33 (válaszként erre: 37. - Bichi)
2021. jún. 23. 15:26
Így van. Nem tudjuk, hogy a fórumindító mire gondolt, mert nem részletezte (Vagy én nem találom). Valakinek az az elhanyagoltság, ha újabban már nem jár hetente fodrászhoz , meg körmöshöz, másnak meg az, ha már nincs kedve mosakodni. Ki tudja, melyikre gondolt?
46. Idhikai (válaszként erre: 45. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 12:54
Én pl ha "elhanyagolom magam", az belülről jön, tehát nem vagyok rendben, megváltozik a testtartásom, beesik a vállam, nem úgy emelem a fejem, és látszik, hogy ez a nő nincs rendben. A körmömig meg a hajamig el se jut a szemlélő! :D :D
45. 71ddaa07fa (válaszként erre: 44. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 23. 12:36

Nekem sokat elmond arról a nőről, hogy a körmén milyen állapotban van a lakk, beszéljünk akár a kezéről, akár a lábáról. Nem ragaszkodom a lakkhoz, de ha kikeni a körmeit, akkor figyeljen arra milyen állapotban van.

A szempilla nem érdekel, sőt a mű dolgoktól inkább berzenkedem. Sőt az sem igazán érdekel, mennyire szőrteleníti az intim testrészét. Az igényesség nem ezen múlik.

Nekem az olyan természetes szépségek tetszenek, mint pl. Szávai Viktória, Törőcsik Franciska. Azért őket említettem,mert szerintem nagyjából mindenki ismeri a két hölgyet. Mindkét színésznő természetes, nincsenek mű dolgai, mégis szerintem vonzzák a férfiak tekintetét.


A kövérséggel kapcsolatban a véleményem, hogy van aki erről sem tehet. Mert akinek pajzsmirigy betegsége van, az lehet bármit megtesz, de nem tud fogyni. Számomra egy nő némi túlsúllyal is vonzó tud lenni. Persze nem Falusi Mariannról beszélek. :)) (Bocs) De pl Mészáros Piroska egy aranyos nőnek tűnik.

Ugyanakkor tudom biztos egy nőnek is nehezebb dolga van túlsúllyal, mint anélkül egy firfinél. Aki túlsúllyal rendelkezik, annak kell minimum valami + ami megfoghatja egy férfit. Mondjuk a jó humor, kedvesség.

44. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 12:02

Teljesen igazad van, én is így gondolom. Pontosan. Mondjuk ha valaki már igen extrém mód el van hízva, az már nekem szintén az igénytelen kategória.


Amúgy én úgy vettem észre, hogy ti pasik tojtok a körömre meg a pillára. Azt a nők javarészt a saját meg egymás kedvére csinálják. Nem? Ha működik a kémia, és vannak közös pontok akkor tojtok ezekre. :)

43. Mézes-Krémes (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 11:31
Én most pont a sminktetoválásra gondoltam, nem az egyébre. Egyébként nekem nagyon tetszenek a tetkót. :) De magamon nem tudom elképzelni.
42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 41. - Idhikai)
2021. jún. 23. 09:33

Mi az, hogy szarul néz ki? Nincs smink, nem hetente jár valaki a fodrászhoz? Vagy esetleg rövidnadrágban, pólóban és ne adj isten papucsba megy ki sétálni az utcára? Ez szerintem természetes. A probléma ott kezdődik, ha valaki mosdatlan már csöpög a zsír a hajából, a ruhája zsírfoltos, vagy a körmeiről lepattogzott a lakk.

Én azt sem tartom igénytelennek, aki esetleg felszed magára néhány kilót, ez bizony a korral (is) jár.

41. Idhikai (válaszként erre: 40. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 09:22

54 vagyok, tehát 44 évesen, a legjobb időszakomban alakult így. Utána még végeztem sulit, aztán lett egy nevelt kislányom.... vannak felnőtt gyerekeim, van munkahelyem, vannak ismerőseim (barátaim/barátnőim nincsenek), van hobbim. :)

A 10 év alatt egyszer mozgatta meg egy férfi a fantáziám, de abból pl. nem lett semmi.

Nem vagyok férfigyűlölő, egyszerűen nem éreztem senki iránt az elmúlt években azt, hogy érdekelne akár egy randi erejéig. Mostanra pedig bőven megszerettem ezt a szabadságot. ... és hogy visszatérjünk az eredeti témához, igen, néha megengedhetem magam, hogy xarul nézzek ki. :))

40. 71ddaa07fa (válaszként erre: 39. - Idhikai)
2021. jún. 23. 09:15

A korodat ugyan nem tudom, de egy nőnek is vannak szerintem vágyai és szükségletei. Most nem első sorban arra gondolok, hogy jól megrakják, mint paraszt a szekeret, hanem arra, hogy néha jó megosztani a másékkal az örömünket, bánatunkat. Vagy jó valakivel valamilyen közös programot csinálni.

Persze előfordul olyan is, aki 60 éves kora környékén megözvegyül és azt mondja, ő már férfi nélkül éli le az életét. De van egy sanda gyanúm, hogy azért ennél fiatalabb vagy.

39. Idhikai (válaszként erre: 38. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 23. 09:11
Nem voltak! :) ... és így van jól! :)
38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 36. - Idhikai)
2021. jún. 23. 09:08
De azért alkalmi kapcsolataid csak voltak és vannak. Bár semmi közöm hozzá, csak kíváncsi vagyok. :)
37. Bichi (válaszként erre: 29. - Jucika33)
2021. jún. 23. 09:02

Elárulnád, hogy hol írtam azt, hogy smink nélkül nem lehet párt találni?

A "smink nélkül", és az elhanyagolt között zongorázni lehet a különbséget...

36. Idhikai (válaszként erre: 35. - D4fd7bb1a9)
2021. jún. 23. 08:48
:) Én is így gondolom, nem pasi függő. Én pl. minél jobb passzban vagyok, annál inkább nem akarok férfit, meg amúgy sem. 10 éve nincs párkapcsolatom, szeretem a szabadságom, az aktivitásom. Hjóóó, néha én se vagyok jó passzban, nincs kedvem fodrászhoz menni, vagy hízok pár kilót, de aztán helyrejön minden, és senki nem kell hozzá, csak én. :)
35. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 08:34

A pasi nem old meg semmit.:)

Olvasom a hozzászólásokat, érdekel a téma. Bár, nekem van férjem.

34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 32. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 23. 08:31

Már ne is haragudj, de hogy képzeled, hogy a Feszty körképet még nem varrattad magadra?

Minden tetovált hölgytől és úrtól elnézést, de piszokmód ronda tud lenni, mikor valaki teljesen össze van firkálva.

Egy-egy apró motívum, azt mondom ok, de mikor tetőtől talpig valaki ki van pingálva, az számomra visszataszító.

2021. jún. 23. 08:27
Egy 40-es éveiben járó csinos nőre hihetetlen, hogy nem figyelnek fel a férfiak. Főleg, ha tudják, hogy a hölgynek már egy ideje nincs kapcsolata.
32. Mézes-Krémes (válaszként erre: 29. - Jucika33)
2021. jún. 23. 07:54

Nem hordok sminket, és műkörmöm sincsen. Se tetkó, se szoli, se műszempilla... Semmi ilyesmi. Most akkor én egy elhanyagolt nő vagyok? Tényleg ott tartunk, hogy aki nem áll be a kamu meg a mű dolgokért a sorba, és képes saját önön magával együtt létezni mindenféle műanyag szarság nélkül az már igénytelen? Ne vicceljetek már, lányok. :)


Nem tudom, hogy nekem jár-e vagy sem a férfi partner. De igazság szerint fenti tulajdonságaim ellenére (vagy talán pont azért? Hmmm) soha nem volt gond pasast találnom. Sőt... Még férj is akadt a horgomra. Na, ehhez mit szóltok? :)

Ellenben számtalan divatlap maca kolléganőm van, aki nem érti, hogy közeledvén a 40 felé miért nem pöcköli meg egy férfi sem.


Hahó, lányok, társat nem a műpillátokkal fogtok fogni, hanem a kisugárzásotokkal, és a személyiségetekkel. :)

31. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 07:45
Ha picit nagyobbak lesznek jobban lesz időd és energiád magadra.
30. NomNom (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 07:41
"Párom évek óta nincs,nem is szeretnék"
29. jucika33 (válaszként erre: 28. - Bichi)
2021. jún. 23. 07:24
Én úgy gondolom, hogy ennek csak első látásra van köze a párkereséshez. Valójában attól, hogy valaki nem hord sminket, vagy műkörmöt (ugye itt nem tudhatjuk, milyen típusú és mértékű a dolog) még kiválóan találhat párra. Rengeteg ilyet láttam.Sőt, sokan vagyunk, akik fellázadunk az ellen a nézet ellen, hogy csak bizonyos küllemű nőknek "jár" partner, a többieknek nem. Lehet, hogy tudat alatt Ő is azt szeretné, ha szerethető lenne a maga természetes valójában és foglalkozhatna fontosabb dolgokkal. És azért teszi fel időről isőre a kérdést magának- nekünk, mert ez még a fiatalabb kori beidegződés. "Magamra kéne öltenem újra a színes álarcot?" "Mi lesz, ha nem vagyok így szerethető?" Lehet hogy az elhanyagoltság nála külső szemlélő számára nem is észrevehető.
28. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 07:14

Pont egyidősek vagyunk, és csak remélem, hogy sosem jutok el ide. Igaz a fiam már kirepült, úgyhogy nem tudnám arra fogni, hogy miatta nincs időm :)

Tudom, hogy azt mondod, hogy akarod, de valahogy ez nagyon nem így van, mert ha akarnád csinálnád.

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy nem akarsz párt, lehet titkon pont ezért vagy ilyen, nehogy valaki észrevegye benned a nőt.

Bár igaz, én sosem más, hanem magam miatt voltam igényes, de ez a ritkább...

2021. jún. 23. 06:51
A saját példámból indulok ki, mert hasonló cipőben járok: nekem van férjem, de nagyon beteg. Amióta ez az állapot tart, én sem tudok magammal foglalkozni. Idő lenne rá, de egyszerűen nem érdekel a hajam, vagy a kilóim. Én úgy gondolom, hogy vannak élethelyzetek, amikor a "hogy nézek ki" kérdés egyszerűen hátrébb sorolódik. Nézz nagyon magadba és kérdezd meg magadat, hogy valójában minek is akarsz most másképpen kinézni? Valóban nem adsz magadra? (Ha valaki rendszeresen tisztálkodik, fésülködik és tiszta ruhát vesz föl, az véleményem szerint ad magára. A műköröm-smink-új göncök- étkezési kontroll már nem ide tartozik. Az csak egy jó szórakozás bizonyos életszakaszainkban.) Valamiért most ez nem olyan fontos. Ha mégis fontos lesz, úgyis megállsz a tükör előtt és átfested a hajad . :-)
26. Scherlock (válaszként erre: 25. - Gigi>)
2021. jún. 23. 06:26
Jó kérdés. 😊
25. gigi>
2021. jún. 22. 22:16
Ilyenkor hol van a barátnő aki kirángat ebből az állapotból? 🙂 Beszéljetek meg egy időpontot,és irány a nyár.Strand,fagyi, cukrászda stb ... Gyerekeknek pedig csak annyit mondj, eljött az "énidőm" ami csak az én időm.🙂🥰
2021. jún. 22. 21:49
Mekkorák a gyerekeid, hogy nem lehet azt mondani nekik, "most fél órát játszatok egy kicsit, van egy kis dolgom", vagy adj nekik feladatot. Máris lesz időd magadra. Hidd el, hogy a gyerekeid nem kérik az önfeláldozásod. Észre sem veszik azt a napi fél órát, vagy innen-onnan "lopott" 5-10 perceket, amit magadra fordítasz. Én most egy 6 hónapos babával vagyok otthon, külföldön élünk, nincs segítségem, de igyekszem nem elhagyni magam, pedig mondanom sem kell, hogy nem sokat alszom a baba mellett és alig van erőm meg kedvem a dolgokhoz. Mondjuk az is igaz, h én kicsit hiú vagyok, nem tudnám elviselni, ha le lennék robbanva. Van, hogy a gyerek egész nap nyűgös és az epilálást is csak részletekben tudom megcsinálni, de megcsinálom. Fárasztóbb így, de ez van. Gondolom azért a te gyerekeid már vannak akkorák, h nem kell 0-24 órában mellettük lenned.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook