Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elfogyott a türelmem. Mindig mindenről faggatóznak a... fórum

Elfogyott a türelmem. Mindig mindenről faggatóznak a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jan. 25. 11:13

Kedves FI.


Besser hundert Neider als ein Mitleidiger.

Jobb száz irigy mint egy szánakozó..

24. timycat (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. jan. 25. 11:08

Én véletlenül sem, 1-2 embert leszámítva azt sem tudják hol, milyen körülmények között élek, pláne nem hogy mennyiből, hogy mennyi volt a rezsi vagy hogy mennyit költöttünk zsebből energetikai felújításra.


De ilyen az autó is, ha nem a cégessel vagyok, akkor a régimmel járok ki a céghez, nem kell a szöveg, hogy egyébként drágább autóm van mint a milliárdos tulajdonost leszámítva bárkinek.

23. globus (válaszként erre: 16. - K-né Zsóka)
2023. jan. 25. 11:06
ValóKözösségi Oldal 🤣
22. Léna123 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. jan. 25. 10:54

Hát ha nagy véletlenségből pont mögöttem áll egy kolléga, vagy ismerős, nyilván látja, hallja, nem titok, engem nem is zavar. De akkor sem kérdez rá, max csak látja. Én olyannal nem találkoztam, hogy bárki ismerős megkérdezte volna a boltban, a kocsit kifelé tolva, hogy mennyit fizettem. :DD

Egy cipő, kabát megint más téma, azt mi is meg szoktuk egymástól kérdezni bent, ha tetszik, hogy tök jól néz ki, hol vette, esetleg mennyi volt. Nekem ez még nem más pénztárcájában való kutakodás.

Ezek a kérdések, szituáció függők, hogy teszik fel őket. Egy beszélgetés során simán én is válaszolok rá.

21. Channa* (válaszként erre: 12. - Léna123)
2023. jan. 25. 10:32

Hát nem tudom....

Ha véletlenül együtt vásárolunk kollégával vagy bárkivel, az úgy is látja, hogy mennyit fizettünk, hiszen vagy előttünk fizet ő, vagy utánunk. Nem értem miért titok ez. Nem fogom takargatni a kassza kijelzőjét, hogy ne is lássa, nem?:DDD

20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 09:49
Lépj ki.
19. 55Judit (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2023. jan. 25. 09:26
Én azt tapasztalom, hogy az indiszkrét kérdéseket feltevő és ítélkező emberek intelligenciája kicsinykét elmarad az átlagtól.
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - K-né Zsóka)
2023. jan. 25. 09:24
Ez nagyon tetszik. nekem egy ismerősöm meg gyakran megkérdezi, hogy mennyit fognak fizetni nekem, ahová a nyáron megyek dolgozni. Mindig azt mondom még nem tudom. De olyan erőszakosan érdeklődik, hogy már engem zavar, őt meg nem, hogy nem kap választ. Tényleg nem tudom még, de nem tudom őt mivel leállítani úgy hogy megsérteni nem akarom.
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - K-né Zsóka)
2023. jan. 25. 09:22
Itt is vannak olyan tagok, akik minden naplóban benne vannak, ítélkeznek de róluk sok sok éve semmit nem lehet tudni.
16. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 09:15
Nekem is van egy ilyen kolléganőm, mindig mindent tudni akar, de ő féltve őrzi a kis életének minden mozzanatát, róla senki nem tudhat semmit. Én általában mikor kíváncsiskodik, azt szoktam mondani, hogy ugyan már, mindig rólam beszélünk, most beszéljünk rólad is egy kicsit. Ez kedvét veszi.
15. 55Judit (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. jan. 25. 09:00
Azért nem szeretnek ilyen kérdésekre válaszolni sokan, mert tudják hogy utána megy a hátuk mögött a suttogás. Ezut érzik kellemetlennek.
14. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 08:56

Mi pont múltkor beszéltük kollégákkal mire is való a fizunk. Mindenki mondta mennyi a rezsije, valaki azt, hogy mennyit fizet albérletre, vagy a gyerek ovijàban. Szóba került a vásárlás is….

Aztán bementünk és folytattuk a dolgunkat.


Az emberek kezdenek mindent már magánügynek tekinteni, mindenért megy a háborgás, mindenki rohadék…

Ebben mi volt a probléma? Nem értem.

2023. jan. 25. 08:49
Röviden válaszolj, utána békén hagynak.
12. Léna123 (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. jan. 25. 08:22
Beszélgetés szintjén mi is szoktunk néha ilyenről beszélni kollégákkal. De olyan velem még nem történt, hogy megkérdezte volna akár kolléga, akár ismerős a boltban, ha találkozunk, hogy mennyit fizettem. :DD Nem mintha nagy titok lenne, de semmi köze hozzá.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Channa*)
2023. jan. 25. 08:19
Az már nem az én dolgom a válaszadás szempontjából.
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. jan. 25. 08:18
A mindig, mindenről sem biztos, hogy igaz.
9. libikóka (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. jan. 25. 08:17

Azt hiszem itt a kulcsszó ,,a mindig ,mindenről,,


Idegesítő lehet ha nincs más téma,ki ,mit mennyiért vett.

Abban igazad van fel sem kéne venni.

8. Channa* (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. jan. 25. 08:16

Mi is megbeszéljük a kollégákkal, hogy kinek mennyi a rezsije mostanában.


Hüledezünk, hogy az a néhány árucikk, milyen drága volt, illetve miért ne lehetne megkérdezni és válaszolni, ha megkérdezi, hogy mennyibe került a cipőm, kabátom vagy bármi és, hogy hol vettem?

7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 08:13
Néha előfordul hogy valaki belekérdez a zsebembe,,teljesen random válaszokat szoktam adni,úgy hogy érezhesse kicsit, semmi köze.
2023. jan. 25. 08:13

Nem értem miért kell ezen háborogni.

Nem azt kérdezte, hogy mennyi a fizetésed, nem azt kérdezte, hogy miből tudod kifizetni, nem azt kérdezte, hogy hányszor szeretkezel 1 héten és még sorolhatnám, hogy mi az ami kiverhetné a biztosítékot.


Ez ugye nem a rezsi összege és nem is a reggel megvásárolt fél liter kakaó és 2 kifli ára.


Röhejes, hogy egyesek min képesek háborogni csak azért, hogy ne érezzék jól magukat....


Olyan nehéz lenne azt mondani, hogy 50 ezer a rezsim?

Vagy, hogy 5 ezret költöttem?


De ha neked az jó, hogy egy pillanatig nem érzed jól magad, akkor csak érezd magad kellemetlenül;)

2023. jan. 25. 08:12
Intelligens ember nem turkál mások zsebében. Aki mégis ilyenre vetemedik, simán le kell pattintani. Kérdezd meg, miért szeretné tudni. A magyarázkodás már neki is kellemetlen lesz.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 08:11

Az elmúlt 50 évben soha senki nem kérdezett tőlem ilyet, fel sem merültek ilyen kérdések soha...

Én mondjuk biztos nem válaszolnék, kerüljenek a cuccaim bármennyibe is...

2023. jan. 25. 08:09
Tőlem még sosem kérdeztek ilyeneket 🙂 Egyedül a közös költséget múltkor, mert az illető lakást akart venni.
2023. jan. 25. 07:58
Bevált recept, ha valaki túlságosan kíváncsi a magánügyeimre: Először 1-2 olyan "kikerülős" választ adok, de ha még tovább kérdez, visszakérdezek: Miért is kérdezed ezeket? A válasz leginkább: mert érdekel. Mire én: Ja, azt hittem van valami közöd hozzá!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook