Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elfelejtett tabletta fórum

Elfelejtett tabletta (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 27. 17:36
Köszönöm mindenkinek!
2019. szept. 27. 07:48
Valszeg semmi gond nem lesz. Így egy nappal elcsúszik a ciklusod. Innentől nem hétfőnként kezded, hanem kedden. Vagy következő hónapban beszed időben és visszaáll. Én régen párszor toltam el a ciklusomat így 1-2 nappal, vagy pl az esküvőmnél nem tartottam szünetet, mert pont arra a hétre jött volna meg, amikor az esküvő és a nászút volt.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lilimami)
2019. szept. 27. 05:49

Minden gyógyszer csomagolásában ott a felhasználói leírás és abban leírva, hogy mit kell tenni, ha valaki elfelejti bevenni a szokott időben.

Szerintem kövesd a leírást!


Ha elhagytad volna keress rá a neten!

[link]

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lilimami)
2019. szept. 26. 23:37

Sztem nogyogyaszodat hivd fel hnap, hgy ebben az esetben mi a teendo...

Ahany tabi, annyi fele hatas (mellekhatas)

Es nem mindegy hanyadik napon vagy ill,vot-szex... stb.

2019. szept. 26. 22:03
Sziasztok! Kètfàzisú,kombinált fogamzásgátló tablettát szedek.Hètfőn kellett volna az új levelet elkezdenem,de jól elfelejtettem bevenni az aznapit. Másnap este jutott eszembe,hogy nem lett bevéve és mivel kb 24 óra már eltelt, én nem is pótoltam a kihagyott szemet, csak az adott napit szedtem be. Most viszont azt olvastam,hogy hiába telt el ennyi idő,be kellett volna venni akár egyszerre is a kettőt együtt. Ebben az esetben szerintetek elég ugyanúgy a 7 nap kiegészítő védekezés? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook