Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a Halál után és a Reinkarnáció fórum

Élet a Halál után és a Reinkarnáció (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
290. ef3ace0e2f (válaszként erre: 286. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 02:58
Nem csak értem, de meg is értem:)
2011. júl. 27. 02:55
Dolgozol? Gondolom már fáradt vagy igaz?
288. 95bae6f880 (válaszként erre: 287. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:54

Küzdj, remélj és higgy a boldogságodban, a szép életben! Az égieknek nehezebb, mert csak egymással lehetnek boldogok. Mivel Ők a végtelent keresik a párkapcsolatban is. Azt kell átélniük, amit odafent.


Örülök,hogy máris nem vagy bánatos. Nézd minden rossz időszak után, - ha tisztességgel harcolsz és megérdemled - egy csodálatos jövő várható. Rajtad múlik minden.

2011. júl. 27. 02:50

"Külsőleg, belsőleg egy kicsit mások. Sok idő kell ahhoz amíg megtalálják a helyüket a Földön az emberek között. Nem egyszerű és sokszor nincs segítség. Rájuk mindíg vigyázni kell, mert egy más világot hordoznak magukban. A végtelent, a tisztát és az örököt. Ha nincs meg akkor szomorúak és haldokolnak."


No, akkor máris nem vagyok annyira bánatos, mert hiszen ha az égi lelkek is ennyit küszködnek azzal, hogy megtalálják helyüket a világban, és az emberek között... én mit szóljak a magam egyszerű lelkével:)..

286. 95bae6f880 (válaszként erre: 284. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:47

Tudom,hogy értetted:) Igen nagyon nehéz és nagyon sok önfegyelem kell hozzá. Próbálok úgy válaszolni, de nem mindíg lehet. Veled szemben elég a kevés szó, látom, tudom! Nem mindenki ilyen. Rosszul viselem a támadást, mert itt már nem lehet védekezni, csak védeni. Ezt érted igaz?:)


Köszönöm! De az igazi énedet senki nem ismeri, csak az akinek Te maximális bizalmat szavazol, de az majd egyszer mindent meg tud igaz?:)


Igen úgy sokkal könnyebb a kommunikáció.:)

285. 95bae6f880 (válaszként erre: 281. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:42

Igen azok!


Látszólag olyanok,mint mi emberek,de mégis sok mindenben mások. Ők komoly feladatokkal érkeznek.


Az egyik legfontosabb,hogy megismerkedjenek az emberek életével, az élethelyzetekből az egészségig, hogy mindent tudjanak gyakorlatból és aztán azt felviszik és összegeznek mindent, majd jönnek az átalakítások! Röviden így tudnám Neked jellemezni, de nem egyszerű ennyire.


Külsőleg, belsőleg egy kicsit mások. Sok idő kell ahhoz amíg megtalálják a helyüket a Földön az emberek között. Nem egyszerű és sokszor nincs segítség. Rájuk mindíg vigyázni kell, mert egy más világot hordoznak magukban. A végtelent, a tisztát és az örököt. Ha nincs meg akkor szomorúak és haldokolnak.


TE milyennek képzeled el az életedet? Milyen volt idáig és mit szeretnél az égiektől kérni?


Ismered picit az égi világot?

284. ef3ace0e2f (válaszként erre: 282. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 02:37

Jó,értettem én:) Nehéz lehet ennyire koncentrálni, hogy nehogy olyan dolgokat írj le amit nem szabadna. De van olyan kérdés amire csak úgy lehetne értelmesen választ adnod, ha többet is elárulnál.

Óriási önfegyelmet igénylő feladat ez.


:) Jól látod, mindig alkalmazkodom az adott szituációhoz, szerintem így sokkal könnyebb a kommunikáció.

283. 95bae6f880 (válaszként erre: 279. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:35

Az örömkönnyek a szív örömét mutatják.


Sajnálattal olvasom, hogy mostanában inkább a bánatkönnyek a vendégek nálad! Ez stabilabb időszakot ölel át igaz? Ha nem veszed tolakodásnak kérdezhetem az okát! De nem erőszak,mert tudom,hogy ez magánügy és nem biztos,hogy szívesen válaszolnál. Valóban őszintén érdekel.


Örülök,hogy legalább pillanatnyi örömök vannak az életedben.


Ismerem ezeket az érzéseket én is,melyekről írsz.

282. 95bae6f880 (válaszként erre: 279. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:27

Nem, nem erről beszélek!!! Kérlek figyelj légyszíves, mert semmi nem áll távolabb tőlem, mint az hogy megbántsalak! Mivel van, amit mondhatok és van amit nem, így nem mindíg tűnik érthetőnek az amit írok. Itt kimondottan magamra gondoltam. El tudom e úgy magyarázni a problémát a jelen körülmények között - a nem túl tág lehetőségekkel, hogy amit mondani szeretnék érthető legyen a számodra. Itt nem a Te felfogó képességedre gondolok!:))


De egyre inkább érezlek értelmesnek a kérdéseid alapján. Felszínes ember lennék, ha az általad "néha üresen, és okvetetlenkedő, idétlen stílusban cseverész" alapján alakítanám ki a véleményemet.


Valószínűleg van egy másik oldalad is. Én azt hiszem mindíg azt használod, amire éppen szükség van a jelen helyzetben. Okos, értelmes embernek tartalak! Ritkaság a sokoldalúság!:)

281. ef3ace0e2f (válaszként erre: 280. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 02:26

Igen, ez így logikusnak tűnik.


Leszületett égiek? Ők különböznek az egyszerű lelkektől, de miben is?

280. 95bae6f880 (válaszként erre: 278. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:17

Na most ez egy nagyon érdekes dolog. A személyiség kérdése. Részben hozod a személyiségedet, mivel a lélek adott és van néhány élete, tehát a tudatalattiban ez benne van és a maga élettapasztalatát hasznosítja, a másik azonban és itt figyelj, a földi szülök révén öröklődik. Tehát hozzáteszed azt is,hogy milyen az Apa és milyen az anya. Egyébként a szülőket Te választod ki odafent.


Nincs komplex személyiségcsomag, Te alakítod a személyiségedet az átélt élmények alapján. Ne felejtsd el,hogy tiszta lappal érkezel. Rácsodálkozol a világra és az élmények formálnak. Csakhogy nem mindegy, hogy akár a pozítív, akár a negatív élmények milyen irányban alakítják a személyiségedet. A fájdalmak, a csalódások, az örömök, a betegséget stb. stb. No így alakul ki a személyiség. Dolgoznod kell rajta. Nem véletlenül momdják, hogy a boldogság, a szeretet sok olyan tulajdonságot, stb. hoz elő belőled, amiről még Te sem tudtad, hogy benned van! Uakkor az ellenkezője viszont bizony - ha nem vagy elég erős- akkor komolyan rombolhat. Befelé fordulóvá és megkeseredetté válhat az ember.

Soha ne felejtsd el minden embert - lelket - az átélt jó vagy rossz élmények alakítanak. Más kérdés, hogy milyenné. Engedi e a nagyon rossz irányt bejönni, bevonza el, ha megtörtént átvihető e a másik oldalra. Ha a lelke szép és tiszta akkor bizony igen, - és ha Ő is akarja. Tehát ennyire bonyolult és nem arról szól, hogy egy kész "csomag van" csak kinyitod és hagyod,hogy felnőlj. Tudod az túl egyszerű lenne. Ez még a leszületett égieknél is nagyon bonyolult, ott sincs engedmény. Ezekről már hallottál?

279. ef3ace0e2f (válaszként erre: 275. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 02:10

:D Nem hiszed, hogy nekem meg tudnád magyarázni?

Talán nem érzel elég értelmesnek, csak mert néha üresen, és okvetetlenkedő, idétlen stílusban cseverészek? :)


Igazad van, valóban tudok örömkönnyeket produkálni, a legkisebb dolgokért is. Bár mostanában ez nem jellemző, inkább bánatkönnyek homályosítják el néha kíváncsi tekéntetem:)

Viszont pillanatnyi örömökre most is képes vagyok.

2011. júl. 27. 02:04

Mégis csak nem világos itt valami.

Az életkörülmények is befolyásolhatják a lélek választását, milyen útra lépjen, milyenné váljon.

Mégis sokan úgy gondolják, hogy az ember személyisége a születéskor már eldől. Van aki törtető lesz, akaratos, szelíd, vagy túl agresszív. Gondolom ezt a lélek okozza. Vagyis a lélek meghatározza, hogy az ember milyen úton megy, és milyen döntéseket hoz élete során.

Vagyis akkor az új lélek már egy komplex személyiségcsomaggal érkezik a testbe. És csak kis mértékben változik az élete során, attól függően, hogy milyen döntéseket hoz, milyen körülmények között nevelkedik...

A gyilkos hajlamot is hozhatja magával a lélek akkor? Vagy ez is butaság, és minden lélek tökéletesen tisztán érkezik a testbe? Azaz mind egyforma, semleges és üres? És majd a test, és a tapasztalások, környezeti behatások töltik fel személyiségjegyekkel?

277. 95bae6f880 (válaszként erre: 274. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 02:00

Nézd a hozott karma létezik, de ott van a két út is, amit meg kell látni, érezni és elindulni. Ott van a buktató. És ez arra vonatkozik, hogy milyen ember is akarsz lenni.


Abban,hogy milyen emberré válsz, bizony segíthet egy szerelem is romboló hatása és nagyon jótékony hatása is lehet. Ez talán az egyik legfontosabb motívum az életek alakulásában, hiszen ezek életre szólnak. Hány gyilkosság van belőle, mint kiindulás, hány szenvedés stb. Érdekes dolgok az érzelmek. Tudnak rombolni, de tudnak magasba emelni is.


Kiváncsi vagyok a véleményedre!

276. 95bae6f880 (válaszként erre: 274. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:56
Pontosan!
275. 95bae6f880 (válaszként erre: 272. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:56

Ma azért még nem lesz sok ilyen, hiszen Rád kell hangolódnom. Ettől ne ijedj meg kérlek, ez nem jelent rosszat,de Neked nem hiszem,hogy meg tudnám magyarázni. Ha esetleg máskor is beszélünk akkor jobb is lehet, de előre is köszönöm a lehetőséget. Te tényleg a kiváncsi Fácsi vagy!:) Én szeretem ezt a tipust, mindíg is szerettem, mert sajnos én is ilyen vagyok. És még rosszabb! Imádok tanulni mindenből. De nálam ez nem olyan egyszerű!


Szóval! Komoly dolgokról írsz, mégis valami hihetetlen örömet érzek felőled! Olyan,mint akinek egy régen óhajtott vágya teljesült volna.


Most megkockáztatom, hogy még az örömkönnyek is jellemzőek lehetnek rád adott esetben. No nem most, tehát ne nevess ki. Hát ezt akartam leírni, mert nem tudok ettől szabadulni, csak féltem,hogy esetleg nem örülnék ennek, és talán nem is igaz. Azonban ha nem igaz - ami lehetséges, ha ránézek az órára - akkor ne erősíts meg a hitemben. Ha viszont talált akkor úgy látszik rendbe vannak nálam a dolgok. Tudod egy ideje nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel. Ill. ezektől nem lehet megszabadulni, csak valahogy nem fektettem rá súlyt, csak fontos esetekben.

No most mit tanultál?

274. ef3ace0e2f (válaszként erre: 273. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:51
Igen, értem. Vagyis egy gyilkossá vált lélek többé nem jöhet ide vissza.
273. 95bae6f880 (válaszként erre: 270. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:48

Gondoltam! Nem ez nem így megy. Senki nem gyilkosként érkezik le. Rajta múlik, hogy mivé válik idelent. Választási lehetősége van.


Újra lejöveteli lehetőség ebben az esetben nincs.


Gondolom - elnézést a példáért - de a Te életedben is - ha visszagondolsz - lehetett volna olyan útra lépni, ami - ha nem is a gyilkoláshoz vezet, de a fekete úton vitt volna tovább. Ne felejtsd el, minden emberben benne van a jó és a rossz. Hogy milyen leszel, milyen vagy, vagy milyenné válasz, az a rajtad múlik és talán a szerencsén.


Van akinek jut egy "segítőkéz" és az él vele, megragadja és megbecsüli. Van aki elmegy mellette, majd idős korában visszaemlékezvén veri a fejét a falba.

Eddig érthető?

272. ef3ace0e2f (válaszként erre: 271. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:47
Pont azt szeretném,ha a felőlem érzett érzéseiddel bőven átszőve fogalmaznád hozzám a gondolataidat. Szerintem így lesz még értékesebb az információ amit közvetítesz számomra.
271. 95bae6f880 (válaszként erre: 269. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:44

Ebben tökéletesen igazad van. Az ember mindenkitől és minden helyzetből tanulhat valami hasznosat. Ezzel én is így vagyok!


Igérem,hogy szigorúan elméletre fogok gondolni:)))))


Gondot okoz Neked, ha néha megtoldom egy-egy általam érzett érzéssel is, melyet felőled érzek! Sajnos én ilyen vagyok. Ha zavarna akkor természetesen nem! Ebből én is tanulnék. Pl. jól érzem e a hullámokat és a betük játékát. Te pedig valami újat is tanulhatsz, pontosabban ilyen élményben is lehet részed! Te döntöd el!:)

270. ef3ace0e2f (válaszként erre: 268. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:36
Igen, így képzeltem el, hogy a gyilkos lélek felmegy, választ magának új testet és lejön megint, gonoszkodni.
269. ef3ace0e2f (válaszként erre: 265. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:33

:) Nem hitetni jöttem ide, hanem tanulni. Még a leghaszontalanabbnak tűnő cseverészésből is tanulok valamit.


Van aki erre tanít, van aki másra... No, csupán elméleti dolgokra kell gondolni!! Szigorúan csak elméletire:D

268. 95bae6f880 (válaszként erre: 267. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:31

Áj! ÁJ! Áj! Ugye Te most arról beszélsz, ill. szeretnél, hogy egy gyilkos oda vissza jár igaz?

Gyilkol, felmegy és után lejön és folytatja? Igy képzeled el? Ez most fontos, mert akkor ez így nem helyes! Rossz úton jársz!

Nem kőrforgásról beszélünk!!!!

267. ef3ace0e2f (válaszként erre: 264. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:26
A gonosz lélek odafönn megtisztul és tiszta lappal jön ide vissza. De ha tiszta a lelke miért kell visszajönnie? Miért nem maradhat ott?
266. 95bae6f880 (válaszként erre: 263. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:24
Felkészültem és nem vagyok ijedős tipus ilyen szempontból.
265. 95bae6f880 (válaszként erre: 263. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:22

:))) Ugye nem akarod elhitetni Velem, hogy éjjel minden vágyad az, hogy tanulj:))

Szívesebben beszélnél könnyedebben ilyen késő éjjel nem?


Gondolom fáradt vagy és lassan biztosan jönnek azok akikkel rendszeresen beszélsz, akkor nem szeretnék zavarni.


A kérdéseidre pedig szívesen válaszolok a megfelelő határokig. Ugye érted?


Szóval pihent agyad van!:))) Nos ahogy olvasgattalak,néha bizony jókat mosolyogtam egy-két okvetetlenkedéseden!


Kiváncsi ember vagy az biztos, de az jó!:)

264. 95bae6f880 (válaszként erre: 261. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:16

A karma maga az életút! Azt valóban fent vállalod fel, és egyeztetés után érkezel le. Minden komolyabb állomásnál van választási lehetőséged.


Te döntöd el, milyen úton indulsz el. Ha szerencséd van akkor jók az ösztöneid és helyesen döntesz. Ha bizonytalan ember vagy, és az égiek szemében érdemes a segítésre, akkor valahonnan, valamikor kapsz segítséget. Hogy mennyire veszed komolyan és érted meg, azt megint Te döntöd el.


Az általad átélt jó és rossz élmények alapján változik azonban a személyiséged is. Van akinél nagyon rossz irányba megy. Gondolok itt egy -egy nagyobb fájdalmas élményre, csalódásra. Ez átmehet később - egy agyi betegség formájában, illetve az állandó bosszú sarkalja a gonoszság felé. Itt már nincs megállás. Ez eleve egy végleges választás.


Tehát nem érkezik le senki gonosznak. Önmagát alakítja azzá. Mivel mindenkiből lehet gonosz és akár gyilkos is, mindíg az egyénen múlik, hogy melyik utat választja a nehéz döntésnél a cselekvés előtt. Az utolsó pillanatig van lehetősége a jó oldalon maradni, vagy visszaállni. Rajta áll! Aztán meg már lehetetlen. Itt a gyilkosságokra gondolok, amire utaltál.

Eddig érthető?

263. ef3ace0e2f (válaszként erre: 262. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 01:07

Nem untat, azért vagyok itt, hogy tanuljak:)

:D


Dee, minél többet olvasok, annál több kérdés fogalmazódik meg pihent agyamban. Erre készülj fel:)

262. 95bae6f880 (válaszként erre: 261. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 27. 01:02

Kicsit bonyolult, de megpróbálom érthetően elmondani, annyit amennyit LEHET!


A lélek nem gonosz, nem azzal érkezik le, ezt tudnod kell. Fehér ruhás információja itt hiányos, ezt nézd el neki kérlek. Ember Ő is,mint Te és honnan is tudna olyan sokat, hogy minden kérdésre kielégítő választ adjon.


Ugye tudsz olyat,hogy egy csendes, rendes ember egyik napról a másikra az átélt élmények hatására 340 fokot fordul. Ez már a lenti élete befolyása alatt történik.


A megsemmítés más mint az életben! Azt amikor felérkezel valóban tisztító tűznek hívják, de ne úgy képzeld el, hogy valakit a lángok közé dobnak. Más!


Tisztán érkezik le és itt változik azzá, aki lesz. Soha nincs gyilkolási kényszer. Választhatsz, melyik úton indulsz el.


Gondolj bele a saját életedbe. Neked is lehetett ilyen utat igaz? No ez már karma kérdés!

Elmondom azt is és akkor megérted talán az egészet. Remélem nem untat a téma, ha igen akkor szólj kérlek!

261. ef3ace0e2f (válaszként erre: 259. - 95bae6f880)
2011. júl. 27. 00:51

A gonosz lelkek is odaföntről jönnek ide? ha igen, miért engedik meg, miért nem semmisítik meg a gonosz lelkeket odafönn, vagyis, miért nem tisztítják meg a gonoszságától?

Vagy, ha útközben válik gonosszá a lélek, akkor meg mi a karma?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook