Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elesés miatti nyaki húzódástól nem múlik a fájdalom, mit tehetek még? fórum

Elesés miatti nyaki húzódástól nem múlik a fájdalom, mit tehetek még? (tudásbázis kérdés)

10. 3malac (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 14:25
Kedves Fórumnyitó! Ha a CT rendben van az jó, de attól még lágyrészek sérülhettek, amit nem lát a CT. Hozzáértő gyógymasszőr, manuálterápiához értő szakember (nem csontkovács) gyorsan tudna segíteni.
2023. márc. 9. 14:16

Nekem 2 éve tornázás közben állt be a jobb bicepszem. Majdnem egy évig szenvedtem, mire kiderült, hogy befagyott váll szindrómám van. Gyógytornász hozott rendbe, de már azt hittem megőrülök. Még egy poló felvétele is fájdalmas volt :-(

[link]

2023. márc. 4. 22:58
Na most csinaltak egy ct-t ahol minden rendven volt! Viszont az az idegeket nem mutatja. Nemtudom hogy hihetek e az orvosoknak hogy ennyi vizsgalat eleg volt e
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 22:32

Férjem szintén esés után 6-7 hétig tuti nyüsszögött. A zúzódásai már nem fájtak, n is látszódtak, de a húzódást még emlegette.

Neki is az első pár nap nem fájt, aztán kezdett, és 2 hétig alig aludt, mert ahogy forgolódott felébredt a fájdalomra. Az oldala, bordái fájtak. Nagyobb lélegzetvétel is fájdalmas volt neki.


Szóval egy húzódásnál erős, elhúzódó fájdalom lehet akár normális is, de mivel a fejed ütötted be én is azt javaslom, hogy keresd fel újra a háziorvost és ne hagyd magad addig amíg tovább nem küld.

6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 20:26
Deák FERENC NYAKÁT A HÓHÉR TETTE A HELYÉRE
5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 20:11
Nem ártana egy röntgen. Mondjuk akkor kellett volna mikor leestél a lépcsőn. Házi dokidnak rögtön utalnia kellett volna, pláne hogy a fejed is beütötted. Menj és csináltass röntgent.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:53
Megkékült valahol? Duzzadt, véraláfutásos? Amíg eljutsz orvoshoz, ajánlom nyakrögzítő használatát. Lehet venni, de ha nincs más, egy hosszában összecsavart törülköző is megteszi. Nem kényelmes, de hasznos, éjjel is. Tehetsz alá fájdalomcsillapító tapaszt. Jobbulást!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:46
És ha nem városban élsz, akkor is menj el egy sebészetre.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:09
Ha városban élsz, a sebészetet keresd fel, oda nem kell beutaló sem.
2023. márc. 4. 19:06
2 hete leestem a lépcsőn, volt rajtam kapucni így annyira nem ütöttem be a fejem, de a nyakam iszonyatosan meghúzódott.. az első 2napban nem fájt, csak minimálisan, majd 3napig nagyon erősen ereztem, utána a hétvégére elmúlt, és most kedd óta megint nagyon fáj, kisugárzik a hátamba, vállamba fejembe, a sírás kerülget annyira fáj. Voltam háziorvosnál de ő csak egy kenőcsöt írt ami semmit nem használ…:( és nem utalt be sehova. Lehet a csontom is megsérült? Vagy az idegek? Az orvos szerint ez a fajdalom normalis.. de nemtudom hogy egy sima randulas tud e ekkora fajdalmat okozni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook