Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elélveztem, vagy csak a közelében jártam? fórum

Elélveztem, vagy csak a közelében jártam? (beszélgetős fórum)


1 2
27. bowie
2013. jún. 28. 13:11
Lezsibbadásos érzésnek nevezem azt a bizsergés szerűt..olyan, mint amikor múlik a zsibbadás...ebből a szóból gondolom én, hogy csak közel jártál.
26. bowie (válaszként erre: 23. - Luna93)
2013. jún. 28. 13:08

Volt a hüvelyedben összehúzódás? Olyan lüktető.


HA volt elmentél, ha nem, nem.


Persze van aki úgy fogja fel ezt a lezsibbadásos érzést, hogy az a nem hüvelyi orgazmus, de nekem pl azután a zsibbadásszerű érzés után jön az orgi..:D Tehát, akkor tudom, hogy mindjárt..ja és nekem az alhasban is összerándul az izom.

25. 46ad4bac88 (válaszként erre: 23. - Luna93)
2013. jún. 28. 12:59
Meg tudnád indokolni, hogy miért nem szereted...??
24. Pasionella (válaszként erre: 23. - Luna93)
2013. jún. 28. 12:47

Mert még nem tapasztaltad milyen ha jó, nem mertem elengedni magad, gondolom bűnnek tartod stb...

Pedig addig míg nem ismerjük a saját testünket, addig kevés esély van arra, hogy mással teljesen jó legyen.

23. Luna93 (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2013. jún. 28. 11:40
Nem a szexben, nekem magával a maszturbálással van bajom... És mindenki azzal jön, hogy ez mindennek az alapja. És nem képesek elfogadni, hogy én nem szeretem... És ilyenkor megy a lehurrogás és a lenézés. :S
22. kristo_f (válaszként erre: 21. - Luna93)
2013. jún. 28. 11:36

Máshol mások voltak

Az ha valami neked nem tecc a szexben, nem hinném hogy itt ráderőltetnék

Báááár... :)

21. Luna93 (válaszként erre: 19. - Kristo_f)
2013. jún. 28. 11:30

Mert már írtam erről máshol, ott meg mindenki letámadott és próbált rám eröltetni olyan dolgokat - amiket én érthetően leírtam, hogy nem szeretem - csak azért, mert majdnem mindenkinek ez természetes dolog, de én mégse szeretem.

Na ezt hülyén írtam le, de talán értitek. :D

20. Pasionella (válaszként erre: 17. - Luna93)
2013. jún. 28. 11:25
Én csak annyit mondok igen, igen, igen....tudja, hogy mi a szitu :-D
19. kristo_f (válaszként erre: 15. - Luna93)
2013. jún. 28. 11:24

lehurrognátok"


Ja, ki is röhögnének

Van humor, de nem lehurrogás/kiröhögés

Ne hülyéskeggy má', miért tenné bárki is?!

18. kristo_f (válaszként erre: 17. - Luna93)
2013. jún. 28. 11:21

Az hogy megszólaltál "ne hagyd abba" jellegzetes önkéntelen megszólalás, még ha nem is akarja abbahagyni

De ha téged ez talán kizökkentett, akkor máskor fogd meg a kezét és vezesd ahova kell


Igaz, a kispárna fecnikre szaggatása és a tollak szétszórása még hiányzott, de szerintem elélveztél.

:)


Biztosra meg nem mondja innen senki

17. Luna93
2013. jún. 28. 11:02
Hmm :( És legközelebb hogy oldjam meg, hogy ne zökkenjek ki? Féltem, hogyha nem szólok neki akkor abba hagyja. Hogy hozzam a tudtára ha jó? Bár ez hülye kérdés, mert látja rajtam.. :) De nem szeretnék hasonló helyzetbe kerülni (kizükkenni mielőtt elmennék).
2013. jún. 28. 10:30
Közelében jártál, de kizökkentél!
15. Luna93 (válaszként erre: 10. - 342402de6d)
2013. jún. 28. 09:23
Az önkielégítésről inkább nem beszélnék, mert akkor lehurrognátok, így inkább csak annyit írok, hogy nem élveztem el még soha, se magamtól, se mástól.
14. nyaligátor (válaszként erre: 1. - Luna93)
2013. jún. 28. 06:47

Össze ne hasonlítgasd magad másokkal, csháje!:)

Van aki utána ujra kívánja, van aki nem, kicsi, rövid, extázis hosszan, némán, vagy nyögve-vergödve...ki hogyan!

Szerintem szavaztasd meg!:)

13. bowie (válaszként erre: 1. - Luna93)
2013. jún. 28. 06:37
Nem volt orgazmusod. Csak közel jártál.
2013. jún. 28. 06:18

Szerintem az orgazmust nem lehet összetéveszteni. Ha van van és tudod, ilyen egyszerű, legalábbis nálam, hogyan zajlik másoknál nyilván nem tudhatom! De akár 1 perces is lehet, te a közelében járhattál és kizökkentél.

Az olyan érzés, hogy jön, érzed közeleg és itt a vég :-) meg akarsz halni a gyönyörtől :-D

2013. jún. 28. 06:03
Ha kérded, akkor nem.
10. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Luna93)
2013. jún. 28. 04:55
Magadnak sohasem csináltad még???Mert akkor tudnád a választ...
2013. jún. 28. 01:36
Szerintem nem.
2013. jún. 28. 01:24
Hála Istennek a párom bírja,mert én többszörös orgazmust tudok produkálni,persze,ennek elérése "komoly meló",de jól esik,és elismerés a férfinak is!
7. xungu (válaszként erre: 6. - Anya4005)
2013. jún. 28. 01:21
Az igaz, hogy kell pihenő, de utána jöhet minden végkimerülésig ( a többség szerint is, akikkel erről beszéltem).Ha jó orgazmuskészségű nővel kerül össze egy férfi, akkor a pasas fárad ki hamarabb :)
2013. jún. 28. 01:17
Hát,engem úgy lefáraszt,hogy kell vagy 2 perc,mire levegőhöz jutok,de az tény,hogy utána nincs ellenemre a folytatás.
2013. jún. 28. 01:10
Változó lehet, de az orgazmus a nőkből általában nem "lecsengett" érzést hoz ki, hanem további kívánást.
2013. jún. 28. 01:10
Ha elélveztél volna,akkor utána az "agyoncsaptak" érzés öntött volna el. Szerintem kizökkentél. De nem gáz,már tudod,milyen út vezet a csúcsra!
3. Luna93 (válaszként erre: 2. - Lara1984)
2013. jún. 28. 01:02
A jó érzés tartott kb. 3-4 mp-ig, utána a lecsengést azt annak nevezem, hogy utána olyan érzés fogott el mintha mi sem történt volna.
2. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Luna93)
2013. jún. 28. 00:47
Jó "hamar" lecsengett?! Babám, ha egy egész percig tartott a csúcs, annak örülnöd kellene! :-D
2013. jún. 28. 00:32

Eddig még sosem élveztem el.

Nem tudom, hogy elélveztem-e, vagy csak közel voltam hozzá, de történt valami.

A mostani barátommal szeretkeztünk, vagyis csak az előjátékig jutottunk el, a csiklómat izgatta (nos ennél vannak szakaszon - az elején olyan kellemesen rossz, utána kellemesen furcsa, utána meg megy egyre jobban a jó irány felé, csak nehéz átlépni az első szintet a kellemesen rossz határát). Közben elkezdte csókolgatni és szívni a nyakam, mert mondtam neki az elején, hogy milyen jól esik. És valahogy így ezzel a kettővel olyan extázisba hozott, hogy amiket éreztem, egyre erősebbek lettek, egyszerűen azt vettem észre, hogy nem gondolok másra, hanem csak befelé figyelek magamra, éreztem az érzéseket, és hallottam magamat ahogy egyre hangosabban nyögök, és még megszólalni is nehezemre esett, de muszáj volt kinyögnöm, hogy csinálja még, abba ne hagyja, mert akkor jártam egy olyan pontnál, hogy ilyet még sosem éreztem, bizsergett az egész testem, hatalmas nagy érzés volt, viszont miután szóltam, elkezdett múlni.. nem tudom, hogy az zökkentett-e ki, hogy meg kellett szólalnom, vagy esetleg elélveztem, és ilyen hamar lecsengett (bár én az utóbbiban nem igazán hiszek, mert akkor jó hamar lecsengett, kb. 1 perc alatt). Viszont ezután valahogy már nem volt meg az a hatalmas nagy vágy és kívánás, úgyhogy tényleg vagy elmentem, vagy pedig úgymond egy kóstolót kaphattam belőle, hogy milyen is lehet az orgazmus.

Barátomat megkértem, hogy foglalja össze ő hogyan látta, ezt:

Hevesebben vette a levegőt, hangosabban sikítozott, nyögdécselt, volt, hogy megremegett az egész teste (nem nagyon, apróbb remegések voltak), mikor visszavettem a ritmusból azt mondta ne hagyjam abba, még, még, még. Máskor össze szokta zárni a lábát, de most teljesen el volt engedve, szabadon, görcsmentesen. Mikor az arcára néztem azt mondtam mintha be lenne lőve, mintha egy más világon járna. Kezdett olyan állapotban lenni mint aki száll el.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook