Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos izomstimulátorok. Ki használt már ilyet, megosztanátok a tapasztalataitokat? fórum

Elektromos izomstimulátorok. Ki használt már ilyet, megosztanátok a tapasztalataitokat? (beszélgetős fórum)


18. Icus
2014. febr. 19. 14:04
Tens AD 2040-es izomstimulátort néztem ki magamnak, csak túl jónak tűnik az ár érték arány. Valaki esetleg ismeri ezt a készüléket? Aneten nem találok rá véleményeket
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 16. - Martian)
2009. nov. 25. 22:56
Hiszek neked!
16. Martian (válaszként erre: 15. - Badonyimariaeva)
2009. nov. 24. 23:23

tudom, hogy nem nekem írtad, de mint már írtam, és a címben is kiderült, hogy ez egy izomstimulátor, sőt már írta valaki, hogy a béna lábra is használta, vagyis épp az a lényege, hogy az is hatékonyan mozgatja az x izmot, aki erre nem képes


a tens sokkal több izom mozgást stimulál x perc alatt, mintha tornáznál ezért egyértelmű, hogy hasznos készülék, plusz még tuti, hogy azt az izmot amit szeretnél

15. badonyimariaeva (válaszként erre: 13. - Martian)
2009. nov. 24. 23:12

Nem neked írtam!

A mozgásnál nincs hatékonyabb módszer.

14. Martian (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2009. nov. 24. 21:58
jó székrekedésre is, tapasztalat
13. Martian (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2009. nov. 24. 21:58
ez a "kütyü" bevált fizikoterápiás készülék, látatlanban ne mondj véleményt valamiről amit nem ismersz, mert olyanról is eltéríthetsz valakit, ami tényleg hasznos lenne számára
2009. nov. 24. 21:50
A férjem használta már,amikor lebénult egy izomcsoport a lábában.Nagyon hatásos volt, rendbe is hozta a lábát,méghozzá rövid időn belül.
11. ejmi (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2009. nov. 24. 21:40

Igen izomlazításra és fájdalomcsillapításra jó.

Hátfájásra, derékfájásra, nyakfájásra és hasonlókra. Ezen kivül még idegstrimulátor is.

Én nagyon gyakran használom, sikerrel :)

2009. nov. 24. 21:35
valami olyasmire mint a tens. nekem sokszor van az h nagyon fáj a hátam, derekam, sokszor olyan érzés, mintha sokáig hasalnál, és utána fel kéne állnod, nekem ez az érzés bármikor előfordul, nemcsak mikro hasalok. erre szeretném igazából
2009. nov. 24. 21:29

Szia!

Én a lumbágómra kaptam elektromos kezelést,de nem bírtam sokáig,mert állandóan meghozta a menstruációmat,így kénytelen voltam abbahagyni.Nekem csak akkor használt,amikor kezeltek.

2009. nov. 24. 21:26
ha a TENSre gondolsz,akkor nekem is vannak jó tapasztalataim...nem nekem személyesen,de a volt barátom apuját kezelték vele,ő egy olyan betegségben szenvedett,ami teljesen leépítette a szervezetét,és sajna tolószékbe kényszerült....olyan szinten elvoltak az izmai hát azt nem tudom,hogy sorvadva-e vagy csak letapadva,hogy nem tudta a kezét egyáltalán mozgatni...megvették ezt a kis kütyüt és olyan eredményt étek el vele,hogy a teljesen béna kéz annyira tudott mozogni,hogy a férfi az elektromos tolószék irányító karját tudta mozgatni és irányítani,amire a TENS kezelés előtt képtelen volt...tudta mozgatni az amúgy béna láb újjakat,és valamennyire meg tudta magát tartani,amikor felemelték a székből,mert fürdeni vitték meg ilyesmi....
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2009. nov. 24. 21:26

Én a helyedben a mozgásra koncentrálnék, nem ilyen "kütyükre"!

Sokkal hatékonyabb mindenféle szempontból.

2009. nov. 24. 21:19
és esetleg nem tudjátok, székrekedésre is hatásos e? valahol ovlastam h arra is lehet használni
2009. nov. 24. 21:18

nagyon jó, nagyon szeretem


mivel lokálisan oda teszed a tappancsokat, amelyik izmot akarod mozgatni ezért hatásos, és annyi mozgást generál, amennyit másképp nem tudnál

2009. nov. 24. 21:13
ezzel görcsöket is lehet oldani? illetve hátfájdalmakra is jó?
2009. nov. 24. 21:09
Persze,ha teljesen lepukkant az izomzatod,és rehabilitációra kell.tök jó.máskülönben inkább edzz!
2009. nov. 24. 21:09

Szia!


Nem saját magam használtam, hanem gyógytornász kezelte a vállamat TENS készülékkel. Orvosi eszközként lehet kapni, nem olcsó, de csodákra képes.

2009. nov. 24. 21:07
Sziasztok. Használt már valaki elektromos izomstimulátort, vagy hallott róla már valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook