Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elegem van a dagadt nő szerepből fórum

Elegem van a dagadt nő szerepből (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. 363d535da9 (válaszként erre: 4. - Duncimacs)
2007. júl. 10. 13:58

Lehet, hogy az a gond, hogya vizet mértékkel iszod. 2-3 liter folyadékot naponta nyugodtan meg lehet inni, és saját tapasztalatom szerint az eredménye jobb, mintha hashajtót szednél. Garantáltan átmossa a beleket!

Én egyébként továbbra is azt mondom, hogy ne mérd magad naponta és főleg ne többször!!!!

Egyébként az ember testsúlya este mindig több, mint reggel! Úgyhogy NYUGI!!!!

Az sem lenne csoda, ha ilyen óriási fogyás után egy kicsit stagnálna a csökkenés. valószínűleg a szervezeted alkalmazkodik. :)

2007. júl. 10. 12:51

:) egyetértek szerintem is nagyon gyönyörü kisbabád van és egyáltalán nem látszol kövérnek.....nekem van egy ismerösöm aki 110 kg volt és 28 éves nem rég született a kisfia és azota nem nagyon megy le rola a felesleg mondjuk elötte sem volt egy nádszál....de ö azt csinálja hogy csak reggelizik és heti3 alkalommal jár edzeni ott karido gépeket használ és látványosan elkezdett fogyni....mostanra mor 90 kg és aztmondja hogy nem olyan vészes reggelire mondjuk elég sokat eszik... de utána nem sokat max ha nagyon éhes délután akkor zabpehylet eszik vagy elrágcsál valami kekszfélét...neki ez bevált....másnak nem tudom hogy mennyire jön össze...


a melltartooo..:D:D az jo én 17 évesen hordok 85 ös melltartot és na bevvalom ez az egyetlen testrészem amire büszke vagyok...:)

30. sarkanylany (válaszként erre: 29. - BarboraViki)
2007. júl. 10. 12:31

Szia Viki!

A képen olyan szép vagy a babáddal, nem is látszik, hogy kövér lennél. Az olvsottak és a kép nekem ellentmondó...

De az a melltartós dolog igaz. Bár a triumph vagy hogy is kell írni, nekem bevált, csak vagy 8000 Ft egy db. De legalább tartós és van nagyon szép is, olyan férfi vadító :)

29. BarboraViki (válaszként erre: 5. - Duncimacs)
2007. júl. 10. 09:58

igen igen igen ..nekem is vannak ilyen megfoghattalan ketsegeim hogy mit es hogyan de akkor csak arra gonmdolok hogy vegso soron a testem van ertem ..nem en a testemert ...Ezzel csak azt akarom mondani hogy figyelek a vitamin bevitelre is 8ez tok fontos) es kisminkelme magam es a kedvenc zeneimet hallgatom es tok jo minden .Es csak arra koncentralok hogy naprol napra egy re szebb es szebb leszek 8ez onhipnozis,de ne rohogjetek lecci ki...) Ez mukodik.


Most ujabb aatok szerint 95 vagyok 8na nem mintha a merleg szamitana,mert a centik annal inkabb....)


A has ..nos tenyleg gaz ....De bevezettem a callanetics gyakorlatait az edzesembe + Cindy C. fitness-t ...a masodik dvd a jobb es nehezebb .most azt is csinalom .De valljuk be:REMUNALMAS ez az allando torna...Meg csak az kellene hogy valaki futni vegyen ra..nos azt soha.Borzaszto ,rohanni de soha nem erni celba mint egy remalom .


En sem dietazom mert ertelmetlen .Figyelek par dologra ,ennyi.


A dagadt no szerepe ...hat igen ..UTALOM

ezert ...a torna es onmagamert mert undorito az erzes isw ha magamhoz erek..marmint ertem..de tenlyeg .Most lehet hogy sokan utalnaqk ezert de a testem nem eroikus..erotikus ....erotikus...most kicsit ..de milyen volt !!Es meg most is..a hasamon a bor kisse lottyi ,az izmok (ott) nem feszesek....es a felkar ..mint valami denever....

es a hatam ..grrrrr...nos az a legnehezebb jobb utra teriteni ...


a melleim szepek (szerencsere) ..es nagyok.(ami melltarto vasarlas szempontjabol nem szerencses..) 85-90 E amit hordok.

Eleg nehez szep fehernemut veni ilyen meretben .a gyartok talan nem ertik hogy nem golyoallo mellenyre van szuksegem .Csupan nagy mellem van ,de nem log...szoval szeretnek szexis darabokat venni ..dehat .....


Nahhh mind1.


En msot vizhajto teat iszok mert a szervezetem tarolja a vizet ...ettol virsli az ujjam is..hat ...meglatjuk.Meg csak ez a 2.napom ezzel a kuraval remelm jobban leznek az ujajim .

Vagy majd irogatok tobbet a hoxan es lefogynak a sok gepelestol...:)))


Csajszik.

Kitartast ...

Szivesen mennek en is starandra ....de egyedul tok gaz ..ilyen testel:((((((

28. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Heygirl)
2007. júl. 9. 18:45
nincs mit! Ingyen volt :D :))))))
2007. júl. 9. 15:04
bocsánat azt kihagytam:D:D h bár nem a lányokat szeretem örök életemben megmondtam ha valaki szép és joalaku szal... mindig látom a kis törékeny vékonyka aranyos lányokat nem azokata deszkákat hogy se mellük se fenekekük azok nem tetszenek szerintem az szép ha valakien szép kis formás alakja van van...de mikor látom ezeket a formás vékony csajokat, hogy nagyon egybe vannak akkor..nem tudom elfogadni h nem vok olyan és fogyokura koplalás ezerrel....anyu azt mondtahogy 100 bol 10 ilyen van vagymég annyi sem...nem tudom....de mult nyáron csináltam hogy 2 napig ettem egy pudingot rengeteget leadtam nagyon volt az összes nadrágom..ez tetszett bagyon...de viszont idegbeteg voltam..nem lehett hozzám szolni...rossz volt a közérzetem amugy ilyen mindenkit nevettetö vagyok akkor még én sem mosolyotam..és mikor észrevették otthon hogy nem joka ruháim meg hogy milyen vagyok azt mondták ha nem hagyom abba elvisznek oroshoz....igy kénytelen voltam visszaállni és ezzel együtt visszajöttek a kilok is....
26. duncimacs (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 9. 15:01
El ne kezdj nekem fogyózni ezzel a súllyal!!! A fogyókúra a legjobb út a totális elhízás felé. Vagy életmódot vált az ember, vagy bele se kezdjen. Nekem úgy sikerült a csúcssúlyomat elérnem, hogy folyamatosan fogyiztam és jojóztam. Egy idő után nem bírtam az állandó diétát, s nem zabáltam, csak normálisan ettem, de inkább még normálisan sem, annál kevesebbet. De a fogyi miatt ez a kevés már elég volt ahhoz, hogy hízzak tőle. A fogyi nagyon odavág az anyagcserének. Sokkal hajlamosabb leszel hízni, ha már fogyókúráztál. Olvastam egy olyat, hogy kórosan sovány embereknél beválik egy kis diéta, mert utána már tudnak hízni. Elképesztő ugye?
25. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 21. - Heygirl)
2007. júl. 9. 14:59
Egyébként a 160 centimhez voltam kb. 47 kg..na az gáz volt...felszedtem kb. 5-6 kg-t, teljesen jól érzem magam a bőrömben! Megjegyzik h híztam, de én igazából örülök neki! A hasam pedig...majd lemegy :o)
2007. júl. 9. 14:57
:):) zsuzsa76xx köszönöm a biztatást:)nagyon kedves vagy....jahm meg kell h barátkozzak a gondolattal....és a magam elfogadása tervben van:D köszönöm szépen:)igen az biztos h vannak nálunk rosszab alaku lányok, nök akik nem törödnek vele... de én mindig a jobbakat nézem ami tudom h egy részböl butaság... de kicsit már agyhalott lettem anyukám azt mondta az agyamra ment a fogyozás:D:D
2007. júl. 9. 14:54
bocs siettem -akarat kell-
22. 91d4989ab9 (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 9. 14:51

ejj te lány! Biztosan szép és nagyon értékes kis emberke vagy , de ezt neked is el kell hinned magadról!!!!!!! hallgass a barátokra akik jót akarnak neked és xard le azokat akik rosszindulatból szólnak be, tuti irigyek vagy ántani akarnak neked.

A nyaralást meg tessék várni és örülni neki hogy mehetsz... Ne foglalkozz senkivel élvezd a napot a vizet az úszást, és tessék bikinit húzni!!! Még én is felveszem a 78kilómmal és nem érdekel ki mit szól, és hidd el a strandokon nem én vagyok a legkövérebb bikinis csaj:))))) ezt tapasztaltam:) Akinek nem tetszik ne nézzem oda, vagy ne járjon strandra:)


A lényeg hogy hidd el hogy szép és értékes vagy és legyen önbizalmad!!!!!

2007. júl. 9. 14:37
:) igen tudom h sportal udom csak elérni ..amihez akartak le..:D szoval meg kell ráznom magam....csak ne lennének az emberek ennyire kritkusak..:S köszke:)
20. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 9. 14:31
Ne viccelj kérlek! Teljesen jó vagy így! Ha van egy kis felesleg a hasadon(mint nekem) nem az a megoldás h koplalsz! Fussál, biciklizz, haspad és ennyi!Ne fogyni akarjál, mert az már egy betegség!
2007. júl. 9. 14:16
sziasztok..!nem is tudom hogy kezdejm 17 éves vagyok....nagyon sokan dicsérik az alkaomat én mégis köövérnek látom magam nagynak látom a hasam..mindenem egyszerüen kövérnek érzem magam......168 cm vagyok és 58 kg tudom h nevetségesnek hangzik az én "problémám" a többiekhez képest de mégsem tudok leakadni erröla témárol.. mindenki azt mondja h jo ez igy meg hasonlok..nagyok a melleim van derekam csipöm fenekem nagyon sok lány is megdicsér ami sokszor biztatobb mint egy fiu dicsérete én mégsem vagyok megelégedve magammal...jártam egy darabig konditerembe ment le állotolag egy kicsi de én azt sem vettem észre...eljutotam odáig h csak reggelizem meg ebéd és nem tudom h butaság-e van -e valami értelme.....nem megyek ki a strandra nem huzok fel feszülös ruhát...:S a barátnöim azt mondják h beteges amit csinálok és álljek le mert ez igy jo... de kaptam jo pár megjegyzést azzal kapcsoltban h meghiztam mert én elég vékony voltam...és nehezn viselem..ha valaki tud kérem adjon tanácsot.....1 honap mulva nyralás sajnos..:S és nem tudom h mi legyen....nagyon köszöm
18. NOA (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. júl. 9. 14:05

Sziasztok!

Nem sokan dicsekedhetnek el ilyen remek eredménnyel és kitartással mint Te.Megmondom felnézek Rád és gatulálni tudok.A módszer remek amit csinálsz ez bizonyitja az eredményedis, szóval csak vállveregetés a jó munkádért!


Elfáradtál és egy kicsit most a mérleg az a lüke ellened fordult.Tudod egy okos fogyizót nem érdekli mit mutat a mérleg, mert tudja, hogy vizet mér és bizony a hormonok össze-vissza ingadoznak de elég ahhoz, hogy elkeseredetté tegyen és álmaid feladására buzditson ez a kis piszok.

Szóval talpra! Te erősebb vagy és győzni fogsz.

Sajnos aki egyszer életében fogyizott az egész életében folytatni fogja,- ez tapasztalat, csak sokkal nehezebb a kor előrehaladtával leadni a súlyt.

Sajnos én sem tudok fogyni de én betegecske vagyok igaz nem is sanyargatom magam mert minek?

Jó lenne ha összefognánk legalább rötyögnénk egy jót a hájaink fölött:)))

2007. júl. 9. 13:54
Lányok, én készítettem magamnak egy grafikont, a január 1es súlyomról indul 88 és minden hónapban bejelöltem rajta a súlyom, igaz hogy mostmár nem olyan meredek mint az elején, de ha ránézek mindig erőt ad hogy érdemes kitartani és ne adjam fel. Persze én is majdnem mindennap ráálok a mérlegre, ellenőrzés képp nem e jött vissza valami, de ilyenkor is mindig arra kéne gondolnotok hogy de jó hogy nem a kiindulási súlyom mutattja...
2007. júl. 9. 13:43

Szia!


Nagyon el vagy keseredve, látom. De hidd el, hogy a mögötted levő -60 kg magáért beszél!

Képes vagy folytatni és megint eredményes leszel!!!

A legfontosabb, hogy ne állj rá a mérlegra állandóan. Én képes voltam naponta vagy tízszer levetkőzni, hogy na könnyebb vagy-e!!! :)))

NA persze, hogy nem. De ha heti 1x, vagy ha vki nagyon erős és havi 1x méri magát, akkor szépen látható a diéta eredménye.

Na és ami nagyon fontos számomra, hogy ne legyen a fejembe zümmögésként, hogy fogyni, fogyi stb, mert bezizzen az ember és kényszermániás lesz. Ez a mánia mérlegelés stb.

Próbálj olvasni vmi jót, tereld el a figyelmedet mással!

NA persze minden erejével azon van az ember, hogy betartsa a diétát, de a figyelem lekötése mással nem azt jelenti, hogy ezt az erőbedobást el kell hagyni!

CSak a pillanatnyi idegességet és feszültséget a fogyni akarásról kell letenni!

Én is tudom milyen szar ez! De tudom, ha nem terelem el a fiygelmem, akkor egy idő után feladom a fogyózást, mert azt hiszem, hogy eredméyntelen vagyok. Pedig nem! CSak egy-két hét/ hónap alatt akarom azt elérni ami lehetetlen. Nem normális célokat szertnék... Ez a gáz.

Ezért találtam jónak ezt a fórumozást, hogy kibeszélhetjük magunkat.

Én mindennapi dolgokkal, munkával és sajnos idő hiányában egy kevés olvasással terelem el a gondolataimat...

Húúúúúúú ez jó hosszú lett

15. Eve20
2007. júl. 9. 13:39

Sziasztok!


Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.

Sajnos én is szinte állandóan fogyózok, az eddigi legjobb eredményem az volt, mikor múlt év ősszel 12 kg-t fogytam 2 hónap alatt. Törvényszerűen a gyors fogyás miatt sok visszajött, de azért a kiindulási pontnál még mindig kevesebb vagyok.

Nekem a szülés tett be súly szempontjából, azelőtt (jajj, a régi szép idők!) 54-56 kg között voltam. Most 70-en állok elég régóta, igaz, már annyira nem is érdekel. Megfigyeltem ugyanis, hogyha nem foglalkozom annyit vele, és eszek amit akarok, akkor sem megy feljebb, csak egy egész picikét. Úgyhogy jelen esetben ismét döglök, időnként úgy érzem, hogy tovább nem bírom az éhezést, befejezem végleg, aztán egy idő után mégis visszatér az akaraterőm.

Engem is a lesajnálás tud kinyírni, a legutóbbi az volt egy kedves ismimtől, hogy örüljek neki, hogy a férjemnek így is tetszek! Meg hogy nyugodjak meg, ennél kövérebb már úgyse lehetek! Hát ez jó! Elég nagy baj lenne, ha annyi érdekelné a férjemet belőlem, hogy nézek ki, valószínűleg akkor nem vett volna el feleségül. És aki ezt mondta, kábé ugyanúgy néz ki mint én...na mindegy.

Szóval nagyon rossz dolog kövérnek lenni, de ki kell tartanunk, hogy végre jól érezhessük magunkat! Nagy-nagy hajrá nekünk!:D

14. duncimacs (válaszként erre: 10. - Sarkanylany)
2007. júl. 9. 13:14
Én is eltettem sok ruhámat, sőt veszek olyat, ami szűk, mert tudom, hogy én ilyen ugyan nem akarok maradni. Bármit, de ilyen - nem !!!!!!!!!! Ebből elegem van nagyon már. Beleutáltam.
13. duncimacs (válaszként erre: 8. - Sarkanylany)
2007. júl. 9. 13:13

A kövérségnek csak hátránya van. Minden téren ki vagy közösítve. Nem tudod jól érezni magad semmilyen tevékenységben. Nem vagy szinte nő sem. A férfiak átnéznek rajtad, egy-két kivétellel - akik épp ezt a súlyt szeretik. De az nagyon ritka. Az egészségednek annyi, a szerveink nem két ember súlyára vannak megtervezve. Előbb-utóbb a túlsúly kinyírja a testet. Ez törvényszerű, ha belegondolunk logikusan. Egyetlen öröm marad - a nagy zabálás !!!!!!!!!!! Ezenkívül - semmi. Minden mást elvesz tőlünk. A nyár egy kínszenvedés. Ruhavásárlás szégyen, égés, hiábavaló kutakodás. A tükör, a fotó - ellenség. Az emberek lesajnálnak. Többet kell jóval tisztálkodni, több illatszert használni. A ruhák is kevés ideig bírják, drágább az egész öltözködés. A sok kaja is elég nyomós anyagilag. Nem jó érzés társaságba járni. Szinte az élet minden területén csak hátránya van. S mégis nagyon nehéz leadni, visszafogyni.


A hátadon lévő hurka szerintem a hátizom súlyzós edzésével csökkenthető jól, nekem az vált be.


Az viszont elég elkeserítő, ha az ember mindent betart, s mégis áll a súly, vagy még feljebb is megy, vajon miből? A szervezet vajon mit eszik ilyenkor? Miből gyárt plussz tömeget magának? Miért akar minden áron kövér lenni? El akarja saját magát pusztítani? Ilyen lenne ez az okos emberi szervezet? Ilyenkor erős kétségeim vannak....Nagyon erős kétségeim vannak....Valami nagyon nem jó itt.

12. duncimacs (válaszként erre: 7. - Lalabanya)
2007. júl. 9. 12:53
Most nem nézettem, de amikor igen, akkor jó volt, s abban az időszakban ennél kb. 20 kg-mal voltam több még. De gondolom a pajzsmirigy nem egyik napról a másikra rak rám másfél kg-ot. Ez valami víztéma lehet talán. De mitől? Nem eszem sót. /csak olyat használok, aminek a 17 %-a a nátrium, a többi magnézium, kálium/
11. duncimacs (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2007. júl. 9. 12:50
Az a baj, hogy egyik napról a másikra lett több jó másfél kg-mal. Semmi okát nem látom. Nem vagyok piros napok előtt sem, semmi hasonló...Iszom naponta kb. 2 litert. Betartottam a diétámat. Képtelen vagyok megfejteni. Sajnos még ma is több a súlyom, még nem állt vissza. Csak salátát eszem már. /uborka, hagyma, 1 paradicsom leöntve natúr joghurttal/ De mi értelme???
10. sarkanylany (válaszként erre: 7. - Lalabanya)
2007. júl. 9. 06:58

Gratulálok neked!


Minden vágyam, hogy a bőröndből kivehessem a 38-as ruháimat!

Néha letöröltem a port a böröndről, kinyitottam és ájuldoztam, hogy valaha ilyen pici cuccokat fel tudtam venni? Ilyen pici bugyi hogy jött rám?!


HA egyszer újra ezeket fogom hordani, mert igenis fogom hordani, soha-de soha nem akarok kövér lenni!!!

9. sarkanylany (válaszként erre: 3. - BarboraViki)
2007. júl. 9. 06:55

Szia!


Még egyszer... hogy is van ez a súlyzós dolog? Előbb vegyünk magunkra egy kis izmot és utána jobban megy a súlyleadás?

8. sarkanylany (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. júl. 9. 06:54

Sziasztok!

Én is gyűlölöm a kövérséget, és én sem fogadom el, ha vki azt mondja, hogy jól érzi magát. Rengeteg hátránya van: le tudsz ülni a srkadra kényelmesen, hogy játsz a gyerekkel? Nem ér össze a nagy melegben a combod? A hátadon ott van 2 plussz "mell"? A hasadon több hurka?

Na ezek vannak... Ha nagyobb ruhát veszel fel, ami nem feszül rád, akkor még tehénebbenek nézel ki?


3 hete atkinsezem. Az elején nagyon szépen le is jött pár kg, de most két hete toporgok. Volt benne menzes is, na de már elmúlt és mégem megy le. Miért!!! Kiabálom, de válasz nem jön...


És elhatároztam, hogy nem idegesítem fel magam, vkinek egy hónapig is áll a csökkenés és utána megugrik. Ebben hiszek én is.

Különben a ketoncsíkom lila, tehát égeti a szervezetem a zsírt. Cm-k is mentek lefelé.


Duncimacs! Igyál több vizet! Én is azt hittem, ha nem iszok olyan sokat, majd kevesebb lesz a mérleg eredménye, de nem!

A víz üríti ki a szervezetből a salakanyagot, így a leadott zsírt is. HA nem iszol eleget, akkor nem tudsz rendesen fogyni!!! Én sem hittem benne,de aztán sokat olvastam róla.


És mindenkinek kitartás...

2007. júl. 8. 22:46

Sziasztok, én nem vagyok szakértő, bár én is most fogytam 3 hónap alatt 18 kg-ot a 90 napossal és előtte egy tejshake-kel, most már "formámnál vagyok", 60-61 kg között mozgok, ami lassan közelíti a lánykori súlyomat, szóval 3 gyerek után én ezzel már meg vagyok elégedve.:p :)


Duncimancs, nem lehet, hogy a pajzsmirigyműködésed esetleg nincs rendben, ezt nézetted már? Ha ott valami gond van, akkor még a levegőtől is hízni fogsz, és azért 500 kcal-n élni tényleg lehetetlen!!!


Én is naponta mérem magam, mert tartok a visszahízástól, már megszabadultam az összes nagyobb rucimtól, 38-as méretekkel vagyok tele, azuram "megfenyegetett", hogy nagyobbakat már sosem vesz nekem.:D Szóval tényleg észrevehető a menzesz előtti vízvisszatartás, már előtte 10 nappal elkezd vizet visszatartani a szervezet, ez kilókban is megmutatkozik....1-2 kiló simán felugrik olyankor. Én csalánteát szoktam inni, az nagyon jó vízhajtó, így nem megy feljebb mensi előtt a súly.

6. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Duncimacs)
2007. júl. 8. 22:39

Nem lehet, hogy nem ittál eleget? Nálam sokszor előfordult, hogy nem ettem többet, mint máskor, csak nem ittam elegendő folyadékot. Eredmény: súlynövekedés (szerencsére ez nem hízás).


Ne, azt nézd, hogy hány kiló vagy, mert az csalóka lehet. Önmagában a súlyváltozás le-fel, nem sokat jelent. Pl. jobban jársz, ha a súlyod, csak 2 kilót változik lefelé, de közben izmosodsz 5 kilót és lefogysz 7 kilót a zsírraktáradból.


Egyébként is egy sztár vagy. Ennyit fogyni elképesztő! Ha ez sikerült, akkor a többi is menni fog!!!

5. duncimacs (válaszként erre: 3. - BarboraViki)
2007. júl. 8. 22:38

Igazad van, undorító a kövérség, ha megnézem magam pucéran a tükörben, hááááát....elkeserítő a látvány hasban. A többi még elmegy. Ott talán nem is lesz baj, nem fog lógni sem semmi. De a has !!! Van remény, de nem túl sok. Egyetértek a súlyzós edzéssel, nekem is használt, de egy ideje nem csináltam a nagy melegekben, s valahogy nem jól érzem magam ettől a kajázástól, kevés, szédelgek sokat, gyengének érzem magam. Próbáltam erőltetni az edzést, de még sokkal rosszabb lett. Remegtem, minden volt. Nem értem. Pedig eszem külön tejsavóproteint is. Annak segítenie kéne ezen.


Én sem hiszem el, hogy valaki jól tudja érezni magát kövéren. Viszont iszonyú nehéz ennyit lefogyni. Saját tapasztalat sajnos. Volt mit átélnem idáig !! Sokszor úgy érzem, nem bírom tovább az éhezéseket. De mégsem adtam fel, mert a kövérséget még inkább képtelenség elviselni, akkor inkább az örökös éhség. Mert itt nem lehet annyit enni, hogy ne légy éhes. Ennyi fogyásnál - nem lehet. Ez ahhoz túl sok és túl sokáig tart. Annyi helyre fordultam már ezzel, de senkit nem érdekelt. Emlékszem, Norbinak is írtam régen, de nem jött össze, mert nem tudtam eljutni hozzá. Nagyon jó lenne egy szakszerű segítség ilyenkor. De - nincs. Csak egyedül vagyok az egésszel.

4. duncimacs (válaszként erre: 2. - 363d535da9)
2007. júl. 8. 22:33
Köszi a választ, most este még jobban kiakadtam !! Vízben főtt zöldbabot ettem, erre még egy kg-mal több vagyok, mint reggel !!! Nem értem az egészet, most már két kg-ot kell újra ledolgoznom, mennyi idő lesz az? Egy hónap??? Hormonálisan semmi nem indokolja ezt a hirtelen növekedést. Kajázásban sem csináltam semmit. sót sem eszem, csak, ami az ételekben van. Vizet is mértékkel iszom. Akkor könyörgöm - mitől?? Mikorra fog így lemenni a többi? Padló..........:(((((
3. BarboraViki (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. júl. 8. 21:12

Szia!

azert az dobbenetes hogy ilyen ugyesen fogysz..marmint a 60 kg hatalmas eredmeny...legy oszinte onmagadhoz azert ehhez a nagy fogyashoz kellett kitrartas....amugy...en jelenleg 96 kg vagyok ,vagy legalabbis a korul...a kiloim lassan de biztosan mennek le es nekem is aza modszer jott be mint neked a szenhidrat csokkentes es kebvesebb olaj ..marmint fozeshez ..es kevesebb tej 8ez utobbi rettentoen nyalkasitott engem ....)Most nem mondom hogy jajdejol nezek ki de jobban mint 113 kg -al ..az ketsegtelen ...

Most tornazni is kezdtem (vagy egy fitnesz edzo pasi baratom aki mar sok not lefogyasztott -es el- nahh ez utobbi vicc) szoval o mondta hogy rosszul teszem ha kardiozom ,mert eloszor az izmokat kell munkara fogni ,nem a zsirt egetni ,mert az izom onmagaban zsirt eget es totral igaza van !!!!Szigoru sulyzos edzesbe kezdtem (kardio nelkul,tehat semmi erobic vagy futas...) es lass csodat !!3 het alatt a nadragombol lassan kiesek .Hihetetlen de igaz .


Csak semmi panik.

Duhongjunk ,az minig jo..en neha mar gunyos is vagyok egy kisse de mit lehet tenni ???Imadom az edzeseim es en is azert kezdtem "fogyokurazni" mert UTALTAM a lenezo pillantasokat ,az undorito izzadasta melegben meg ilyenek...UNDORITO!!!(aki azt mondja hogy jo erzes kovernekl lenni azt kirohogom ,mert igenis Sz*r!!!! Visszataszito .

Most hogy mar kezd lenni "alakom" azert kezdek tetszeni magamnak .Most mar van olyan is hogy kellemesen telnek erzem magam es nem dagadtnak(mondjuk en ugy80 kg korul leszek total elegedett ..szerintem)


A szigoru dietak soha nem jottek be a drasztikus kaloriacsokkentes sem .Mert a szervezet tarolni kezd..A nyugodt kajalas viszont igen es meg egy valami :SZERELEM..

A boldogsag engem fogyaszt.....

Ne kerdezd miert ,bizonyara nem azert mert kevesebbet eszek (mindig etterembe jarni meg ilyenek..) szoval szerintem ...csak hormonok....de teny:Sokkal gyorsabban fogyok ha eppen van szerelmem.


Amit utalok:Vasarolni.marmint ruhat (ez alol csak a C§A a kivetel....ott vannak nagyobb meretek is.



Es amit meg mindig utalok:Az ujjaim ..mint a virslik ebben a melegben !!!!!:(((


Es a hatamon levo hurkak HOGY SZEDJEM LE AZOKAT??????



SEGITSEG

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook