Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elegem van a dagadt nő szerepből fórum

Elegem van a dagadt nő szerepből (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. 363d535da9 (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. júl. 8. 20:51

Szia duncimacs!


Először is gratulálok az elért eredményedhez!!!!!!

Másodszor, 1 kg-on nincs értelme így kiakadni, hiszen, a szervezet vizet is visszatarthat, valamint menzesz előtt is megemelkedik a testsúly.

Nemigazán van értelme a napi méreckedésnek, mert így tényleg csak elkeseríted magad, pedig erre semmi okod, hiszen nagyon-nagyon ügyes vagy!


Nekem cirka 20 kg-ot kell leadnom. Úgy döntöttem azonban, hogy nincs fogyókúra, csak bizonyos dolgokat nem eszek ezentúl, vagy legalábbis, csak minimálisat. (kenyér, tészta, rizs, krumpli, zsíros húsok, édességek). Nem mérem magam, csak akkor, ha majd a ruháim már nagyon lötyögni fognak.

Jó volt olvasni, hogy igenis le lehet adni a nagy súlyt is, csak akarni kell! :)

2007. júl. 8. 08:43
Sziasztok! Ma reggel nagyon dühös lettem. Előzményként annyit, hogy 3 év alatt leadtam több, mint 60 kg-ot már. Ebből 14-et az utóbbi másfél hónapban. A terhességeim alatt és után szedtem fel ezt a hatalmas súlyt, s a sok fogyókúra még feljebb tornázta a dolgokat, úgy jutottam el a csúcsig. No, nem a szerelmi élet csúcsáig, hanem fizikai testem kinézetének negatív csúcsáig !!! Szörnyű volt. Szörnyű kövérnek lenni !!! Mindig is nagyjából a GI alapoknak megfelően fogyiztam, illetve vannak saját, egyedi módszereim erre. Tehát a szénhidrátokat váltottam át alacsony GI értékűekre, s azokat is csökkentettem alaposan, valamint a zsiradékot nagyon óvatosan használom. Most is ezt teszem, de elhatároztam már egy ideje, hogy sajnos nekem örök életemben ezt kell tenni, soha nem ehetek normálisan, ahogy régebben. Ebbe még bele is lehet törődni, végül is ez egy egészséges táplálkozás. Csak ez garantálhatja, hogy nem fogok ismét visszajojózni.. Az tragédia volna már nekem. Most másfél hónapja vagyok keményebb önmagammal, s az utóbbi két hét borzalmas. Minél jobban vigyázok, annál inkább nehzebben akar lemenni a súlyom. Nem értem !!! Játszom a kcal-lal 800-tól 1500-ig, mikor hogy... Direkt azért csinálom, hogy ne lassuljon le az anyagcserém. Az utóbbi pár napban csak 1000 kcal körül ettem, tegnap nem voltam valami jól, ezért csak kb. 500-at, az is főleg főtt zöldbab volt egy kis tofuval. Erre mi történik ma reggel????? A mérleg jó egy kg-mal többet mutat !!!!!!!!!!! Elképedtem !!!! Mi ez? Úgy érzem, hogy elegem van !!! Nagyon elegem van. Mit kéne meg ugyan tenni, hogy méltóztasson kevesebbet mutatni? Mennyire kéne még savanyargatni magam? Mi lesz, ha ennyi evés után ez van? Nem élhetek 500 kcal-on !! Azért hoztam létre ezt a topic-ot, hogy legyen egy kis dühöngő !! Gyere ide, ha elkeseredtél, ha mérges vagy. Add ki magadból!! S közben talán segíteni is tudunk egymásnak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook