Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elborzaszt ez a topolyai eset a 4 éves kislány miatt. Még a... fórum

Elborzaszt ez a topolyai eset a 4 éves kislány miatt. Még a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 1. 14:44
Nem szakítja ki senki, hiszen elindul egy barátkozási, ismerkedési folyamat. Nem máról holnapra történik.
14. Myra (válaszként erre: 11. - Titkoskert)
okt. 31. 22:23
Pontosan szerintem hatalmas törést okoz az életében.
13. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Violet18)
okt. 31. 19:49
attól, hogy tudja, még szeretheti annyira azt a kicsit, hogy ne akarja odaadni másnak csak úgy, még ha nem is az övé. Ettől olyan nehéz a nevelőszülőség
12. Titkoskert (válaszként erre: 9. - Violet18)
okt. 31. 13:30
Persze, hogy kellene, de az ember gyarló, nem biztos a gyerekérdekeit nézi, hanem a sajátját veszi előtérbe.
11. Titkoskert (válaszként erre: 10. - Jozsi.38)
okt. 31. 13:28
Na és a gyereknek is borzalmas lehet, valahány hónapig, évig ott van egy családnál, aztán kiszakítják, hiszen ő még nem tudja mi folyik körülötte.
10. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Titkoskert)
okt. 31. 13:04
Pont így vagyok vele én is. Megszakadna a szívem, hogy elviszik tőlem. Ezért is nem csinálnám. Előbb vagy utóbb kötődik hozzájuk az ember, egyszer ott van, máskor meg nem, nem egy kölyökkutya, amit odaad az ember egy új gazdának
okt. 31. 12:52
Aki nevelőszülőnek megy annak tudnia kell a feltételeket
8. Titkoskert (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
okt. 31. 12:41

Nem tudnék nevelőszülő lenni. Hiszen egy virághoz is tudok kötődni, nemhogy egy gyerekhez.

Belehalnék, ha vissza kellene adni, vagy örökbe. Viszont figyelembe kellene vennem, ha szeretem a gyereket, akkor adok neki lehetőséget, hogy egy igazi családot kapjon, hogy tudja tartozik valakihez, hogy érzelmileg és anyagilag is kapjon esélyt.

De ez is nehéz, mert van akinek ez egy megélhetés is, és amennyiben elveszik a magukhoz nevelt csöppséget, kiesik a pénz, valamint nem tudni, milyen gyereket vehet magához újra.

7. Titkoskert (válaszként erre: 5. - Zena01)
okt. 31. 12:31
Köszönöm!
okt. 31. 12:19
A cikkben az van leírva: bíztak, hogy a nagykorúságáig náluk maradhat a kislány..de mit mond a törvény? Én nem tudom.
5. zena01 (válaszként erre: 3. - Titkoskert)
okt. 31. 12:18

Én sem, de utána néztem. Elvették a 4 éves kislányt a nevelőszülőktől, örökbe akarták fogadni, de nem lehetett, mert 50 éven felüliek voltak.

[link]

okt. 31. 12:17
Arról, hogy a nevelőszülőktől örökbe adják a 4 éves kislányt. Sajnálom őket, de ezt valahol tudják, hogy ez a velejárója a nevelő szülőségnek. Én pont ezért nem vágok vele, és minden tiszteletem azoké, akik csinálják
okt. 31. 12:02
Nem tudom miről van szó.
okt. 31. 11:41
Láttam a videót. ☹️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook