Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárult párkacsolat fórum

Elárult párkacsolat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. ina87 (válaszként erre: 1. - Brassai75)
2013. aug. 22. 17:36
Általában úgy szokott lenni h a férj észbe kap mire már az uj hust is kiprobálta,adig érdekes még a feleség és a szeretö is igényt tartanak a férfirag,persze nehezebb ha van gyerek mert vala h közölni kell velük h apa és anya külön meggy,de én ilyet biztos nemtudnék elnézni a páromnak ha már más kell neki nem a saját családja hát akk isten vele ilyen férfit nem kell sajnálni,eljön az az idő mikor rájön h rosszul döntöt.
106. Franc22
2009. júl. 11. 14:00
engem az exem árult el pár éve. 6év kapcsolat után, úgy döntött, hogy anya komplexusa lesz és elhagy egy akkor 46éves nőért. Pedig ő volt az aki mindig azt szajkózta, hogy az öszinteség a legfontosabb. És ő volt az aki nem is mondta el. Telefonon tudtam meg a NŐtől, hogy már van az exemnek. Nem gondolkodtam sokat, ki adtam az útját!
105. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 102. - Kangaroo)
2008. jan. 18. 11:55
Valószinü az is oka ennek hogy neked már nagy volt a gyerkőcöd...ha most lenne vállás,valószinü az enyémek is tragédiaként élnék meg.Mi a szerencsések közzé tartozunk.Másfél éves volt a kisfiam mikor az apuja elköltözött,neki azonnal lett párja,vagyis volt már szerintem,nekem is pár hónap mulva,mindketten újraházasodtunk,az elejétöl kezdve rendszeresen viszi az édesapja,nálunk tesója is van,ott még nincs.Nem értünk mindenben egyet,de igyekszünk a gyerektől függetlenül ezt megoldani,tehát egyikőnktől sem hallott még rosszat a másikra.Mivel pici volt még,úgyímond ebbe nőtt bele,igyekeztünk mindketten vagyis mind a 4en a legjobbat kihozni a dologból,tehát amellett hogy a gyerek tudja kik a vér szerinti szülei,két apa és két anya van a számára,sorolja mindkét lakcímét ha kérdezik hol lakik,emellett nem tünik úgy mintha dobálva lenne,mert nincs is.a gyerek érzéseit figyelembe véve történik mikor megy és mikor jön,igaz miótta sulis,ezt nagyjábol behatároltuk egészséges keretek közzé,hogy rendszer legyen benne.Az otthon igazábol nálunk van a számára,és eéfogadta hogy nem vagyunk együtt,de tudom hogy ebben a kora nagyon de nagyon közrejátszik.Most el sem tudom képzelni mi lenne,megviselné őket nagyon az biztos!6és fél,valamint 3 és fél évesek.
2008. jan. 18. 11:03
Több törödés és oda figyelést kell neki is és nekem is.A saját érzéseimre hagyatkoztam.Bizom magunkba.Köszönöm a biztató és együtt érzöm szavakat.Még így ismeretlenből is.Jó hogy vagytok.Hálás vagyok nektek.Csók
103. Kangaroo (válaszként erre: 97. - Brassai75)
2008. jan. 18. 10:49
Én is szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen ezentúl! :-)
102. Kangaroo (válaszként erre: 94. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 18. 10:47

Minden szakítást megsínylenek a gyerekek, ha békében, ha harcban válnak el a szülők!

Az én lányom 6 és fél éves, kb. két éve nem vagyok együtt az apjával, két hetente nála van, (vagy bármikor nála lehet ha akar), mégis ki van "akadva" és sír, hogy költözzünk megint össze! Pedig sose veszekedtünk előtte, jó a viszonyunk azóta is. Csak közben neki is és nekem is lett új kapcsolatom, és eszünk ágában sincs újra együtt lenni! De a gyerek igenis megsínyli, mert mindkét szülőt szereti és szüksége van rá! :-(( (Kavarja a dolgokat, taktikázik, hogy megint összehozzon minket, de... Ez másik topikba tartozik)

És persze ilyenkor nem tudja az ember, mi a jó! Csak a gyerek miatt senki nem akar egy kihűlt, rossz, vagy hazugságokkal teli kapcsolatban élni!

Pedig a gyerek boldogságáért elvileg mindent megadna a szülő!

101. Munya (válaszként erre: 97. - Brassai75)
2008. jan. 18. 10:24
Sok szerencsét és erőt!
100. Szanka (válaszként erre: 97. - Brassai75)
2008. jan. 18. 08:23
Drukkolok nektek!
99. 0c97fbb607 (válaszként erre: 97. - Brassai75)
2008. jan. 18. 07:56
Remélem a te döntésed is,és nem csak a férjedre hagyatkoztál a döntésben.
98. Donyta (válaszként erre: 97. - Brassai75)
2008. jan. 18. 07:32
Szia! Sok szerencsét a továbbiakban nektek, és mindig mindent beszéljetek meg, mielött megint baj lenne. Figyelj oda rá és észreveszed ha valami nem olyan mint a megszokott...
2008. jan. 18. 05:58
Szia!Tegnap nem jött haza a férjem meló után.1x fel hívott kérdezte mit akarok.CSak rendezni a dolgokat mindegy milyen irányba a bizonytalanságot nem birom már.Ha velünk maradtsz akkor gyere haza,ha nem akkor költözz el.Döntsd el végre melyik utat akarod járni.Az ajton belépve csak annit mondot kidobta a csajt.Le ültünk és meg beszéltük a problémát.Rá jötünk,hogy milyen gondok voltak és váltani szertnénk.Bizok magunkba ,hogy sikerül rendezni a sorokat.Köszönöm nektek,hogy meg hallgatatok és rá ébresztetetek sok midenre.Csók
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 95. - Brassai75)
2008. jan. 17. 16:37
Ne nekem köszönd,hanem magadnak,rajtad múlik:)
95. brassai75 (válaszként erre: 91. - 0c97fbb607)
2008. jan. 17. 12:37
Sok igazságot írtál köszi.Rá lépek a gázra és rendezem a sorokat.Jó ,hogy néha valaki fel ébreszti a másikat.Köszi
94. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 90. - Brassai75)
2008. jan. 17. 11:17
ha normálisan álltok mindketten a dologhoz,tehát vádak keserűség,harag, stb nélkül,már miért sínylené meg a gyerek??Rá hivatkozni soha nem szabad,vádaskodva együttmaradni,csakazértis,hatalmas felelőtlenség a gyerkkel szemben főként!
93. Kiraa
2008. jan. 17. 11:16
NEKEM volt egy titkos kapcsim..aminek hál istennek nagy nehezen,de véget tudtam vetni..és úgy érzem jól tettem,csak forr bennem a düh,hogy ő semmit se vesztett,játszott velem, és ő ugyanugy boldog kapcsolatban él..
92. Szanka (válaszként erre: 91. - 0c97fbb607)
2008. jan. 17. 11:12
Azt hiszem én most ezen az úton haladok.
91. 0c97fbb607 (válaszként erre: 90. - Brassai75)
2008. jan. 17. 11:06

Nem értelek!

Volt melletted egy férfi aki már nem akar melletted lenni,ennyi.

Te hibáztatsz ,gyűlölködsz mindenki iránt és azt hiszed ha másra dühös lehetsz könnyebb lesz.

Lehetsz dühös,de nem lesz könnyebb.

Az életed a tiéd.

Ha avval akarsz foglalkozni ki miért és mennyiben hibázott ,folytatódhat a kálváriád még vagy ....évekig is akár.

Ha azt akarod ,hogy a lányod boldog legyen akkor tedd a helyére a dolgokat.

Ha neked Ő a LEGFONTOSABB ,TE egyedül is boldog ,kiegyensúlyozott otthont tudsz neki adni.


LÉPJ TÚL AZ EGÉSZEN ÉS KEZDJ ÚJ ÉLETET!

2008. jan. 17. 10:44
Szia!Donyta,myly,Munya.A barátok közt van egy 4 gyerekes cslád apa akire felnézztem és tiszteltem,Ő is becsapott.Nem barát!!!A lányunk sinyli meg az egész cirkusz 2éves nézzétek meg Ő nem tehet semmiről.Vissza akarom kapni mert szertetem.Most már nem érdekel semmi.Elárult az akire az életemet tettm.Azt mondják beszéljek a szülökkel.Anyú tanár,apu német kisebbségi képviselő.Mi városba lakunk ők 1 faluban.Városba mindenki tudja mi van nálunk posta,bolt stb.Én is hibáztam tudom de nem ekkorát.Mindig mellete voltam soha nem adtam ki másnak az életünket.
89. Munya (válaszként erre: 84. - Brassai75)
2008. jan. 17. 09:48
A mi "exünk" bezzeg járatta a pofáját az iwiwen nekem. Üzengettünk egymásnak a "magamról" címszó alatt. Vicces volt. De én jöttem ki szerintem nyertesen, mert ráfagyott a mosoly az arcára.
88. 0c97fbb607 (válaszként erre: 83. - Brassai75)
2008. jan. 17. 09:17

Ne foglalkozz senkivel,csak magaddal.

Tedd helyre az érzéseidet és ne az befolyásoljon ,hogy mit mondd a férjed,vagy a szeretője.

Csak az a fontos,hogy te mit érzel ,mindennel kapcsolatban.

Úgy érzem,hogy vissza akarod kapni Őt,akkor ne várj ,hanem tegyél érte.

Hívd fel,hogy beszéljetek,kettőtökről semleges területen ,egy kávézóban ,ahol nem zavar senki.

Egy ilyen beszélgetés sok dolgot megvilágíthat.

Lehet ,hogy te mondod azt,hogy "megértelek,de sajnos nem tudom ezt a helyzetet így elfogadni,fejezzük be!

De ,hogy arra vársz ,hogy mi sül ki belőle,avval nem teszel jót se neki ,sem önmagadnak.

Mit érzel TE?

Mit szeretnél?

87. Donyta (válaszként erre: 83. - Brassai75)
2008. jan. 17. 07:21

Szia Brassay75 !

Nagyon sajnálom a történteket, és nem hiszem, hogy tudnék hasznos tanácsot adni. Mikor már mindent valamennyire rendben látunk magunk körül, lakás gyerekek, azok a dolgok amiért küzdöttünk, akkor üt be a mennykő! Szerintem ha nem bírod idegekkel, azt tedd amit a szíved diktál. Annyira nem lehet rossz mint amin átmész, ha beleköpsz a levesükbe, lehet hamarabb vége lesz a fájdalmadnak. Ez is egyfajta harc. Ha szeret a párod, valóban döntsön azonnal, ne játszadozzon mások érzelmeivel. Ne használja ki azt a kis időt se maíg "gondolkodik" a dolgokon.

86. Munya (válaszként erre: 84. - Brassai75)
2008. jan. 17. 07:15
Ezek nem barátok. A párom legjobb haverja, mikor felhívtam azután, hogy életem annó elköltözött, azt mondta, arra, hogy tudod, hogy egy munkatársnőjével lehet együtt: "Még, ha tudnám is, tudod, hogy nem adom ki a haveromat!" Mééé én nem vagyok az? Én tettem a kaját elé, ha nálunk volt.
85. brassai75 (válaszként erre: 22. - Kangaroo)
2008. jan. 17. 06:47
Álitólag a férjem nem mondott ilyet a lány úgy állitotta be hogy,neki jó legyen.Saját malmára akarja hajtani a vízet.Mondtam a csajnak,hogy költözik hazzá a férjem erre elkezdett kiabálni :NNNNEM.Fél a csaj igen.Hazudos a lelkem.Harcolni megéri-e.Nem tudok semmit.Nem látom az alagut végét.
84. brassai75 (válaszként erre: 4. - Munya)
2008. jan. 17. 06:30
Munya.Tudom kik a szülei,hol él,szerteti a liba a sört."a férjem is".Olyan dolgokat amiről még álmodni sem mertnék.Azért tünt el az ismrös oldalról mert fél tölem.Anyósék is tudnak mindent,mert elmondtam a fiuk nemtud róla hogy szóltam nekik.A lányom keresztapja végig segített nekik.És jó pár barát ha ezek barátok,
83. brassai75 (válaszként erre: 3. - Donyta)
2008. jan. 17. 06:22
Szia Donyta.A szép napokat fel váltotta a mindennapi robot.Szóltam hogy,gáz van.Erre Ő csak beképzeled.Most látta be ,hogy baj van.Azt mondta hagyak neki gondolkodási időt.Mennyit??Ha azt el tudtad döntei pillanatok alatt kelle a kis liba,akkor azt is el tudod dönteni 1perc alatt kell-e a családod.Adj időt:csak ezt mondja.Igen nem akarom el veszíteni a lányom apját és a társamat.Azt mondják keressem meg a szüleit.Nem tudom mi lenne a jó.De nem birom sokáig meg bolondulok.
82. brassai75 (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2008. jan. 17. 06:12
Szia Myly.Most én is azt kérdezem hogy,Megérte?????Mikor már csak élni kellene a másik mellet.Akkor minden össze borul mint a kártya vár.Tudom ,hogy hibáztam.
81. Nyuszó68 (válaszként erre: 17. - 6a062297d0)
2008. jan. 16. 22:39
És a feleség is tud ezekről a néhai félrelépésekről? Ha szereti miért megy még mindig máshova is???
80. 175c71a378 (válaszként erre: 79. - 0c97fbb607)
2008. jan. 16. 19:49
Ez a legfájóbb igazság :(
79. 0c97fbb607 (válaszként erre: 78. - Szanka)
2008. jan. 16. 19:31

Ő mondta ,hogy lecseréli??Miből gondolod,hogy el fogja hanyagolni?

Téged cserélt le,nem a gyerekét.

78. Szanka (válaszként erre: 76. - 0c97fbb607)
2008. jan. 16. 16:42

Csakhogy ezt a döntést egyedül hozta meg.


A saját, 4 éves fiát felcseréli három kamasz kedvéért?

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook