Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárult párkacsolat fórum

Elárult párkacsolat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
47. Kangaroo (válaszként erre: 42. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 16. 10:18

Az is lehet, hogy csak kezdetleges a kapcsolat... :-P

Mert akkor ugye még ezer ágra süt a napocska! :-)

Aztán sajnos egyre kevesebb sugara lesz... :-(

De miért hiszi mindenki, hogy ez a nők hibája??

Régen a nők nem dolgoztak, csak otthon nevelték a gyerkeket, és ellátták a ház körüli teendőket. Így "könnyű" fitten várni Apucit, és lesni minden kívánságát (mi legyen az ebéd, melyik inged legyen kivasalva, kikészítve reggel, ja és persze a szex). Cserébe Apuci eltartotta a családot.

De most már a nőknek is kell dolgozni, ami szintén elég fárasztó napi min. 8 órában. De hát kevés pasi érti ezt meg. Ők szeretnek hazaérve vacsorát kapni, betespedni a TV vagy számítógép elé, és pihenni. Aztán fürdés és irány az ágy!

A nő meg még mosogasson el, tegye ágyba a kölköket stb. és legyen szexi, mikor bebújik apa mellé. Önzők a pasik! Ha ők kényeztetnék egy kicsit a nőket, rájönnének, hogy nem olyan könnyű ám mindenkor mindenben helytállni! És végre belátnák, hogy az "elhanyagolás" nem ellenük szól, hanem egyszerűen csak nem fér bele a nap 24 órájába minden! De ha kicsit segítenének...!

2008. jan. 16. 10:18

Még annyit,hogyha bármit megtesz egy nő a házasságba,dolgozik ,gyereket nevel,takarít ,főz mos,és elvileg ezt szívesen teszi ,mert erre vágyott,akkor miért van az ,hogy ha valami rossz történik egyből számonkérik ezeket a cselekedeteiket a férjükön??

Elvileg önzetlenül és szeretetből tesszük meg ezeket a dolgokat és ezeken az sem változtat,hogy a férj félrelép.Elvileg nem háláért,és nem azért,hogy értékeljék ,hogy mit meg nem teszünk.

Ha bármelyik feleségnek nincs kedve ma főzni,akkor kéretik nem főzni inkább,mint hogy utánna a férjéhez vágja ,hogy mennyi dolga van!

45. 0c97fbb607 (válaszként erre: 44. - Szanka)
2008. jan. 16. 10:14

Máris rájöttél a hibádra:))

Meg akartál felelni ,mert azt hitted ,hogy azokat a dolgokat kell megtenned, úgy ,ahogy megtetted,mert azt gondoltad erre van szüksége???

Egy frászt.

Egy férfi ,ha elvesz egy nőt,akkor azért teszi,mert szereti ,mert együtt akar lenni vele,mert szépnek látja,mert szeretne szeretkezni vele,mert élvezi a társaságát.

A nők pedig folymatosan beleesnek abba a hibába,hogy azt hiszik TUDJÁK ,mi a jó a férjüknek,azt hiszik tiszta ruhára ,örökös rendre van szükségük és finom vacsorára.Egy frászt !!

A férfiaknak ,vagy a férjeinknek ,elsősorban NŐRE van szüksége,az összes többi dolog ,másodlagos.


Jutka,egyetértek!Mélységesen!

44. Szanka (válaszként erre: 42. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 16. 10:07

Igen társat.


Csak amikor tízen éven át az ember csak megfelelni akar a másiknak. Ez voltam én.


Most már tudom, hogy nem voltunk egyenrangú partnerek. És talán most nőttem fel.

43. Szanka (válaszként erre: 40. - Kangaroo)
2008. jan. 16. 10:05

Érdekes mindenki azt kérdezi, hogy visszafogadnám-e.


Én el sem akartam ereszteni.

De mégis én küldtem el.


De ha beledöglök is akkor sem kell már!

42. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 31. - Kangaroo)
2008. jan. 16. 10:05

és gondolod tényleg úgy is van,amit más topikokban mesélnek?mert leirni bármit lehet,papir,klaviatura,monitor,sok mindent elbir:))


Nem vagyok biztos abban hogy a pasik nagyrésze tökéletes,patyolat lakást,naponta xfogásos menüt ,stb stb akar...amivel mi szoktunk takarózni,hogy mindezt megteremtettüók,neveltük a gyerkőket és dolgoztunk és még sem elég.....társat akarnak,mint mi....

41. 4fb920abf7 (válaszként erre: 38. - Szanka)
2008. jan. 16. 10:01
Nagyon sajnállak. Nem volt szép dolog a társaddtól. Szerintem tedd túl magadat a dolgon,mert csak rosszabb lesz.Nincs könnyű helyzeted.
2008. jan. 16. 10:01

Egy félrelépést még (állítólag) meg lehet bocsátani, de egy viszonyt már nem!!

Persze ez az én véleményem, nélam nem lenne visszaút, az biztos! Nem kezdenék önvádaskodásba, mert ha a pasi félrelép, annak biztos van előzménye, amit meg kellett volna beszélni. Változtatni a dolgokon, ami nem tetszik a kapcsolatban, vagy unalmassá vált stb...

Ha már nem csak egy alkalom kellett a pasinak, hanem több, esetleg érzelmeket is vitt már bele, akkor az nem a nő hibája! Szerintem...

39. Szanka (válaszként erre: 36. - Kangaroo)
2008. jan. 16. 09:58

Hát ha lett volna időm és megfelelő partner...

Szép álom.:)

38. Szanka (válaszként erre: 37. - 4fb920abf7)
2008. jan. 16. 09:58

Ha arra gondolsz, ez megvolt: apuka felvette a jelzálog ölcsönt, én vagyok az adóstárs.


És most majd az új családjának fog dolgozni.

2008. jan. 16. 09:55

Amikor egy kapcsoltban jelentkeznek az elhidegülés jelei,azonnal váltani kell. Arra gondolok, nagy változásokat kell tervezni a jövöt illetően. Például új lakhely változás, utazás,nagyobb beruházás,gyerek,stb.

A férfiak nagy része felelősen gondolkodik.

36. Kangaroo (válaszként erre: 34. - Szanka)
2008. jan. 16. 09:55
Akkor Neked lett volna okod félrelépni, nem neki!
35. Szanka (válaszként erre: 32. - 0c97fbb607)
2008. jan. 16. 09:54

Igen, pont ez van. A viszony másfél éve tart. Én megkérdeztem, hogy tán nem akkor kellett volna szólnia, hogy valami nincs rendben.


Tudom én is hibás vagyok, de ez most nem segít rajtam.

34. Szanka (válaszként erre: 31. - Kangaroo)
2008. jan. 16. 09:52
Nálam együtt volt a munka, tanulás, gyerek, háztartás- és hát segítséget nem igazán kaptam hozzá.
2008. jan. 16. 09:51

Szerintem amit leírtam komolyan kellene venni.Lehet, hogy egy kicsit túloztam.

Szerintem a NŐK többsége is szereti az újat.Nincs ebben semmi rossz.

32. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Szanka)
2008. jan. 16. 09:51

Úgy hogy megbocsájtod neki azt,amit tett.

Elfogadod,hogy így fejezte ki nemtetszését,vagy hiányérzetét,ahelyett ,hogy veled osztotta volna meg.

Elfogadod a magad szerepét is ,abban ,hogy idáig fajultak a dolgok,mert két emberen múllott,nem csak rajta.

Tanúlni kell a múlt hibáiból és a tapasztalatokat be kell építeni a mostani életetekbe,persze csak akkor ,ha kölcsönösen akartok még a másiktól valamit is.

Ha elmúlt az érzelem bármelyik részről is,akkor már nem igazán lehet tenni semmit.

31. Kangaroo (válaszként erre: 24. - Szanka)
2008. jan. 16. 09:50

Igen, de biztos van benne valami... Ha mindent megkapnak, nem épnek félre (állítólag :-P)

Meg hát ugye a vadászösztön... :-S


Olvastam más topikokban hogy lányok/asszonyok azt mesélik, az ő pasijuk/férjük tökéletes, mindig otthon van munka után időben, kedves velük, dúl a szerelem. Valahogy valamivel biztosan fenn tudják tartani a pasi érdeklődését. Igazán elárulhatnák, hogy mivel!!

Mert munka, gyerek(ek), és házimunka mellett nem igazán lehet mindig bombanőnek lenni és mindig a pasi "rendelkezésére állni" akár szexben, akár másban... Biztosan elhanyagolva érezhetik magukat egy kicsit.

(De ha néha ők is bevállalnának valamicskét pl. a házimunkából, akkor Anyuci se lenne hulla fáradt Apucival törődni!)

30. Szanka (válaszként erre: 28. - 4fb920abf7)
2008. jan. 16. 09:49
Én nem voltam féltékeny.
29. cskata (válaszként erre: 25. - 4fb920abf7)
2008. jan. 16. 09:47
ez hasraütős statisztika, vagy KSH adat.?:D
2008. jan. 16. 09:47

A nők 80%-a is okolhatóak ha a férjük megcsalja.

Nem kellene féltékenykedni!

27. Szanka (válaszként erre: 26. - 0c97fbb607)
2008. jan. 16. 09:47
És hogyan lehet utána folytatni?
26. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - Munya)
2008. jan. 16. 09:44

Én azt mondom ,meg.Igenis megérte.

Kellett hozzá az a másik,aki miatt rájöhetett ,hogy te vagy a fontosabb a számára.

2008. jan. 16. 09:41
A férfiak 80%-a megcsalja a társát,feleségét.
24. Szanka (válaszként erre: 22. - Kangaroo)
2008. jan. 16. 09:39

Hát a pasiknak különben is gyakori szövege, hogy el vannak hanyagolva, velük nem foglalkozik senki sem.


Pedig, mi nők is így érezzük. Én a végén már csak takarító és egyéb szolgálatnak éreztem magam.

23. Szanka (válaszként erre: 20. - 6a062297d0)
2008. jan. 16. 09:37

Nahát ezen én is gondolkoztam.

Szerintem arra gondolt, hogy az évek elrepültek és hát bevallom nem igazán figyeltünk egymásra.

Csak az gondom, hogy folyamatosan én papoltam azért, hogy beszélgessünk, foglalkozzunk egymással.

Ő 11 órát dolgozott naponta, mikor meg megszülettet a fiúnk, akkor váltott munkahelyet és hát akkor sem láttuk egymást sűrűen. Az a típus volt, hogy vigyük magunkkal mindenhová a gyereket. Ha jó emlékszem 4 év alatt kb. 3 este volt amit kettesben töltöttünk. Hát így!

2008. jan. 16. 09:31

"Azt mondta hogx én 1 car anya,feleség,barát és társ vagyok soha nem dogoztam és nem csinálok semmit a férjemet lábtörlönek használtam"

Ezeket mégis honnan vete a "szerető"??? Valószínűleg a férj mondta neki, nem?

Meg kellene beszélni vele (férjjel) hogy ezeket valóban így gondolja, vagy csak a lány "becserkészéséhez" kellett a sajnáltató duma? Esetleg a kiscsaj találta ki, mert bántani akar, és fél, hogy nem ő kerül ki győztesen a "harcból".

Kérdés, hogy érdemes-e harcolni egy ilyen pasiért, aki megcsal?

21. Munya (válaszként erre: 19. - Szanka)
2008. jan. 16. 09:09
Miért?
20. 6a062297d0 (válaszként erre: 19. - Szanka)
2008. jan. 16. 09:04
És ezt hogy csináltad?
19. Szanka (válaszként erre: 17. - 6a062297d0)
2008. jan. 16. 09:03
Hát nekem azt mondta, hogy kiöltem belőle az érzéseket.
18. Szanka (válaszként erre: 16. - Munya)
2008. jan. 16. 09:02

Hát elégtétel lenne most, ha tudnám, hogy eljön az az idő.


Tegnap este, mikor a gyerekkel játszottam, pont arra gondoltam mennyi mindenből kimarad. De hát ő tudja.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook