Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » El nem múló véraláfutás fórum

El nem múló véraláfutás (beszélgetős fórum)


2023. márc. 20. 22:24

Egy véraláfutás ennyi idő alatt el kellene, hogy múljon. Valószínűleg ez nem az. Látatlanban persze senki sem fog itt neked diagnózist mondani, bár a Hoxa "orvosai" néha meglepő dolgokat is tudnak, ahogy látom. /bocsi/

Másik bőrgyógyászt kellene felkeresni szerintem és ha nem ad megfelelő kezelést - vagy nem hatékony- akkor belgyógyászt. Ez a részletesebb kivizsgálás miatt volna célszerű, labor, rtg, esetleg szövettani vizsgálat. Lehet, hogy jelentéktelen a dolog de lehet, hogy mégsem az, járj utána ha zavar.

2023. márc. 20. 19:43
Kb.fél éve fedezett fel a férjem a hátamon egy kb.kisebb tenyérnyi, lilás véralafutást. Különösnek tartottam, hiszen nem ütöttem meg. Eltelt 2-3 hét, és nem változott. Elmentem a háziorvoshoz, azt mondta, allergia. A melltartó csatjára.(40 éve hordok melltartót) A kenőcs nem segített, elmentem bőrgyógyászhoz, nem tudta, mi az, másik kenőcs. Aztán még 2-szer újabb...Nem múlik el a foltom, mit csináljak? Volt már ilyen valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook