Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjszakai Baglyok Klubja! fórum

Éjszakai Baglyok Klubja! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2008. szept. 15. 18:11
Az igencsak viszi a pénzt, de csak sikerül elmenned, mégha nem is olyan sürőn, de sürübben mint eddig.Minden jót kivánok neked.szia
299. Donyta (válaszként erre: 298. - Kisvirág42)
2008. szept. 14. 11:18

Helló!

Akkor most boldog kis családi életet élsz vele. El is hiszem, hiszen, olyan rossz amikor nem láthatjuk a szeretteinket amikor mi szeretnénk. (A távolság miatt!) Nálam most ue a helyzet, met én jó messze lent élek egy éve, a család meg fent van, otthon! Így is a lányom esküvőjén taliztam a legidősebb lányommal egy év után, és a nyakamba borúlva zokogott, hogy úgy hiányzol anyúúú! Egy éve nem is láttam egyiket sem.. Most sem tudom, mikor tudok felmenni megint, pedig beterveztem, hogy havonta megyek.. Nem lehet előre tervezni, indig közbejön valami. Most az iskolakezdés a fiamnak... És a pénzt csak viszi!

2008. szept. 13. 22:08

Szia!


Az nem baj azért jól kijövünk egymással, ( legalább nem törsz a helyemre) oké ezt viccnek szántam.Te ikrek vagy én halak, akkor mi kettem ,már négyen vagyunk nem is ketten. Találkoztam a hugommal Ó Pesten lakik, és a fiával jöttek versenyre, 6 éve nem találkoztunk.

297. Donyta
2008. szept. 13. 11:09

Szia!

Most már kapise valami.. ;D

Én is dominózom, de különösebben nem érekelt a hol létem. Ha épp itt vagyok és van akkor kiteszem, persze ha olyat kapok amit fel tudok használni! Majd megnézem azt a tippelőst is, bár én nem szoktam nagyon figyelni az időpontokat..

Én meg még nagyon messze vagyok a listán, d nem baj..

2008. szept. 12. 15:04

Magam részéről inkább csak dominozok egyet játszottam az akasztófával, de többet nem, mert nem igzaán ad segítséget a kitaláláshoz.


Dominokat gyűjtögetem aránylag elég jóhelyen vagyok, tetszik, bár néha a gép kibabrált velem, és elvette egy kis időre a kedvem, de új erőre kapva, 38 helyre verkedtem magam a pontoknál. Ennyit tudtam erről mondani. ez játék, van bennem egy kis verseny szellem, hogy minnél jobb eredményt érjek el, mégha ez első már nem is lehetek. Szept.25 lesz egy éve hog figylem az órákat, mert későn kapcsolodtam be, és eleinte nem tudtam 1-ről a 2- re lépni most már csak tartani kell a poziciomat és ennyi.

2008. szept. 12. 14:53

Szia Kedves!


Fórumok között van olyan, hogy dominó órára tipp játék - csak tippek és erdemények


És ott beirod 23.59 ig a következő napra a tippjeidet, mintha lottózál, hogy szerinted mikor lesz dominóóra. és napvégén, vagy amikor előbb kiderül mikor lesz az utolsó anuszika összesíti névszerint és gratulál a legtöbb dominó órát elértnek.és ennyi. Értelme nem nagyon van, csak ha már domuinózik az ember akkor figyeli a dominókat és probálja megtippelni, hogy mikor lesz legközeleb. Így kevesebbet lehet talán kihagyni.

294. Donyta (válaszként erre: 293. - Kisvirág42)
2008. szept. 12. 08:12

Most olyat mondtál nekem, ami kínai! Mi az a dominó tipp? Mit kell ott csinálni és mi is ez pontosan? Mire jó és mi az értelme? Na most válaszolhatsz, a kérdések fel vannak adva!


Mivel most nappal van, remélem az éjszakád jó volt! Neked meg szép napot mára!

2008. szept. 11. 22:02
Van egy topik a békéscsabaiak ők nagyon családiasak és kedvesek segítőkészek, tegnap náluk jártam és olyan jjól feldobott a dolog, hogy a dominótippem is sikerült a 8-ból 6-ot eltaláltam, máskor 1-3 között szoktam mozogni. Szép jó éjt neked.
292. Donyta (válaszként erre: 291. - Kisvirág42)
2008. szept. 11. 09:32

Neked is minden jót!

Én nem bánnám, ha Neked is megfelel. De azért annak is örülnék ha betévedne még pár cseverészős egyénke! Ahogy látom és látod is, valóban kis klikkek alakulnak ki, ahol nem is látják szívesen ha beleszólsz a témába. Persze akadnak kivételek, és ott kedvesen fogadnak, még válaszolnak vagy segítenek egymásnak amiben lehet! Ez így lenne mindenhol jó, de nem mi szabjuk ezt sem meg. Én örülök Neked, Te nekem és ez is jó!

291. kisvirág42 (válaszként erre: 290. - Donyta)
2008. szept. 10. 14:01
Szép napot! Itt mi elbeszélgethetünk egymással talán meghittebb lesz, még ha nem is on-lan hanem csak válaszolgatva, de jó, hogy erre tévedtem, persze ha neked is. Van ahol szép kis csoport alakult, és oda nehéz bejutni, vagyis nem foglalkoznak veled, irhatsz amit akarsz, ez meg a kettőnk fóruma lesz mit szólsz hozzá?
290. Donyta (válaszként erre: 289. - Kisvirág42)
2008. szept. 10. 09:11

Én is Neked, és annak is, hogy valaki más(ok)ra is tud gondolni nem csak magára! Nagyon köszi, aranyos vagy.


Egyébként mióta nyitottam ezt a fórumot, azóta nyílt még hasonló 3 és azok mükszenek.. Nem tom mi az oka??? Pedig én is egy csevegőst szerettem volna nyitni, talán azoknak akik késő este is fenn vannak még..

289. kisvirág42 (válaszként erre: 288. - Donyta)
2008. szept. 9. 13:29

Semi gond, csak probálom életben tartani a fórumot.

kettőnknek, de ha jönnének mások mis jó lenne. De nekem így is jó.Örülök neked

288. Donyta (válaszként erre: 287. - Kisvirág42)
2008. szept. 9. 08:43

Szia!

Pont az a rossz, hogy elkerüljük egymást. Lassan már tutira leszek én is esténként is egy kicsit.

2008. szept. 8. 20:21

Kop- kop


van itt valaki?? hahó Látom nem jártál erre szombat óta, gondolom sok dolgod volt, nem baj én várok rád. jó éjt

2008. szept. 7. 11:49
köszike kedves vagy
285. Donyta
2008. szept. 7. 08:39
Jobbulást Neked, tudom sajna milyen az ha nem kapsz levegőt.
2008. szept. 6. 20:40
megvolt a szüret, bár az allergiam jól levett a lábomról, már, jó lenne egy kis eső akkor enyhülne az allergiám, de nehüljön le még az idő.
283. Donyta (válaszként erre: 282. - Kisvirág42)
2008. szept. 6. 13:14
Én itt a kertünkben szüretelek minden nap. Azt meg el is teszem. Hétvégén még lesz egy pár üvegnyi körte amit el kell raknom. Talán bográcsozunk, még nem tudom.
2008. szept. 5. 15:30

hétvégén szüretelek, nemtudom tudok -e ide is jönni.

te mit csinálsz hétvégén

281. Donyta
2008. szept. 4. 08:15
Szia! Tudom, de másoknak úgy látszik nem volt mind1. Most már nincs időhöz kötve semmilyen ittlét, még ha éjszakai is.
2008. szept. 3. 14:15
Helóka ! Sikerült az időpontot töröltetni. Nekem mindegy volt.
2008. szept. 3. 14:14
Most kezdem majd 16.-ámn Irodavezetőit (munka mellet) kemény lesz, de muszály
278. Donyta (válaszként erre: 277. - Kisvirág42)
2008. szept. 3. 09:08
Kellemes napot és estét Nektek! Megpróbálok javitattni Hoxával és töröltetem az időpontot róla, ha lehet. Milyen suliba jársz, és mikor kezdődik? A fiam már 3 napja jár. (Igaz, Ő középbe)
2008. szept. 2. 20:15
Szép estét! Igaz még az "estéhez korán van" de ma most jártam erre, később nemtudom mikor ugrom be. Örülök, hogy bövültünk. felélesztjük ezt a fórumot, és egy jó kis társaságot alakitunk. Rendben? Igaz én nem tudom ha a suli kezdődik hogy leszek a gépnél, de ide mindig eljövök.(csak az időpont nem biztos, hogy az lesz ami a címe)
276. Donyta
2008. szept. 2. 07:32
Sziasztok, üdvözöllek én is Szedmen! Nagyon jó, hogy benéztél közénk! Lassan már én is tudok lenni esténként is, csak a gyerek dolgozik délutántól este 23-ig a gépen. Így marad nekem a reggel és a délelőtt. Azért ha lemegy a dolog, (kert) akkor én is leszek már esténként is.
275. kisvirág42 (válaszként erre: 274. - Szendmen)
2008. szept. 1. 21:34

köszöntelek kedves örülök, hogy erre jártál, és bővited a kiscsoportunkat, érezd jól magad velünk.


Jelenleg összevissza vagyunk itt, és csak irogatunk kicsit egymásnak.

2008. szept. 1. 10:12
jééé! zárórautáni beszélgetők?:P
273. Donyta (válaszként erre: 272. - Kisvirág42)
2008. szept. 1. 08:43
Igen ez így igaz, de már unom is, de mégis hiányozni fog. Kár, hogy hirtelen lehűlt a levegő, mert így lassabban érnek be a cuccok. Nem is tudom meddig kell erre még várnom, vagy mikor fejezzem be?!
2008. aug. 30. 23:23

szia


lassan lefut a befözés és akkor remélhetőleg jobban összefutunk.

további szép napokat neked

271. Donyta
2008. aug. 28. 07:01
Aranyos vagy, köszi! Ma középsulis beiratkozásra megyünk, aztán leszedem a kertben lévő cuccokat és elteszem lecsónak, meg az ubikat savanyúságnak. Ameddig be nem jön a hűvösebb idő, van dolgom. Aztán több időm lesz itt lenni!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook