Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszaka is együtt fórum

Éjszaka is együtt (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
9. Pitypang (válaszként erre: 8. - Dudorka)
2007. ápr. 10. 09:55

Dudorka, en is a kisfiammal alszok. Nekem is mondjak, hogy "elrontom". Attol tartok, akkor rontanam el, ha nem igy lenne. Erzem, hogy neki igy jo, nekem szinten jo. A parom kulfoldon dolgozik, szoval ketten vagyunk a Kismanoval. Mondjuk ot dem zavarja a dolog, o volt a fo tamogatom, hogy aludjon a baba velem nyugodtan. Most jon majd haza, teszteljuk a harmanalvast.


Egyik este az agyaba tettem, mig agynemut huztam. Utana nem akartam piszkalni, gondoltam, a kovetkezo evesig alszik majd a kisagyban. O aludt, de en nem. Megszoktam es hianyzott nagyon az edes kis szuszogasa. :)


Igazad van, ne hagyd magad lebeszelni, ha mindenkinek jo az egyuttalvas.

2007. ápr. 10. 08:58
A legtöbben azt mondják így rontom el akicsit, de meg kell mondjam nem foglalkozok velük!Eleinte én is aggódtam, hogy ráfekszem de olyan éberen alszok, hogy nem fordult elő soha!!
7. bb2f4e28dd (válaszként erre: 6. - Dudorka)
2007. ápr. 10. 08:50

Kitől kaptál kritikát emiatt? olyanoktól, akik mérvadóak? :)


Nekem csak azt szokták mondani, hogy ők nem mernék, mert félnének, hogy ráfekszenek a babára.

Aki fél, szvsz jobb is, ha nem próbálja, különben csak álmatlanul feküdne egész éjjel.

2007. ápr. 10. 08:45
Sajnos én nagyon sok rossz kritikát kapok mert együtt alszunk a kisbabánkal.Előszőr azért kezdtük el mert túlzottan aggódtam érte,késsőbb pedig mert sokkal könnyebbek lettek az éjszakai szoptatások.Most meg már azért mert olyan jó éjszaka érezni a kis testét ahogy hozzámsimul.Úgy gondolom így minden percet kihasználunk, hogy együtt lehessünk!
2007. ápr. 10. 07:08

Ezerszer többet ér a Sears-könyv, mint a Suttogó :)

Az első gyereknél nem aludtunk együtt, mindig fáradt voltam. A másodiknál már majdnem kezdetektől igen, vele már sokkal könnyebb volt, a harmadikkal pedig már a kórházban is együtt aludtunk. Nem is volt a lányokkal semmi szoptatási gond ;)

2007. ápr. 9. 22:33
Tényleg jó volt a cikket olvasni. Mi egy szobában alszunk, jópárszor együtt az ágyban. Én nagyon szeretem, tényleg olyan meghitt, és olyan gyorsan elszalad az idő...
2007. ápr. 9. 21:48
Hoxa, de jó a téma! Mi is együttalvók vagyunk. Nagyfiam 4 hósan költözött át a saját ágyába, majd 1 évesen külön szobába. Azóta átalussza az éjszakát. A kicsi még csak 1 hónapos, és nagyon igényli a testközelséget. Nem mindig könnyű vele aludni, most külön jól esett ezt a cikket olvasni, hiszen tényleg, nem sokáig hagyja magát így kényeztetni, most kell kiélvezni. :)
2007. ápr. 9. 20:44
Mindenkinek ajánlani tudom Dr.Sears könyvét,Ejszakai gondoskodás a címe.Nem volt idom teljesen kiolvasni,de sokszor belelapoztam,és nagyon sokat segített,hogy eldöntsem nem teszek rosszat azzal,ha együtt alszom a kislányommal.Nagyon tetszik a stílusa is,érdemes beleolvasni.
1. Hoxa
2007. ápr. 9. 18:28
Modern nyugati kultúránkban – főleg tehetősebb társadalmi rétegekben – lassan szinte természetes, hogy mire az újszülött megérkezik egy külön kis babaszobát rendeznek be neki. Én a magam részéről elképzelhetetlennek tartottam volna, hogy újszülött babámat egy másik szobába fektessem le, és azt gondolom, hogy ez a természetes ösztön a legtöbb nőben ma is ott él.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook