Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszaka bufiztetés közben elaludtam és Ádi baba legurult az ágyról. ahogy leért sirt egy kicsit, de felvettem és megnyugodott. Lehet baj? fórum

Éjszaka bufiztetés közben elaludtam és Ádi baba legurult az ágyról. ahogy leért sirt egy kicsit, de felvettem és megnyugodott. Lehet baj? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 21. 11:51

Mennyi idős most?Az én babám most csinálta meg ugyanezt,ő 5 hónapos.Hála az égnek elég alacsony az ágyunk,és nem rögtön a földre esett,hanem először az ágy mellett lévő puha babamérlegre,és onnan gurult tovább.Nem is koppant a feje,mert már teljesen stabilan tartja,feszíti el a talajtól állandóan,mióta rájött,hogy hogy kell.

Ha a te babád még kicsi,és teljesen tehetetlenül csapódott a koponyája a padlónak,én megmutatnám egy orvosnak.Veszítenivalótok nincs.

Azért mert nem ájult el,és meg tudtad nyugtatni,még lehet olyan nem látható sérülése,ami nem jár nagy fájdalommal,szóval sem sír..

2010. jún. 21. 11:25

Ha azonnal felsírt, akkor semmi baj nem lesz az esés következtében, ne aggódj!

Ahogy előttem is írták: lesz majd később olyan is, hogy azt nézed, kitörtek-e a fogai, vagy belilul-e a szeme környéke...:o(

Teljesen természetes, hogy megijedtél, de igazából csak akkor van ok az aggodalomra, ha nem sír fel, az esés után napokig állandóan álmos, folyton aludna, megváltozik a hangulata, öklendezik/hány. Na, ilyenkor már azonnal menni kell az orvoshoz egy kivizsgálásra!

2010. jún. 21. 10:11

Ez előfordul!


Nálunk is megesett ilyesmi!


Lesznek még nagyobb esések is az életben! :)


Nyugi, sztem nincs gáz!

2010. jún. 21. 10:09
Azóta sincs semmi baja. Lehet valami maradandó károsodása? Nagyon bűntudatom van, és hihetetlen mérges vagyok magamra...
2010. jún. 21. 10:08
éjszaka bufiztetés közben elaludtam és Ádi baba legurult az ágyról. ahogy leért sirt egy kicsit, de felvettem és megnyugodott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook