Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnék megnyugodni? fórum

Hogyan tudnék megnyugodni? (beszélgetős fórum)


20. misz
2009. aug. 17. 21:27

Nekem endometriózisom volt/van. 5 éve derült ki laparaszkópiás műtéttel. Azt mondták kezelés lesz fél éves, de lehet soha nem lesz gyerekem. Hála Istennek a következő hónapban megfogant a lányom. A kisfiam meg 6 hetes. :)

Tudom a bizonytalanság sokszor nehezebb a biztos rossznál. De majd csak eltelik ez a másfél hét, és a Jóisten, vagy akiben hiszel biztosan megsegít, és nem lesz ott semmi komoly. :)

Egyébként furcsállom az egészet, mert a 3 betegség totál más tüneteket produkál.

19. winny
2009. aug. 15. 17:54

"Megnyugtatásként"-:(

86-ban olyan nagyon elbántak volna velem,hogy nem biztos,hogy leveleznék.

Ultrahangos vizsgálaton:Így a doki-a nagyműtőbe csináljuk a laporaszkopiát-altatásban-hátha ki kell venni valamit.

Innen menekülnöm kell!

Felhívtam a férjem és saját felelőségemre jöttem haza.

Azóta is meg van mindenem.

2009. aug. 15. 17:36
szia, nekem endometriosis van kilátásba, és már rég meg kellett volna csinálni a laparrt, de rettegek az eredménytől, és húzom a dolgot amíg csak lehet, mi már 15 hónapja próbálkozunk a babával, eredménytelenül
17. erikpipi (válaszként erre: 9. - Siccen)
2009. aug. 15. 17:33
elsőre p2 es lett, majd p4 es. Kétszer operáltak, és másodszorra sikerült biopsziával az egészet leszedni a héjnyakról. Azóta szültem még 2 fiút, és makk egészséges vagyok. Az operáció után 2 havonta jártam szűrésre 2 évig.
16. rexona (válaszként erre: 14. - Siccen)
2009. aug. 15. 17:04

Szóval jó orvos. Ha megbízol benne, akkor viszont maradj nála.

Meg persze majd meglátod mit ajánl kezelésként.

15. rexona (válaszként erre: 11. - Siccen)
2009. aug. 15. 17:02

Énis megnézetném magam legalább még egy orvossal.

Elhiszem, hogy elvagy keseredve.

Előzményként tüneteid voltak?


Először is szerintem meggyógyulnod kellene. Aztán jöhetne a baba.

14. Siccen
2009. aug. 15. 17:01
Persze a vércsoportvizsgálat már másnap került szóba, az SZTK-ban (ott aludtam a városban), és akkor már tényleg sokan voltak. De előző nap a magánrendelésén odafigyelt rám, úgy érzem.
13. Siccen (válaszként erre: 12. - Winny)
2009. aug. 15. 17:00
Az a baj, hogy ez az orvos, akinél most voltam, ismeretlen volt, jó messze is volt, menni kellett utána, magánrendelésére mentem, és másfél órát beszéltem vele, azaz jól odafigyelt.
12. winny (válaszként erre: 11. - Siccen)
2009. aug. 15. 16:58
Azért mert az ismeretlen orvos aki magán rendelésen fogad jobban odafigyel és ha ne adj isten gond van-de miért lenne,akkor is megnyugtat.
11. Siccen (válaszként erre: 10. - Winny)
2009. aug. 15. 16:55
Miért? Nagyon kíváncsivá tettél.
10. winny (válaszként erre: 1. - Siccen)
2009. aug. 15. 16:51

Hallgass rám kérlek!

Menj el egy másik nőgyógyászhoz!

Ne említsd az előzményeket!!!!

Igaz ez egy plusz kiadás de megéri.

9. Siccen (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2009. aug. 15. 16:40
Köszönöm! Nálad mi volt a probléma, ha szabad kérdezni?
2009. aug. 15. 16:36
Ne keseredj el, fiatal vagy még.:) Hasonlókon mentem keresztül 30 évesen, és van 3 fiam. Nyugi.:)
7. kanawiosta (válaszként erre: 6. - Siccen)
2009. aug. 15. 16:36
Köszönöm szépen!
6. Siccen (válaszként erre: 5. - Kanawiosta)
2009. aug. 15. 16:25
Megvárom, persze, de addig is megőrülök. Gratulálok a babádhoz, megnéztelek titeket, ennivalóak vagytok!
5. kanawiosta (válaszként erre: 4. - Siccen)
2009. aug. 15. 16:16
Várd meg az eredményeket,hogy lehet 24 évesen méhnyakrák?:(...belegondolva ez nagyon szomorú:(..nyugodj meg.Nézd nekem is azt mondták,hogy PCOS-s beteg vagyok és soha nem lehet bébim,erre az a dokinál szültem,aki ezt mondta:D
4. Siccen (válaszként erre: 3. - Kanawiosta)
2009. aug. 15. 16:12
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Annyira félek, hogy elveszítem a reményt arra, hogy babám legyen. Eddig még nem volt aktuális, és mire az lenne, talán elszáll a lehetőségem.
3. kanawiosta (válaszként erre: 1. - Siccen)
2009. aug. 15. 16:06

Szia!

24 évesen ennyi baj?:(

Hogyan tudnék segíteni?

2009. aug. 15. 16:05

Szia!


Biztos, hogy nem könnyű, de bízz a legjobbakban.

2009. aug. 15. 15:59
Tegnap voltam nőgyógyásznál, és 3 dolgot feltételez: endometriózist, PCOS-t és méhnyakrákot. Megvizsgált, és azt is mondta, hogy nagyon nem tetszik neki a méhnyakam és a méhszájam. Méhszájsebem is van, de talán az a kisebbik baj. Természetesen levette a vért, kenetet vett, vizeletet adtam, tumormarkert nézetett vérből, de csak másfél hét múlva lesz meg mindennek az eredménye. Azt sem tudom, hogy vércsoportot minek ellenőriztet nálam, mikor pontosan tudom a vércsoportomat, és egyáltalán mihez kell? Annyira sokan voltak, hogy ezt nem tudtam megkérdezni. Hogyan tudnék megnyugodni, mert addig megőrülök. S ha valami ki is jön, én nem tudom, hogy mit fogok csinálni, mert babát szeretnék. Egy laparoszkópia is kinéz nekem az orvos szerint. 24 éves vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook