Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! fórum

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! (beszélgetős fórum)


132. kozi001 (válaszként erre: 125. - Márta82)
2013. márc. 20. 14:57
Jobban járt volna vele Marci, mint az ordibálós szüszivel otthon!
131. _Dina_ (válaszként erre: 130. - Noarashi)
2013. márc. 20. 14:46
Egyetértek!
2013. márc. 20. 14:44

Azt azért el kell ismerni, hogy Anikó jól játszik...és negatív karaktert mindig is nehezebb játszani. Bár a fene tudja, hogy annyira negatív karakter ő itt.

Engem például nagyon idegesít a Zsófi karaktere...tipikus ostoba liba.

129. _Dina_ (válaszként erre: 127. - Kozi001)
2013. márc. 20. 14:38

Semmi gond! :)


Amúgy én nem az elejétől nézem az Éjjel nappal Budapest-et, így például azt sem láttam mikor az Anikó beköltözött! Annyit levágtam (valamelyik nap), hogy a Rita ellene szavazott, mikor szavazás volt hogy beköltözhet-e! Nem tudom mivel indokolta-e, ha indokolta!

Eddig nem volt bajom Anikóval, de most sajnos rossz szerepet kapott (igaz arról nem ő tehet)

128. Noarashi (válaszként erre: 125. - Márta82)
2013. márc. 20. 14:29
Ja és azt a dumát, hogy még a pasi a szemét mert nem megy vele lakásra :)
127. kozi001 (válaszként erre: 126. - _Dina_)
2013. márc. 20. 14:19
<3 Akkor elnézést! :)
126. _Dina_ (válaszként erre: 122. - Kozi001)
2013. márc. 20. 14:12
Én a való világban Anikónak drukkoltam!
125. Márta82 (válaszként erre: 123. - Noarashi)
2013. márc. 20. 13:48

Hát nem ez az átlag de biztos vannak ilyenek.

Én nem szeretnék ilyen könnyű vérű lenni és nem hiszem hogy jó felé megy a világ, de a mindenki úgy él ahogy akar elven nem ítélem el teljes mértékben, addig még be nem kavar valaki másnak vele, bár nem úgy néztem azt a csajt a bárból mint akit érdekel hogy van e a srácnak barátnője. De szerintetek egy ilyen mennyi időre kell egy srácnak, ti srácok vállanátok komoly kapcsolatot egy ilyennel?

124. Márta82 (válaszként erre: 122. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:43

:)))) Köszi.

Hát igen ők érdekesek voltak, de mint mondottam szeretem ha színes a paletta mert akkor érdekes a műsor, ha mindenki tök normális akkor unalmasabb.

2013. márc. 20. 13:42

Tegnap én is néztem. Azon azért eléggé megrökönyödök, hogy a nők milyen olcsó ribik...pl akivel a két pasi iszogatott a bárban. Még meg sem itta a csaj a koktélját már kérdi: Hozzád vagy hozzám?

És úgy látszik a go-go táncos meló az is egy átlag munka...Most nem azért, nem vagyok erkölcscsősz...csak érdekes egy világ.

122. kozi001 (válaszként erre: 120. - Márta82)
2013. márc. 20. 13:38
Nézd sajnálom, de ha valaki szidja Anikót és gyanítom h valami exÉvás, exAlekoszos volt azt rosszul reagálom le. Ha letelik a két óra küldök!
121. kozi001 (válaszként erre: 118. - Márta82)
2013. márc. 20. 13:36
Na ja. :) Ahogy felvették a Szimplába vagy hova 2 perc csípőtekergés után az se volt semmi...!
120. Márta82 (válaszként erre: 115. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:35

Ha a hozzászólásra írsz valami negatívat az egy dolog, mert azzal nem értesz egyett amit a másik ott mond, de ha küldöd a profilra a jelet a lefele újjal akkor az már a másik személynek szól ami bántó :(((

Küldj egy pozitívat is nekünk és akkor szent a béke, jó? legalább is részemről :)))

2013. márc. 20. 13:33
a tegnap esti részben őszintén sajnáltam Anikót
118. Márta82 (válaszként erre: 117. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:31
"Kezdve talán az újratöltött drogos partykirálynővel" - ez jó :))))))))
117. kozi001 (válaszként erre: 113. - Márta82)
2013. márc. 20. 13:28

Ismerem a Rita tipust, évekig vár h lecsapjon valakire.

Milyen jogon hisztizik és kavar alattomosan? Állandóan azt hajtogatja h ő a legrégebbi lakó ergo volt több hónapja h MArcit behálózza. Anikón leverheti a sikertelenségét, nem ér el vele túl sokat...

Volt ilyen ismerősöm férfiban és elég csúnya vége lett...


Nem hiszem h különösebben erős! Meg se hallgatta az ő érveit. Ha engem kirúgnak a munkahelyemről nagyon csúnya hetem lenne...

Talán kinyithatná Zsófi a szemét, és meghallgathatná amit még Regina és Rita is mondott neki Kristófról...


Persze amúgyis kb annyi esze van Zsófinak, mint egy marék lepkének.

Úgyis meg fog bocsájtani Kristófnak, aki folyatatja megcsalását Budapest női populációjával.

Kezdve talán az újratöltött drogos partykirálynővel, akivel már amúgyis volt egy hármasuk a fürdőszobában, ami után a szerelő operálta ki a bugyit a wc-ből. És neki még bűntudata se lesz emiatt...


Nem fog egyhamar kiszállni a műsorból, az rtl honlapján lehet látni h ő a legnépszerűbb karakter és az összes promó és cikk az ő nevével megy...

116. _Dina_ (válaszként erre: 115. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:19

Mondjuk pont nem izgat!


Amúgy annyiban egyet értek veled, hogy a villában normális volt a többiekhez képest!

115. kozi001 (válaszként erre: 114. - _Dina_)
2013. márc. 20. 13:17
Nos itt nincsen dislike gomb úgyhogy...
114. _Dina_ (válaszként erre: 106. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:07
Nocsak! Nem egyezik a véleményünk és már kapom a negatív jelet? Szép!
113. Márta82 (válaszként erre: 112. - Kozi001)
2013. márc. 20. 13:06

Minden olyan dolog ami negatív az természetesen rosszindulatúnak számít, de mivel ilyen negatív érzéseket kelltett bennem bizonyos tényezők miatt nem tudok illetve hazudnék ha azt mondanám szeretném őt barátomnak, ha esetleg fordított helyzet lenne és a barátnőddel (ha van) lefeküdne egy jó barátod mert pont rossz napja van, gondolom nem esne jól neked sem. Tény hogy ezt Rita kihasználja mert féltékeny és ez most kapóra jött neki és most Anikó rossz helyzetbe került de valahol érthető hogy miért reagáltak így a többiek. És mielőtt megkérdeznéd hála Istennek én még nem jártam így, de át tudom érezni a dolgot.

ennek ellenére nem szeretném ha kiszálna a műsorból mert minnél színesebb a paletta annál érdekesebb egy műsor, de azért az fura hogy még neki állt feljebb és nekiállt lekiabálni a Zsófit aki amúgy jó naív hogy nem ő a hibás hogy nem tudott pórázt tenni a fiujára, azért ez erős nem?

112. kozi001 (válaszként erre: 111. - Márta82)
2013. márc. 20. 12:58

Nyílvánvalóan rosszindulatú vélemény és nem is igaz ez az "Anikót már a vv-ben sem bírtam" kezdetű mondóka!


Körülbelül ő viselkedett ott emberein és annak fényében meg pláne h az ellenfelei az elmúlt 3 évben teljesen lejáratták magukat...


Az ÉNB műsorra visszatérve lesz még itt csavar gazdagon.


Zsófi beköltöztetheti a Vivient, aki mellesleg már lefeküdt Kristóffal csak magávaltol ki.


"Karakteres arcú..." Rita lehet h biztonságban érzi magát h gusztustalanul kipaterolta Anikót, de nem hiszem h sokáig fog tartani...

2013. márc. 20. 12:41

Kozi, itt az a lényeg hogy mindenki elmondja a véleményét ami normális hogy sok esetben nem eggyezik, mert mások vagyunk, nincs ezzel baj, a baj azzal van hogy te nem tolerálod ha valaki nem azon a véleményen van mint te, neked szimpi örülj neki, nekünk nem annyira, a mi dolgunk és nem értem én sem ezért miért kell küldjed a negatív jeledet.

Egy férfi másképp látja egy nő megint másképp, ne legyél rosszindulatú azokkal akik nem egy véleményen vannak veled. Ez csak egy műsor, egy szerep amit el kell játszanak, ezért nem érdemes utálkozzál.

110. kozi001
2013. márc. 20. 12:12
Őszinte és rosszindulatú...
2013. márc. 20. 12:09
Na jó ne vitázzunk ez az én Őszinte véleményem és te nem érdekelsz és ne küldözzgess utálatos jeleket.
108. kozi001 (válaszként erre: 107. - Böbike32)
2013. márc. 20. 11:59

Ezt a két alkoholista és az agyatlan rajongói ismételgették állandóan párbajok előtt...


Nem mászott rá senkire, annak a pasinak kellett volna a zipzárt zárva tartania ha már tényleg "várják kint"...

2013. márc. 20. 11:57
Nem sajnálom Anikót. Már bennt a villában is rámászott olyan pasira akiről tudta hogy kinnt várják. Jó én azt is tudom hogy könnyű a katát táncba vinni, na de akkor is! Lali a király, JOE meg tök normális.
106. kozi001 (válaszként erre: 103. - _Dina_)
2013. márc. 20. 11:49

"Bírom a Ritát"


Én a Dunáig tudnám rúgni...

105. kozi001 (válaszként erre: 102. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 11:48

"Már a valóvilágban is eszméletlenül unszimpatikus volt"


Gondolom azt a két szánalmas alkoholista gyökeret szerettétek helyette, akiket ma már maximum csak a napisz.arra lehet kitenni és amivel nem nagyon dicsekednék:

borsonline.hu/20130318_vv_eva_uj_melle_meredezo_bimbokkal_debutalt_a_neten__fotoval_18


Szerintem Anikó nem rossz a sorozatban, nehéz szerepet kapott viszont nem fog távozni egyhamar...


Zsófi meg meg főleg az állandóan alattomosan vicsorgó Rita undorítóan viselkedtek az elmúlt 2 részben és nem is igazán fognak célhoz érni azzal h a drogos kishúgot visszahozták!

2013. márc. 20. 11:45

Sziasztok, én is szoktam nézni a műsort. Anikó hozza azt a szerepet mint a villába, először szimpinek tűnik de nem az. Lali nagy arc, Regi tök normális meg a Marci, Joet bírom nagyon. Kár hogy Gabi elment, remélem azért Anikó marad a műsorban mert ha nem lenne akkor kin bosszankodnék? A Vivi unszimpatikus de legalább csinálja a showt. A Zita sem teljesen kóser de örülök hogy tegnap összejöttek marcival.

Úgy tudom kapnak egy irányt egy forgatókönyv félét és az alapján kell játszanak. Vajon a Lali az életben is ilyen mint a műsorban, rajta nevetek a legtöbbett :)

103. _Dina_
2013. márc. 20. 11:37

Az Anikót már én sem bírom, a villában sem volt szimpatikus! Bár most azért kicsit sajnálom, most tényleg egyedül maradt, barátok, munka nélkül! De hát majd összeszedi magát!

Viszont a Ritának és a Marcinak örülök! Bírom a Ritát a Reginát és a Joet is! Lali is jó fej! Zsófi nyafogását már untam, de végre abbahagyta!

Jah ez a Vivi sem szimpi, nem örülök hogy visszatért!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook