Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! fórum

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! (beszélgetős fórum)


162. HopeM (válaszként erre: 157. - Bihter85)
2013. márc. 21. 09:50

Borzasztók ezek a csajok..főleg Vivien nevű valami..

Csak azt nem értem,hogy ha már drogosgogokur*va karakter van a sorozatban, akkor miért nem népnevelés céljából teszik bele..hogy a fiatalok ne a rosszat tanulják el. Mondjuk belerakhatnák,hogyan lesz rossz kislányból normális fiatal, aki tanul, vagy nem tanul,de normális munkahelye van. A 13 éves unokahúgom nézi minden este, és amikor megkérdeztem,hogy mi akar lenni, azt válaszolta,hogy rúdtáncos...mondjuk a múltkor a mindegy volt a válasza, legalább fejlődött..:D...PFff


Szerintetek tényleg ezt csinálják a fiatalok? Mi már a tanulás mellett is dolgoztunk, sokat ráadásul, ha havi egy hétvége volt idő bulizásra, akkor sokat mondtam. Mondjuk az is igaz,hogy ha nem a sex, pia, buli, civakodásról szólna, akkor senki nem nézné..

161. Bihter85 (válaszként erre: 160. - Tara82)
2013. márc. 21. 09:13
Honnan gondolod?? :)))
160. Tara82 (válaszként erre: 157. - Bihter85)
2013. márc. 21. 08:22
Bihter, onnan jön a név ahonnan gondolom? :)))
159. Tara82
2013. márc. 21. 08:21
Amúgy kicsit én is megsajnáltam tegnap, de a véleményem még mindig az hogy szerintem szimpi csaj addig még nem vagy az útjában mert akkor simán átmegy ám rajtad hogy előrébb jusson, de ha nem vagy útjában nagyon aranoys, ezért van az hogy mindenkinek más róla a véleménye.
158. Tara82 (válaszként erre: 142. - Jeva)
2013. márc. 21. 08:19

Béci??? Nem Olivérbe habarodott bele?

Szerintem egy olyan típusú nő aki mindig érdekes módon "véletlenül" kavarodik bele olyan helyzetekbe amit később megbán vagy szégyel és pityereg aztán a fiuk megsajnálják, de olyan hamar vált át pityergőből - hirtelen támadóba és a sok véletlen már gyanús ezért megfordul az ember fejében hogy számító. Lehet nem jól érzem ezt a dolgot, de bennem ez merült fel és most nem feltétlenül a szerepére gondolok hanem a vv-re is.

2013. márc. 21. 07:20

Az összes csaj tényleg nagyon idegesítő benne. Nő létemre is az a véleményem, h nem szabad összezárni nőket, mert a valóságban is ez a vége, a gyilkolás.


Az a Szandika a Kristófnál, az valami prosti?


Viszont csóró Lalin besz.rtam a tegnapi részben! :))

156. kozi001 (válaszként erre: 155. - _Dina_)
2013. márc. 20. 21:24

Már fent van:

[link]

155. _Dina_
2013. márc. 20. 21:19
Én lemaradtam róla, holnap délután nézem meg!
154. kozi001
2013. márc. 20. 19:55
Ez a Rita sminkelt fejjel kel fel?
153. állólámpa (válaszként erre: 151. - Kozi001)
2013. márc. 20. 16:00

Én mint már írtam, annak hiszek, amit látok.

Írhatom én is akár, hogy Katalin hercegnő vagyok, de aki ismer, aki lát nap mint nap, úgyis tudja, h ez nemigaz. :)

152. állólámpa (válaszként erre: 148. - Kozi001)
2013. márc. 20. 15:58
Ha találsz, nyugodtan írd be! :)
151. kozi001 (válaszként erre: 149. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 15:57

Igazad van!

Jobb ha belinkelem:


Éjjel Nappal Budapest RTL honlap, karakterek leírása:


[link]

2013. márc. 20. 15:56
Anikó tipikusan az a nő, akinek sosincsenek nő barátai. Ellenben minden férfi a pártját fogja :)
149. állólámpa (válaszként erre: 145. - Kozi001)
2013. márc. 20. 15:54
Én annyira nem vagyok unatkozó, magányos ember, hogy minden ÉNB hírt, oldalt elolvasgassak, tehát nem tudom, h az RTL milyen szerepet osztott rá. Én józan paraszti ésszel amit látok, abból ítélek.
148. kozi001 (válaszként erre: 146. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 15:53
Beírnám h "miért is nem vagyok meglepődve"...
147. jeva (válaszként erre: 144. - Noarashi)
2013. márc. 20. 15:52

IGen, szerintem is elnagyoltak a karakterek. Ez a Zsófi Anikó barátság nekem is fura volt, meghogy "az egyik lefgontosabb ember az életemben".. A REgi is ki volt bukva a kiscsaj miatt a múltkori rész feléig, aztán meg szóba se került.. A Rita is ki volt teljesen az családi dolgai miatt, aztán mintha szél fújta volna el.. A normál életben nem tud az ember egyik percben összetörten zokogni, majd jókedvűen bulizni..

Várom, hogy mi lesz velük, de ezek az "apró" kis bakik kicsit megmosolytatóvá teszik néha:-)

146. állólámpa (válaszként erre: 143. - Kozi001)
2013. márc. 20. 15:52

:) Ha ennyire magányos vagy, épp ráérsz, s ha az megnyugtat téged, nyugodtan keresgélj, ha gondolod.


Most nézem, hogy férfi vagy (elvileg). Így már értem, hogy miért is szimpatizálsz ennyire Anikóval. :) Melyik férfi ne tenné? Főleg ha olyan magányos, h női portálokon nethuszárkodik, és gonosz jelekkel rondítja azoknak az oldalát, akik véletlenül nem egy állásponton állnak vele. :)

Bocsi, de nevetnem kell. :) :)

Egyébként ha véletlenül találnál a nevemmel vv fórumokon bármi általam eddig állítottakkal ellenkezőt, akkor mit tennél? Küldenél még pár gonosz jelet bosszúból? :D :D

145. kozi001 (válaszként erre: 140. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 15:48

Ha már felhoztad a karaktert . El lehet olvasni az rtl honlapján h Anikó egy karrierista nőt játszik, aki szeretne sikeres lenni és megállni a helyét a fővárosban. Ezért megfontolt és hideg néha a szívügyekben.

Nem pedig ráírták a karaktert mert már az a erkölcstelen, bűnös nő már a vv-ben is blablabla. blablabla = a szokásos felfújt, agyonismételt propaganda!

2013. márc. 20. 15:44

Amúgy azt sem értem, hogy mi volt az a nagy barátság Anikó meg a Zsófi között? Pár hete laktak együtt.

Én nem azt mondom hogy ettől dícséretes volt tőle, hogy összefeküdt azzal a nullajánossal. De itt olyan nagy barátságról beszélnek, mintha legalább pelenkás koruk óta ismernék egymást...

Max szimpátia lehetett közöttük...Kicsit azért erős túlzás, mikor Anikó azt mondta a Zsófinak, hogy szereti...

143. kozi001 (válaszként erre: 140. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 15:39

Ez az "állólámpa" elég egyedi nick.


Keresgélhetek a vv-s fórumokon h tényleg igazat mondasz és nem két vv-s alkesznak csápoltál anno...?


Mert a szövegek megegyeznek a felfújt propaganda szövegeikkel. Erkölcstelen "nő", az a "céda" blabla.

Közben meg max flörtölt egy kicsit...

142. jeva (válaszként erre: 140. - Állólámpa)
2013. márc. 20. 15:38

Szerintem nem kéne a szereplőt mint Nádai Anikót piszkálni. Itt csak szerepet játszik.. Az hogy a villában mit csinált vagy mit nem csinált..? Hmm mindig annak kell jobban észnél lennie, akinek van utánfutója szerintem.. ha jól emlékszem a Béci észnél is volt. Piros pont. :-)

Én nem ismerem az Anikót személyesen és nem is akarom.. Te igen? Itt a műsorról beszélgetünk. Nekem tetszik ahogy játszik..

141. jeva
2013. márc. 20. 15:34

Sajnáltam Anikót tegnap. A Rita Zsofi kombót is meg lehet érteni, bár Ritát a féltékenység hajtja. Nagyon szemetek tudnak lenni a nők egymással.

A ribi Vivi elég szörnyű, valószínű kiderül majd a kamaty Kristóffal és akkor majd Marci is meghasonulhat, hogy a hugicája ugyanúgy mint Anikó bedőlt... Vissza fog még költözni Anikó szerintem!!

Na és az a szőke műnő Kristófnál.. miért nem mondják meg az ilyennek, hogy nagyon szörnyen néz ki??? Nincsennek barátati?? juuuuujj

2013. márc. 20. 15:33

:D

Kozi!

Hány éves vagy? Biztosan nagy intelligenciával rendelkezel, hogy mint az ovisok úgy nyilvánítod ki a nem testzésed, h mutogatsz... Jézusom.

Én küldtem neked egy rúzsos puszikát, hátha kicsit jobb kedvre derülsz tőle. :)

Egyébként pont olyan sorrendben utláltam Anikó után az általad felsorolt VV szereplőket, ahogyan azt te leírtad. :)

Anikóról még annyit, hogy egy szánalmas erkölcstelen "nő". Pont tökéletes szerepet osztottak rá. Jól rátapintottak az igazi énjére. Gondolom nem is esik nehezére eljátszani a szerepet, hisz a való életben is ezt tette, pedig ott sem kényszerítette senkit rá. :)

Aki meg nem tartja erkölcstelennek őt, hát ott szerintem anyuci-apuci eléggé elrontott valamit nevelés terén.

139. Noarashi (válaszként erre: 137. - _Dina_)
2013. márc. 20. 15:32
Madj megtudjuk 2 év múlva, hogy miért sötétül el az rtl klub fél napra...
138. kozi001 (válaszként erre: 136. - Noarashi)
2013. márc. 20. 15:27

Én továbbmegyek.

Nem merték bevállalni csak lányban ! :)

137. _Dina_ (válaszként erre: 136. - Noarashi)
2013. márc. 20. 15:18

Hmmmm tényleg!

Akkor Vivike vonaglását miért kell ennyire erőltetni? Azért nem kap az rtl büntetést?

136. Noarashi (válaszként erre: 135. - _Dina_)
2013. márc. 20. 15:12
Már azt is csodálltam, hogy főműsoridőben ennyire kibontakozhatott Regina szerelme...
135. _Dina_
2013. márc. 20. 15:10

"Szemben a naívával, a leszboszi tyúkanyóval és a "rosszhelyrőljöttemezértmindenkinekbeszólhatokRitával"!" :D :D :D


Na igen.. Zsófika nem kapott egy túl nagy szerepet! A Reginával meg nem is történik sok minden! Azt hittem lesz valami folytatása azzal a csajjal, akinek pasija van..de úgy tűnik nem!

134. kozi001 (válaszként erre: 129. - _Dina_)
2013. márc. 20. 15:02

Elejétől fogva ellen volt a szöszi!

Az első 10 részben szinte mindig kirohant a fürdőszobába orrot lógatni ha meglátta MArci+Anikót.

Ja várjál azóta is...


Rtia minden mondata úgy kezdődött h "Amióta az Anikó ideköltözött..."


Elég nehéz és komplikált szerepet kapott valóban.

Szemben a naívával, a leszboszi tyúkanyóval és a "rosszhelyrőljöttemezértmindenkinekbeszólhatokRitával"!

2013. márc. 20. 15:00
Marci a részek során erkölcsi fejlődésen megy át. Eddig kamatyolt össze-vissza, legalábbis így mutatták be. Most meg elutasít egy önkéntest, mert valamit érez a szöszi iránt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook