Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! fórum

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 3. 20:31

Mit rinyál Regina?

Jobb volt Joenál, megszerezte Diát, ennyi.

Nehogymár visszalépjek ha valaki kellene!

2013. máj. 3. 20:28

Hanna "annál inteligensebb"?

Egy hülye kis hp.

490. kozi001
2013. máj. 3. 20:27

Rita még vissza is felesel és önbíráskodik miután az ő szája járt!

Gyönyörű!

489. kristo_f (válaszként erre: 488. - Kristo_f)
2013. máj. 3. 20:26
Vágta, miközben írtam? :)
2013. máj. 3. 20:26
Ritát pofánvághatta volna Regi
2013. máj. 3. 20:15
Jaj már megint Rita,amit Joenak mondott ,jól elárulta a barátnőjét.,Regi hálás lesz neki.
2013. máj. 3. 20:14

Ezt a Kristófot már megkenték egyszer az utcán

Ráférne egy jó verés

485. Mirto (válaszként erre: 481. - Kozi001)
2013. máj. 3. 18:59

Hát persze, csak valahogy nem illik az a túl nagy komolyság ANikónak.

(mikor még a másik három lány bulizuott az egyik szobába, hívták őt is de ő "rajzolt, tetovált" és rájuk szólt hogy ne bulizzanak olyan hangosan. AZért az is túlzás volt, és nem a megszerethetőség kategóriája ....

484. Mirto (válaszként erre: 483. - 033054ac6c)
2013. máj. 3. 18:54
... meg a Regi sem lesz semmi mikor bevallja. Dia nem szépen játszik (talán nem is játszik) velük. Hát ilyenek az érzelmek ... csak Joe-nak meg kellett volna már az elején mondani ...
2013. máj. 3. 14:37
Sziasztok,tegnap nem láttam,remélem ma már fogom azért:)Biztos lesznek új szereplők,hisz folyamatosan felhívás van erre a műsor reklámjainál!Hát az szép lesz ha Joe megtudja Marci megcsinálta Hannát,gondolom nincs bocsánat!
482. _Dina_
2013. máj. 3. 12:10
Ez a tortakínálás érdekes volt, meg hogy ő elmegy zuhanyozni, addig beszélgessenek! Kíváncsi vagyok meddig lesz ilyen!
481. kozi001 (válaszként erre: 480. - Mirto)
2013. máj. 3. 10:41

Rita mosolyog+tortával kínál. Na itt tényleg baj van!


Inkább egy kis komolyság, mint h valaki az 1000 forintos csokija meg a szétrágott fehérneműje miatt hisztizzen!


Anikón kívül más szereplőtől még nem is láttam h munkával szívott volna meg zsarnok főnökkel.

A többiek csak leugranak kutyát sétáltatni, a symbolba hátsót rázni vagy esetleg a barátnőt futattóként ajánlgatni...

480. Mirto
2013. máj. 3. 08:40

Azt bírom Laliban, hogy semmiről semmit nem tud, de amint valaki ad neki egy ötletet ő annak a nagy tudora, üzletembere stb... abból gazdagodik meg stb. miből lesz neki pénze lakbérre ??? :-)

Ha ma Joe kiüti Marcit és hát Regitől is megtudja ki a 3. személy a kapcsolatban, akkor valóban fogynak a lakók és lehet, hogy jönnek újak ?

Rita tortakínálása Anikó felé .... hát mit mondjak ?

Nekem kezd nem szimpatikus lenni ANikó ? Nem tudom miért, de semmi humor nincs benne, csak a komoly nő karakter ... az elején jobban kedveltem ...

479. _Dina_
2013. máj. 3. 08:19
:D Nagyon vicces volt Lali ezzel a sok kutyával!
2013. máj. 3. 07:10

Haláliak voltak Laliék a kutyákkal!:))

Hannát sajnálom, az ő korában még sebezhetőbb egy lány mint később. Marcika igazán parancsolhatott volna a farkának, utána bezzeg pánik volt!

Szegény Regina meg Joe! Az a pirított rib..c tönkretette mindkettőjüket.

477. Mirto (válaszként erre: 474. - _Dina_)
2013. máj. 3. 07:02

Igaz .. de a BK-val ellentétben itt 1-1 konliktust nem húznak több hónapon kereszutül, esetleg egy hétig. Ez a sorozat a mai rohanó világnak kedvez, nincs kedved kivárni, hogy valami csattanjon ... persze nem is fog 600 részt megérni, de most új, fiatalos stb.

Lalit nem lehet überelni , bár Balázs sem semmi ha 12 kutyát betesznek egy kis szobába , ahol van még két görény is ... ahhoz képest viszont elég jól vették a lakótársak a kutyák buliját, hisz ők is egy bulizós csapat :-)

2013. máj. 3. 06:26

De de! Biztos sokan néztük! :)

Én személyszerint várom a végkifejletet Marcinál. :) Rita a féltékenykedéseivel bevonzotta ezt az egészet, hát meg is csalták. De ettől függetlenül sajnálom Ritát. Remélem Marci megkapja, amit érdemel.

Hanna meg "szegény kis naív". De véleményem szerint jól teszi, ha elmondja Ritának.


A Joe - Dia - Regi háromszögből meg érdekes módon én végig Reginek szurkoltam. De remélem majd Joe-nak is jön valami jó csaj. :)


Lali meg haláli volt, 12 kutya egy lakásban. Pedig Joe megmondta, hogy "egy kutyát sem hozhatsz fel ide, érted? Egyet sem!!!" :D

475. acuko
2013. máj. 3. 00:04
A mai adást nem nézte senki sem??
474. _Dina_
2013. máj. 2. 14:03

Mindenki lefekszik mindenkivel! Nem tudom meddig fogják még ezt húzni!

Oké a barátok köztben is így van, de ott már több mint 6000 résznél tartanak és több éve megy!

473. kozi001 (válaszként erre: 469. - Mirto)
2013. máj. 2. 13:59

Megy a kettős mérce rendesen!


Zsófit se látom h annyit hisztizne Vivienre mint anno 30 részen keresztül vagy egy "bocs Anikó mégiscsak Kristóf volt inkább a ludas" ildomos lenne...

472. kozi001 (válaszként erre: 468. - Bihter85)
2013. máj. 2. 13:59
Kristóf már az n.-k nőből csinál gátlástalanul bolondot...
2013. máj. 2. 12:42
Sziasztok!Rita fogja elmondani Joe-nak,Regi és Dia kapcsolatát,aztán elköltözik Angliába.(Rita költözik)
470. Bihter85 (válaszként erre: 469. - Mirto)
2013. máj. 2. 12:40
Sőt, még a görényeknek is jut külön - külön szoba! :))
469. Mirto (válaszként erre: 467. - 033054ac6c)
2013. máj. 2. 12:34

Dia Regit választja gondolom. Viszont ki marad az albérletben ? Ha ANikót kidobták mert lefeküdt Kristóffal, akkor

1. Regi is mehet Diához, hisz lefeküdt Joe szerelmével és nem mondta el neki, hogy mit érez stb.

2. Zsófi is mehet, hisz kavar Vivi pasijával, (mivel Zsófi még most is haragszik, Anikóra mikor már nem is jár Kristóffal

3. Vivi is mehet, mivel lefeküdt Kristóffal mikor Zsófival járt

Marci is mehet, mert lefeküdt Hannával, fiatalkorú és hát Joe az apja

Rita, nagyon csúnyán beszélt Joe-val és örökké hisztizik, de ő talán még maradhat, és hát marad egyedül Lali és választhat magának egy jó szobát :-)

2013. máj. 2. 12:12

Azon kiakadtam, mikor Kristóf belehazudott Szandi arcába, ő meg simán benyalta! Vagányabb nőnek hittem, minthogy még hisz egy ilyen söpredéknek!

Azt sem hinném, amit kérdez!

Marci ugyanolyan éretlen személyiség, mint Rita, tizenévesekkel lóg, mennek fújni, jaaaj de jó, jesszus...

2013. máj. 2. 12:03
Sziasztok,mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből a Dia-Joe-Regi háromszögből,mert ha jól láttam az előzetest bukta lesz:)
466. acuko (válaszként erre: 458. - Mirto)
2013. máj. 1. 11:47

Szerintem Rita egyértelműen szociopata személyiség.


A szakember ezt irja:


Elbűvölő a végtelenségig, főnökök, idegenek jelenlétében ésszerűen, meggyőzően érvel


Felszínes, sekélyes és felületes, sima a modora, de szavai mögött nincs lényeg


Kivételesen jól beszél, konfliktushelyzetben a legtöbb embert verbálisan legyőzi


Gyakran jellemzik az alábbi szavakkal: sima modorú, csúszómászó, hízelgő, nyalizó, alázatoskodó, túl készséges


Nagyszerűen alkalmazkodik, tetteti magát, kaméleonként változik, ha kell

Nem megbízható


Nem teljesíti az ígéreteit


Érzelmileg elmaradott és megbízhatatlan, emocionális fejlődésében megrekedt, miközben a beszéde és az intellektusa felnőttének tűnik, érzelmi kora egy ötévesének felel meg."


"Öntelt, arrogáns, beképzelt, sérthetetlennek képzeli magát


Lenézi a munkatársait, beosztottait, ügyfeleit


Mindent és mindenkit ő akar irányítani


Kényszert érez mindennek a bírálatára, ugyanakkor képtelen másokat értékelni, dicsérni, elismerni


Képtelen összefüggésekben gondolkodni


Soha nem ad egyenes választ, nem mond konkrétumokat


Houdini-ként kibújik a felelősség, az elszámoltatás alól


Mindent elkövet, hogy tönkretegye azt, akit ellenfélnek, ellenségnek képzel


Rosszindulatú pletykálkodással örömmel ugraszt össze másokat


Diszkreditálja, hiteltelenné teszi azt, aki jelenlétében az antiszociális vagy szociopata viselkedésről beszél


Bosszúálló


Lenézi, megsemmisíti, befeketíti, lejáratja azt, aki el akarja vagy akarná számoltatni


Örömmel tagadja meg másoktól, ami járna nekik


Mesterien manipulál másokat


Türelmetlen, irritált, agresszív


Arrogáns, beképzelt, a mindentudás látszatát kelti


Gyakran narcisztikus szükségét érzi, hogy önmagát kiváló színben tüntesse fel.


Földhözragadt, szűklátókörű


Kicsinyes, de pénzügyekben megbízhatatlan


Kapzsi, mohó, önző, élősködő, érzelmi vámpír

Elvesz, de soha nem ad



Nem mindig érti a szavak jelentését, a humoros, szatirikus vagy ironikus megjegyzéseket azonnal magára veszi


A saját torz, hamis valóságát erőlteti másokra


Néha látszólag határtalan démoni energiái vannak, különösen, ha önmagára kell felhívni a figyelmet.


A szociopatának gyakran volt keserves gyermekkora, bántalmazás is érhette, ezért mindenre feljogosítva érzi magát, megszállottan tölti ki agresszióját másokon, miközben nyilvánvalóan nem látja saját viselkedését és annak hatását másokra.


Az ilyen emberek közös célja a hatalom, az irányítás, az uralkodás és mások leigázása, megalázása. Nem mindegyikük követ el büntethető cselekményeket – csak épp tönkreteszi környezete életét.


Hát ez maga RITA. Szerintem. :(

465. acuko
2013. máj. 1. 10:27

Sziasztok!

Csak most találtam erre a fórumra.

Mikor megláttam ennek a műsornak az előzetesét, már akkor rosszul voltam tőle. nem is kezdtem el nézni. Aztán néha bele-bele néztem, mivel gyakorlatilag belenyomják este 8-kor az ember képébe, nem lehet elkerülni teljesen. és aztán megláttam benne valakit. valakit, aki nagyon emlékeztet engem a volt páromra. A feje, az arca, a viselkedése, a modora, a stílus, na és nem utolsó sorban a teste, a formája. Ez az illető: Joe. :)

Innentől kezdve tudatosabban néztem bele a sorozatba, és ma már ott tartok, hogy ha egy rész valamiért kimaradt, akkor vagy másnap, vagy az rtlmostban megnézem. Már nem csak JOe miatt, hanem mert kíváncsi vagyok, a többiekre is. Sokszor nagyon szidom őket, mert az állandó bulizgatás, szexuális partnercsere és a sok hiszti, lekezelős viselkedés és ordítozás nagyon nem tetszik továbbra sem. (különösen Rita az, aki kiveri nálam a biztosítékot. Marci helyében már réges rég kidobtam volna a francba) Sajnos a mostani fiatalok többsége igy él, amit nagyon rossz dolognak tartok. De hát ez van, én nem fogom megváltani a világot.

Szóval nézem, és ha már ide találtam, akkor olvasok és néha majd irok is.

Mindenkinek szép május elsejét!!!

464. Mirto (válaszként erre: 461. - V.erka)
2013. máj. 1. 10:06

Ritának az alapokkal van problémája. Minidg azt hiszi neki van igaza, nem lehet vele beszélgetni - vitatkozni mert mindenkinek leordítja a fejét, senkinek a véleményére nem ad, ha valamit megigér nem tartja ba - tehát ne igérgessen -. A féltékenység nem egy szerelmet megölt már, és ő ha ezt nem tudja leadni a lelkéből soha nem lezs boldog és ez nem csak Marcira vonatkozik, mert valakire mindig féltékeny lesz. Pár hét utáni együttjárással talán nem kellene már az Óvoda közeléségének örülni. Nem tud laza lenni, birtokolta Marcit, ami hát Marcinál nem a legjobb kiutat hozta :-(

Megint mondom nem illenek össze !

463. andi6020 (válaszként erre: 462. - Kozi001)
2013. ápr. 30. 21:29
:DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook