Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! fórum

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! (beszélgetős fórum)


432. kozi001 (válaszként erre: 430. - Bihter85)
2013. ápr. 25. 10:46

Az elmúlt 2 napban olyan alpárian óbégatott ez a szöszi h ki kellene mosni a száját szappannal!


Marcit már csak 1 dologgal tudja megfogni...

2013. ápr. 25. 08:56

Nem láttam a tegnapi műsort, későn értünk haza, a neten meg nem volt kedvem megnézni. De akkor megint volt Rita-Anikó-Marci balhé.

Biztosan én sem viselném jól, ha a párom exével kellene egy fedél alatt élnem. De pont, hogy ellenkezőleg viselkednék, mint Rita szerepe. Jófej lennék, törődnék a barátommal, hogy lássa a másik lány, mennyivel jobb vagyok. Ezzel többet lehet eléri, mint gyűlölködéssel.

430. Bihter85 (válaszként erre: 429. - Mirto)
2013. ápr. 25. 08:29

Igen, magát a helyzetet én sem tűrném, utálom az exeket, de Rita pszichotikusan adja elő magát!

Ha majd lesz ez a Hanna-ügy és Rita megtudja, júúúúj, asszem lesz gyilkolás!

Mikor Anikó üdítjét a földre dobta, az már nagyon durva volt!!! Az is beteges, h mikor Marci felvetette a szakítást, teljesen pánikba esett, pedig ő már hányszor kidobta.

Mondjuk a "rögtönszex" ezután eléggé hiteltelenné tette az egészet...

429. Mirto (válaszként erre: 425. - Noarashi)
2013. ápr. 25. 07:49

Ebben is van valami, hisz valóban nem egy kellemes dolog egy "ex"-el együtt élni, és hát Marci hűsége eléggé megkérdőjelezhető ! Ritával inkább az a baj, hogy ezeket a féltékenységi jelenetekek szörnyű módon - beegesen csinálja. Nem vezet jóra egy ilyen fokú gyülölködés (első perctől kezdve utálja, pedig még Marci nem volt a párja).

Zsófi ma átmegy "anikóba" ??? Balázzsal kavar ??

428. 033054ac6c (válaszként erre: 421. - Állólámpa)
2013. ápr. 24. 20:27
Ezzel kb így vagyok én is!
427. Noarashi (válaszként erre: 426. - Kozi001)
2013. ápr. 24. 18:15
Na igen :) Akkor aztán verheti a falba a fejét. Joe meg a Marci fejét.
426. kozi001 (válaszként erre: 425. - Noarashi)
2013. ápr. 24. 16:28

Végülis Rita mondta h legyen egy kicsit kedvesebb Hannával!


Ezt Marci literálisan értelmezte! :)

2013. ápr. 24. 14:06

Na én azért tudom sajnálni a Ritát. Nem tudom melyik lány örülne annak, ha a pasija exe folyamatosan jelen lenne az életükben. Persze Ritával gondok vannak, az nem vitás.

Őszitnén szólva jobban tenné ha más pasit keresne, és hagyná Marcit a fenébe.

Sztem az is gáz hogy ez a Marci közel a 30 hoz kis tinikkel füvezik...No comment.

424. kozi001 (válaszként erre: 418. - Bihter85)
2013. ápr. 24. 13:11

Az nagyon kellett már h Joe helyre tegye Ritát. Meg Vivient is persze.


Rita valószínűleg úgy gondolja h ő már Ferenc József kora óta itt lakik Pesten...

2013. ápr. 24. 10:33
Nekem egyre inkább nem szimpatikus a Marci szerepe sem, főleg, amiket az előzetesben olvastam. A Rita-Marci balhékat, meg szerintem már a szerkesztők eltúlozzák, ez már egyáltalán nem "élvezhető".
422. Bihter85 (válaszként erre: 421. - Állólámpa)
2013. ápr. 24. 10:31
Ha itt is lenne kiszavazás, tuti ő lenne az első!
2013. ápr. 24. 08:54

Imádtam a műsort kb egy héttel ezelőttig. Rita az állandó üvöltésével, és a rusnya képével, Vivi folytonpos "problémáival", Regi az idióta nyomulásával elérték, hogy lett egy szabad órám este... Mostanra már irritál a műsor, pedig az elején nagyon jónak indult. A szerkesztők valamit kitalálhatnának, mert ez így nagyon gáz.Egyre lejjebb süllyed a színvonal. :/

Inkább rakják vissza a valóvilágot. Ott legalább volt változatosság(feladatok, stb hétről-hétre), és ki lehett szavazni aki nem volt szimpi.

Itt bármennyien is utáljuk ezt a fekete szemű boszorka Ritát, senkit nem érdekel úgy tűnik, pedig minden fúrumon utálják szerencsétlen lányt(tudom, hogy ez egy szerep, de ő játsza, ő adja az arcát hozzá, ami mellesleg találó is volt... A fejéhez ez a színvonalon aluli viselkedés pont passzol.Kicsit tükrözi a valódi fekete szemű "magyarok" viselkedés formályát.).

420. Bihter85 (válaszként erre: 419. - Mirto)
2013. ápr. 24. 08:15

Igen, erre én is gondoltam, h Rita öngyilkos akar majd lenni!

Zsófi marhára megmondogatta Kristófnak... Szerintem csak látni akarta.

Amíg Hanna nem tölti be a 18at, és Joe megtudja a dolgokat, kibelezi Marcit, aki szerényen, de végül is megdug minden csajt, khm... :)

419. Mirto (válaszként erre: 418. - Bihter85)
2013. ápr. 24. 08:08

Szerintem Rita következő lépése, mikor szakít v ele Marci, hogy öngyilkos lesz v. Anikót akarja majd kinyírni !

Mindig azzal van, hogy ő már hány éve lakik itt és már hiszi is, hogy töb joga van, mint pl. Joe-nak.

Zsófi örök-haragja Anikóval már gyerekes, Anikónak meg csak egyszerűen meg kellett voklna köszönnie és nem bulizni hívni Zsófit. Zsófi szánalmas, hogy elment Kristófhoz.

Szandit is meg fogja Kristóf gyepálni v. Gabival összeverekszenek ???

Marci Hanna lamúr-ból nagyon nagy bajok lehetnek

2013. ápr. 24. 07:10

Joe végre leosztotta Ritát (bár neki állt feljebb), én megmondanám neki a helyében, h kisanyám, vagy elmégy pszichiáterhez vagy skera innen!

Szandit nem hittem ilyen ostobának. Ennek a Kristófnak olyan tenyérbemászó képe van, h mikor vigyorog, szájba kéne vágni!

Lali a csúcs továbbra is a görényekkel!:))

417. Mirto (válaszként erre: 412. - Buboka85)
2013. ápr. 23. 14:45
Hanna kivel nem fekszik le, olyan lesz mint Vivi, és hát akkor gratula Marcinak ha lefekszik a lánnyal ! :-(
416. kozi001 (válaszként erre: 415. - Pzm3)
2013. ápr. 23. 14:25

SPOILER!


Itt:

[link]

415. pzm3 (válaszként erre: 412. - Buboka85)
2013. ápr. 23. 14:13
Hol lehet előzetest olvasni?
2013. ápr. 23. 13:39

Anikó nehezen talált munkát, s micsoda véletlen, hogy ugyanaz a főnöke a kocsmába, mint a tetováló szalonba - ilyen kicsi lenne Budapest... :)

Azért Joe-t, Reginát, Gábort, Ritát is lehet látni dolgozni. A Marci művész ember, otthon dolgozik, de pl. nem tudom miből is él, mert sehova nem viszi el pl. kiállítani vagy eladni a képeit. :) Lali meg életművész. :) Zsófinak meg gondolom a gazdag szülei küldik a pénzt (mert, hogy a történet szerint, ő egy gazdag család egyszem leánya). :)

413. kozi001 (válaszként erre: 412. - Buboka85)
2013. ápr. 23. 12:54

Egyedül Anikót láttam h igyekezne vagy szívna a munkaválallással valóban.

H Zsófi/Lali/Marci mit dolgozik nem is igazán tudom. :)


Olvastam. Szép lesz. Rita majd megint lebontja a házat!

2013. ápr. 23. 10:40

Azt hiszem ez a sorozat a nagy veszekedésekről és kibékülésekről és bulikról szól, mellett néha egyesek elmennek dolgozni. :)

Amúgy ez a buli tegnap örült ötlet. :)

Én eddig még bírtam a Ritát, mert jó hisztis, meg féltékeny a szerepe, de legalább történt valami. Na de a tegnapi, hát szörnyű, de valószínűleg a cél, hogy bemutassák, hogy lehet nagyon hamar elevszíteni egy pasit.

Egyébként nem olvastátok az előzetest? Marci hamarosan lefekszik Hannával... amit állítólag csak később tud majd meg Rita egy buli alkalmával, na akkor, hogy ki fog akadni...

411. Bihter85 (válaszként erre: 406. - Mirto)
2013. ápr. 23. 09:42
Ez a tipikus Borderline személyiségzavar. Tankönyvbe illő eset.
410. Mirto
2013. ápr. 23. 08:51
bocs a sok betűcsere miatt :-)
409. Mirto (válaszként erre: 402. - Kozi001)
2013. ápr. 23. 08:50
Vivi nem is szerelmes a barátjába úgy játsza a megcsal barátnőt (és igen ő kavart Kristóffal) Zsófi meg szerelems volt léha Kristófba, és nem hiszem , hogy most ő akar valamit Balázstőól, bár összeillenének, remélem össze is jönnek - talán akkor észhez tér ... Vivinek meg mindegy 4
408. Mirto (válaszként erre: 403. - Bihter85)
2013. ápr. 23. 08:48
Nahát én is kíváncsi lennék hányan főznek, takarítana stb otthon ilyen tűsarkúban, ez tiszta hülyeség, Szandit is át fogja verni Kristóf !!! Nem tudom hogyan fog alakulni náluk az albérlet ?
407. Mirto (válaszként erre: 404. - Pzm3)
2013. ápr. 23. 08:47
Sajnálom, hogy Regi ennyire alázza magát, pedig a lányok közül ő volt a legrendesebb ..
406. Mirto (válaszként erre: 405. - Regin_a)
2013. ápr. 23. 08:42
Áááááá: csak szétverte a szobáját, ordibált ... komoly bajai lehetnek egyszer jókedvű, majd kiborul ... beteg elme .... remélem ma már szakítanak, nagyon nem illenek össze !!!!
405. Regin_a (válaszként erre: 401. - Mirto)
2013. ápr. 23. 08:29

Ajjvé, tegnap elaludtam minden kedvenc sorozatomat :)

Gondolom Rita továbbra is hisztizett

404. pzm3
2013. ápr. 23. 08:28

Annyira rossz nézni,hogy olyan erőszakosan nyomul,könyörög Regi a Diának.Nagyon kíváncsi leszek mi sül ki ebből.


Ááááá,Rita szerintem kezelésre szorul.Még,hogy odaüt Marcinak.

2013. ápr. 23. 07:24

Szandi tűsarkú papucsos prosti-szerkóban főzőcskézik otthon...

Én nem hiszem el, hogy lenne az életben olyan férfi aki még mindig tűrné ezt a Borderline-személyiségzavaros Ritát! Kezelésre szorul!!

Kristóf már az előzetesben újra nagyképűsködik, fúj de undorító, én úgy visszaküldeném az utcára mint a sicc!


Lali a görényekkel a hűtő előtt, azt hittem behalok a röhögéstől!:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook