Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! fórum

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla! (beszélgetős fórum)


462. kozi001
2013. ápr. 30. 20:06

Rita milyen mesterien tud vitázni!


Kussoljál Marci! Fogd be a pofád Anikó!

461. v.erka
2013. ápr. 30. 20:02
Minél többen és jobban utálják Ritát, én annál jobban kezdem megérteni.
460. 325b42d966 (válaszként erre: 441. - Szeplakisz)
2013. ápr. 30. 16:34
én is pont így kezdtem és ma már nézem amikor csak lehet,,,
459. Mirto (válaszként erre: 457. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 30. 13:45
igaz :-)
458. Mirto (válaszként erre: 455. - Kozi001)
2013. ápr. 30. 13:45
Ritáról ki fog derlülni, hogy nem véletlenül ilyen, egyszer boldog - majd fúria ! Biztosan, hogy komoly iegi problémái vannak. Nem igen hihető amit mondott,hogy miért leépett le otthonról, úgy hogy 6 éve azt sem tudták hol van.
2013. ápr. 30. 10:29
Regi hiányzik, ő a legjobb arc :)
456. dorkadorka (válaszként erre: 448. - Mirto)
2013. ápr. 30. 10:28
Jah,igen,kitehetik a zárva táblát.Regi elutazott,Gabi is elhagyta az országot,Joe meg szerelmes,akkor ki dolgozik?
455. kozi001 (válaszként erre: 448. - Mirto)
2013. ápr. 30. 10:06

Rita mostanában bárkibe beleköt aki leül mellé reggelizni vagy benyit a szobájába, amikor épp a barátjával (papucsával) van!

Akkor a legundorítóbb, amikor épp boldog. Talán nem azért költözünk össze vkivel h a vélt ellenlábas arcába vágjuk!


Agysebész Zsófi meg most végre megtudta az igazságot. Viviennel kikaparhatják egymás szemét egy Kristóf miatt...

454. 033054ac6c (válaszként erre: 450. - Bihter85)
2013. ápr. 30. 09:05
Ja Szandi durvàkat szól még mikor Aniko oda került neki is mondott néha durva megjegyzéseket kicsit nyers,közben meg lelkis is fura.
453. 033054ac6c (válaszként erre: 451. - Mirto)
2013. ápr. 30. 09:03
Ez igaz mondjuk:-)
452. Mirto (válaszként erre: 450. - Bihter85)
2013. ápr. 30. 08:38
Lelkileg SZandi nem olyan, mint ahogy öltözködik:-)
451. Mirto (válaszként erre: 449. - 033054ac6c)
2013. ápr. 30. 08:37
Hát azért ebben az esetben látszott, hogy ketten esznek csak és nem volt ott mindenki, mert akkor ok. ne kérdezzen, de Anikó már nem egyszer valóban úgy nyúl az ételhez , hogy nem kérdez. (Első alkalommal is Rita joghurtját nyúlta le) Nem vagyok Rita párti, de azért épp ezért ha ennyien laknak egy helyen kellene figyelniük egymásra. Rita sokszor hülye tényleg, de az alkalommal igaza volt. ANikótól csak annyi kellett volna, hogy : csatlakozhatom hozzátok ? stb....
2013. ápr. 30. 08:27

Jaj de megható volt Lali és Gabi búcsúja a szobában!!!

Vivient bírtam eddig, de kezd unszimpi lenni Kristóf miatt, ocsmányak mind a ketten. Hogy mondta Szandi? Kolerás r....c?:) Azért mert a Vivien sovány, azért kolerás?:) Nem tudom, de jót röhögtem, úgy kidobnám azt a degenerált csávót a lakásomból, mint a fene!

449. 033054ac6c (válaszként erre: 448. - Mirto)
2013. ápr. 30. 07:48
Nos szerintem meg ahol 8-9 nem tudom hányan laknak együtt nem kell megkérdezni,hogy leülhet e reggelizni,csak mert Rituka romantikus reggelivel készült ami mellesleg felvágott meg zöldséges tálalása volt:Pennyi erővel az ágyba is veihette volna akkor biztos nem zavarja őket senki!Dehát ez í műsor így van kitalálva:)Mondjuk én már unom hogy konfliktus-konfliktus hátán van és Vivi is olyan gonos dög,igazából szólhatna kellemesebb dolgokról is ez a műsor néha.Mert az életben sem csak ilyen szituk vannak!
448. Mirto (válaszként erre: 447. - Dorkadorka)
2013. ápr. 30. 07:44

Lali talán a legjobban kitalált karakter a hülyeségeivel és a jószívével együtt. Ő soha senki ellen nem fordult, mint a fúria lányok.

Rita a főboszorkány, bár tegnap annyiban igaza volt, hogy Anikó legalább megkérdezhette volna, hogy ehetek veletek v. valami hasonló. A lakás ügyben annyira volt hibás, hogy nem bírta ki, hogy ne mondja el ANikónak, hogy élvezze a fölényét. Marciban viszont nem ismeri fel , hogy nem érett még egy komoly kapcsolatra 30 évesen és ez elég szomorú. Vivit a lányok mind , hogy szerették mikor Anikó ellenesek voltak, most meg mind megkapja a sorstól amit ők tettek. Zsófi kiborulásai Kristóf miatt mondhatni már szinte betegesek !!! Szerintem is jó lenne ha összejönnének Balázzsal. Joe már a kapcsolat elején birtokolni akarja Diát ? - mellesleg mindig veszekszik, hogy dolgozni kellene, erre gyakorlatilag bezárják a múhelyt szerelemi ügyeik miatt. Ha ez az életben is így lenne ! Szerelemes vagyok egye a fene a melőt !

2013. ápr. 29. 21:39

Lali emberségből megint csillagos ötös.Én tökre meghatódtam,mikor a pólót átadta Gabinak.

Hááát ez a Vivi nem semmi,jól odavágta Zsófinak a kristófos ügyet.Viszont drukkolok Zsófinak,hogy Balázzsal jól meglegyenek.

A Rita már tényleg nagyon gáz...

2013. ápr. 29. 21:24
Szerintem régen nem volt annyira normális. Vagy, ha mégis, akkor csak nem volt ennyire elfogadott, vagy nem verték ilyen nagy dobra. :)
445. kristo_f (válaszként erre: 441. - Szeplakisz)
2013. ápr. 29. 20:17

Aztán sajnos manapság tényleg ez a "normális".


Hm, ez régen is "normális" volt

2013. ápr. 29. 20:15
Jáááj, Lali óriási volt!
443. _Dina_
2013. ápr. 27. 14:34

Szegény Joe-t sajnálom, igazán jöhetne már neki egy normális nő!

Hú ez a Rita nagyon kiakasztó tud lenni, amit a héten művelt... !

Anikó meg Rita kiabálás nélkül tudtak beszélgetni tegnap, jó attól még szidták egymást, de egy hangos szó sem hangzott el közöttük! Ez meglepett! :D

A Kristóf meg... inkább le sem írom, de nagyon ellenszenves! Beképzelt!

442. pzm3 (válaszként erre: 440. - Kozi001)
2013. ápr. 27. 10:05
jaja
2013. ápr. 27. 09:45

Amúgy engem eleinte felháborított a sorozat... Csak pár percet láttam először belőle, de ami lejött abból a pár percből, az nagyon nem tetszett. Ahogy bemutatja a mai fiatalságot, ahogy váltogatják a partnereket, mindenki mindenkivel... Aztán sajnos manapság tényleg ez a "normális".


S miután a másik csatornán sem megy semmi értelmes ezidőben a tv-ben, és ahhoz klépest, hogy mennyire rosszul voltam ettől az egész Éjjel-Nappal Budapest-től, meg a színészektől, ahhoz képest most már nézem... :D


Érdekes, de elkezdett érdekelni. :D

440. kozi001
2013. ápr. 26. 09:50
Rita lassan rájöhet h fújhat Anikóra, amennyit akar Marci lassan mindenhol jobban érzi magát nélküle...!
2013. ápr. 26. 07:43
Még a végén Anikó és Rita majd nagy barátnők lesznek, mert Rita rájön, hogy igazából Anikó tényleg nem akar semmit Marcitól. Jaj de ez a Marci- Hanna keverés szerintem nem is kellene, nagyon gáz, hogy egy tinivel megcsalja (persze nem mondom, van ilyen az életben is). S az is gáz, hogy a szerepe szerint 28 éves srác, tinikkel lóg, s iszogat... én pont ennyi idős vagyok, bár lány, s nagyon szeretem a fiatalokat, s az örültségeiket is, de nem hiszem, hogy már egy társaságba valók lennénk. S ha majd Joe megtudja, akkor lesz igazi botrány.
438. dorkadorka (válaszként erre: 436. - Kristo_f)
2013. ápr. 26. 07:10

Tegnap előtt,a halálfejes pizsijében aludt,és azt hordta egész nap.Na Rituka sem az igényességéről híres.

Zsófi jól bepózolt Balázsnak. :DD

A tegnapi adásban Rita hisztije szerintem igazolt volt.Megígérte Marcinak,hogy jól fog viselkedni.Na de Marcika nagyon jól érezte magát a fiatalok társaságában,de azt persze észre sem vette,hogy Rita baromira nem ezt szeretné.

Dia egyre jobban nem szimpi,miért játszik mindenkivel?

Na de majd Rituka pontot tesz a végére,mert a csacsogós száját nem tudja befogni,és Joe-nak elköpi,hogy ki is az a harmadik...

2013. ápr. 26. 06:57
Ez az uj Balàzs ritka gusztustalan pasi pont ez kell Zsofikanak is.
2013. ápr. 25. 19:59
Rita , melltartó-kombinéban alszik?
435. Szeplakisz (válaszként erre: 420. - Bihter85)
2013. ápr. 25. 19:13
Hát ha Marci lefekszik Hannával, akkor majd meg is érdemli, amit kap érte. Legalábbis remélem, hogy kapni fog. :D
434. Mirto (válaszként erre: 430. - Bihter85)
2013. ápr. 25. 18:46
Továbbra is az a vélmenyémen, hgy Rita és Marci nagyon nem illenek össze .... nem is hiszek ebben a nagy vilgraszóló szerelemben.
2013. ápr. 25. 11:09
Én sem láttam tegnap csak az elejéből egy kicsit de egyre inkább nem bánom,kezd idegesítő lenni ez a sok butaság benne.Bár lehet ettől még ez az életszerű manapság:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook