Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éhgyomri vérvétel terhesen fórum

Éhgyomri vérvétel terhesen (beszélgetős fórum)


10. Hattori (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 11:11
Ez a szájbavett víz-szájban lötyögtés azért jó,mert kicsit becsapja a szervezetet. Előző nap vacsira is lassan felszívódó ch kell enni.
9. Hattori (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 08:38
Orulok.Mostanaban sokat vesznek tolem is vert.
2022. ápr. 8. 08:32
Köszönöm a tippeket !:) 12 óra helyett én is a 8 órás koplalást választottam. Volt enyhe rossz közérzet, de szerencsére nem volt gond. A nővér is nagyon profin vette le a vért, semmit nem éreztem kb.
7. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 23:03
Ha mindenképpen kell vmi,akkor lassan felszivódó ch,ami nem dobja meg azonnal.
6. Hattori (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
2022. ápr. 7. 22:45
Ha olyan szinteb lenne rosszul, hogy na...akkor bekap valamit gyorsan és mondja vérvétel előtt és akkor figyelembe veszik. Volt már ilyen
5. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Hattori)
2022. ápr. 7. 20:50

Xd


Ennek semmi koze ahhoz h masnap elajulsz mert a cukrod zero xd

2022. ápr. 7. 20:49
Hat en egyszer elajultam terhesen a vervetelen, szoval en azota terhesen mindig vittem magammal vkit. :)
3. Hattori (válaszként erre: 2. - Hattori)
2022. ápr. 7. 20:23
Két pohár víz segíti a jó vérvételt.Ezt kortyolv a idd meg
2. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 20:21
Nekem 8 órát mondták elotte. Ja és vizet inni nemhogy lehet, de kötelező is. Tipp hamar feküdj le este, elalszol és nem leszel éhes.
2022. ápr. 7. 20:13

Sziasztok!

Vérvételre kell majd mennem és azt mondták, ez éhgyomri, 12 órával előtte ne egyek. Ha üres a gyomrom, na akkor jön a rosszullét.Van valakinek erre valami praktikája, hogy terhesen hogy éljem túl, hogy ne ájuljak el, ne legyek rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook